Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вибір газоблока

Vynd84

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!

Зараз будую гараж з газоблоку, думав замовляти місцевий UDK, але декілька постачальників відмовляють мотивуючи тим, що багато сколів в палетах, особливо нижні ряди. Пропонують ХСМ або ДЗСМ як альтернативу. 

Підкажіть будь ласка хто нещодавно зтикався чи це насправді проблема з UDK? Будував будинок з UDK 2 роки тому, мене якість влаштовувала.

Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Vynd84 сказав:

Підкажіть будь ласка хто нещодавно зтикався чи це насправді проблема з UDK?

Проблема сколів то не проблема виробництва (виробників) то проблема транспортування та розвантаження . Дивіться на якість піддонів , та контролюйте процес доставки на всіх етапах.  Нещодавно брав стоунлайт , якість піддонів повне лайно , відповідно і сколів вистачало. Зараз в данний момент викладаю блоки УДК , якість піддонів на порядок краща , але сколів всеодно вистачає , бо хз... як його завантажували та перевантажували доки вони доїхали до мене.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, andrey_ka сказал:

Проблема сколів то не проблема виробництва (виробників) то проблема транспортування та розвантаження . Дивіться на якість піддонів , та контролюйте процес доставки на всіх етапах.  Нещодавно брав стоунлайт , якість піддонів повне лайно , відповідно і сколів вистачало. Зараз в данний момент викладаю блоки УДК , якість піддонів на порядок краща , але сколів всеодно вистачає , бо хз... як його завантажували та перевантажували доки вони доїхали до мене.

Дякую, я приблизно так і думав що то скоріше проблема транспортування, головне щоб сам блок був тієї ж якості

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...