Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

шукаю будівельників ,підпірна стінка з ФБС 24.5.6 позаду між існуючими гаражами Київ

свободный художник

Рекомендовані повідомлення

Задня підпірна стінка між двома існуючими гаражами в рівень землі з блоків ФБС 24.5.6 розміром 6.50х4м з гідроізоляціею з боку землі . блоків в рівень землі 18шт. 6 рядів по 3шт. з прокладанням між рядами прутків арматури .також покласти 9 блоків више рівня землі без раствору і армування . Заляти фундамент під цю стінку лента 6.50 х80х75, на базі існуючих бетонних Т подібніх перпемичьок 6х40х40 2шт. Котлован вже викопаний блоки завезені і лежать . Ціна договірна , обговорюється окремо після зустрічі на місці . Ціна тільки за роботи , техніка , -кран , міксер і все необхідне буде  Київ  Окружна , досить терміново ) 

стена из ФБС гараж.jpg

стена-гараж  (2).jpg

стена-гараж  (3).jpg

кот (2).jpg

кот (3).jpg

кот (4).jpg

кот (5).jpg

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо огромное! согласен,  я  думаю об этом ищу варианты как решить ) потому и ищу подрядчика который возьмется -и посоветует как лучше 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, свободный художник сказал:

...ищу варианты... как лучше 

 

Отлить армированную пятку 300х500мм... затем на ней сложить стену из БНО (блок несъёмной опалубки) шириной 500мм, проармировать арматурой 10мм и забетонировать её за два раза. Обязательно забуриться в существующие стены, чем чаще - тем надёжней.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Премного благодарен, буду думать , прикидывать ! Спасибо  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...