Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Райдужні плями на склі

Ana-S

Рекомендовані повідомлення

Добрий день! проблема не зовсім з вікнами, а з віконною вставкою на двері

Все скло в райдужних плямах, дуже дуже прикро, аж до сліз

Сьогодні коли привезли двері, не могла бути на будівництві, а мама в мене не додивилася, замітила тільки коли монтажники вже поїхали.

По телефону на фірмі просто сказали спробувати відмити чистим спиртом, поки не пробували... хочу почути ще ідеї що можна і чи можна зробити в ций ситуації?

Якби я побачила це перед установкою, просто відмовилася, бо на мене це брак!

Двері українського виробника Фаворит

Якщо є знаючі люди, допоможіть порадою, будь ласка

изображение_viber_2023-11-09_13-14-49-351.jpg

изображение_viber_2023-11-09_13-14-49-417.jpg

изображение_viber_2023-11-09_13-14-49-462.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Такої інформації нажаль немаю, на сайті виробника теж немає в описі. Написано тільки, що чотирьохкамерний склопакет

Змінено користувачем Ana-S
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Ana-S сказал:

Такої інформації нажаль немаю, на сайті виробника теж немає в описі. Написано тільки, що чотирьохкамерний склопакет

Розрахунок є?
Можете показати?

Райдужні розводи можуть бути на склі, якщо цей склопакет має енергозберігаюче напилення, яке окислилося.
Окислиться скло може в тому випадку, якщо склопакет розгерметизувався або саме це скло в склопакет вставили не тою стороною, тобто саме цим напиленням назовні.
Ну, або варант, що скло вже було брудне чи окислене вже тоді, коли почали збирати склопакет.  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Яло сказав:

Розрахунок є?
Можете показати?

Райдужні розводи можуть бути на склі, якщо цей склопакет має енергозберігаюче напилення, яке окислилося.
Окислиться скло може в тому випадку, якщо склопакет розгерметизувався або саме це скло в склопакет вставили не тою стороною, тобто саме цим напиленням назовні.
Ну, або варант, що скло вже було брудне чи окислене вже тоді, коли почали збирати склопакет.  

нажаль немає розрахунку, це заводські двері стандартної комплектації. На сайті виробника жодної інформації про вставку з склопакету немає, окрім того що він чотирьохкамерний...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Ana-S сказал:

нажаль немає розрахунку, це заводські двері стандартної комплектації. На сайті виробника жодної інформації про вставку з склопакету немає, окрім того що він чотирьохкамерний...

Дайте мені посилання в особисті - може я зрозумію, що вини там пропонують.
Бо сам склопакет не може бути чотирикамерний. Це може бути профіль. А склопакет або однокамерний, або двокамерний. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Яло сказав:

Дайте мені посилання в особисті - може я зрозумію, що вини там пропонують.
Бо сам склопакет не може бути чотирикамерний. Це може бути профіль. А склопакет або однокамерний, або двокамерний. 

ось посилання на двері, але там немає детальної інформації про склопакет: favorit-kiev.com.ua/ua/vhodnye-dveri/vhodnaya-ulichnaya-dver-berislav
https://www.youtube.com/watch?v=c6Mz1qnt7-M&t=12s в відео про склопакет починається на 0:12, знову ж тільки кажуть що він чотирьохкамерний та тоноване скло

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 минуты назад, Ana-S сказал:

ось посилання на двері, але там немає детальної інформації про склопакет: favorit-kiev.com.ua/ua/vhodnye-dveri/vhodnaya-ulichnaya-dver-berislav
https://www.youtube.com/watch?v=c6Mz1qnt7-M&t=12s в відео про склопакет починається на 0:12, знову ж тільки кажуть що він чотирьохкамерний та тоноване скло

І дійсно чотирикамерний. Я такий вперше бачу. 
Тоноване скло - не зрозуміло, яке саме. Плівкою тоноване чи тоноване в масі, чи тоноване за рахунок напилення.
Але розводи свідчить саме про напилення, яке окислилося.
Це гарантійний випадок.
 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я також вважаю, що гарантійний випадок, тип паче ми надіслали їм фото плям коли ще навіть година не пройшла як монтажники поїхали

Сказали, що надішлють фото на завод і там вже хтось буде вирішувати, чи це брак чи ні

Неприємна ситуація(

дякую, що відгукнулися

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчора побачила сама ці плями наживо, не витирались нічим

прочитала ще онлайн, що якщо надавити на них і пройдуть - значить склопакет склеївся між собою (?)

спробувала, дійсно від сильного надавлювання пальцем маленькі плями позникали, ті що великі - остаточно продавити не вийшло

навіть не знаю наскільки сильно треба давити, щоб вони розійшлися?

ще прикол - виробник зробив двері не з чотирикамерним склопакетом, як у них на сайті і в шоу румі, а поставиви три пакети (нічого не обговоривши)

думаю такий нюанс навіть я б при огляді дверей не помітила б, просто не подумала б порахувати скільки пакетів поставили на заводі...

теперь виникає питання, на чому ще зекономив наш український виробник((

photo_2023-11-12_11-28-13.jpg

photo_2023-11-12_11-28-04.jpg

photo_2023-11-12_11-28-10.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...