Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

експлуатація підлоги з плитки та керамограніту

NBB

Рекомендовані повідомлення

підкажіть будь ласка 

напівсуха стяжкка 7-10 см 

водяна тепла підлога ( в двох приміщеннях електрична)

плитка та керамограніт

клей ПОЛІПЛАСТ ПП-012 

 

які допустиму перепали по температурі для такої підлоги? 
вночі опалення працює вдень вимикається, на змішувальному вузлі   на регуляторі температуру теплої підлоги тримаю  30-35С

 

в специфікації клею вказано експлуатація від -30 до +70

 

морозостійкість  50 циклів 

 

але ж це перехід через 0

а якщо просто перепад за добу градусів 5-10 ( не знаю наскільки вона охолоджуються за день ) то це допустимо?

 

і взагалі який максимальний нагрів можна пробити для цього клею і такого типу підлоги ?

дякуж 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

звісно, допустимо.

морозостійкість вказується тому, що при замерзанні вода, що є в клею (звісно, там її відсотки, але ж є) розширюється та створює додаткове навантаження на клей. а при простій зміні температуру без переходу на 0 - нічого страшного немає, ніяких навантажень на клей немає (його температурні коефіцієнти розширення близькі до стяжки та до плитки)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а стяжка плитка клей вони ж неоднаково розширюються ? чи це не так важливо при  в 5-10С?

 

просто якщо вимикати на день то комфортніше тримати не 30, а десь 35 ( діти граються і тп) 

Змінено користувачем NBB
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у меня полусухая и керамогранит размером 150*600 мм. перепад температур поверхности иногда бівает 19-27 градусов цельсия

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Dendnepr сказал:

у меня полусухая и керамогранит размером 150*600 мм. перепад температур поверхности иногда бівает 19-27 градусов цельсия

це коли? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, NBB сказал:

це коли? 

когда не топили полом, а только камином - пол упал до 19 (пирометром мерял). а потом растопил твердотоп (остатки ореха спалить - в камин такое не кладу), то прогрел поверхность до 27. а возле камина и больше прогревается излкчением

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Dendnepr сказал:

когда не топили полом, а только камином - пол упал до 19 (пирометром мерял). а потом растопил твердотоп (остатки ореха спалить - в камин такое не кладу), то прогрел поверхность до 27. а возле камина и больше прогревается излкчением

Я в камін до дуба і сосну додаю бо її багато є ще 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну - орех сильно коптит. сосну только для растопки иногда. Зачем в камин пихать мусор всякий, когда для него есть дуб. А для ореха и поддонов резаных - недорогой твердотоп. У меня еще орех не только бревна были. а и ветки после дробилки мешков 40. Да, задолбаешься подсыпать, но два -три часа протопки - 2 мешка дробленных веток и пол прогрет, на сутки хватало. А когда надоедало каждые 15-20 минут подкидывать ореховую мелочь - кидал чтото покрупнее. 

После нового года твердотоп всего раза два топил - с целью утилизации рстатков обрези. В основном вечером камин топим, а после 00-00 электрокотел включался. Иногда ближе к утру. от погоды зависит

Змінено користувачем Dendnepr
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Dendnepr сказал:

ну - орех сильно коптит. сосну только для растопки иногда. Зачем в камин пихать мусор всякий, когда для него есть дуб. А для ореха и поддонов резаных - недорогой твердотоп. У меня еще орех не только бревна были. а и ветки после дробилки мешков 40. Да, задолбаешься подсыпать, но два -три часа протопки - 2 мешка дробленных веток и пол прогрет, на сутки хватало. А когда надоедало каждые 15-20 минут подкидывать ореховую мелочь - кидал чтото покрупнее. 

После нового года твердотоп всего раза два топил - с целью утилизации рстатков обрези. В основном вечером камин топим, а после 00-00 электрокотел включался. Иногда ближе к утру. от погоды зависит

ну коли мороз, то ввечері після 18-00 камін розпалюємо, а після 23-00 котел вмикається 

 

якщо вдень сонце то навіть при морозі добре гріє через вікна

35-40С на ТП реально жарко стає 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 24.01.2024 в 10:06, NBB сказал:

морозостійкість  50 циклів 

але ж це перехід через 0

Цитата Морозостійкість бетону (піскобетону) – здатність його зберігати міцність і експлуатаційну надійність при дії поперемінного заморожування і відтавання в насиченому водою стані.   Внутри дома, да еще на полах с подогревом все, что находится под плиткой - сахара. Циклы перехода серез ноль рисуют только для условий наружной эксплуатации под снегом, дождем и другой водой, которая насыщает собой пористое тело бетона. В доме у цементых полов и клеев  морозостойкость = 1000000000000000000 циклов. 

Змінено користувачем Propeller
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 24.01.2024 в 18:56, NBB сказал:

ну коли мороз, то ввечері після 18-00 камін розпалюємо, а після 23-00 котел вмикається 

 

якщо вдень сонце то навіть при морозі добре гріє через вікна

35-40С на ТП реально жарко стає 

Кстати, я не знаю температуру на гребенке. Так и не поставил термометр. Только максимальная на котле. До гидро стрелки. А на гидро стрелки насосы первого и второго этажей имеют производительность выше, чем насос электрокотла или твердотопа есть только термоголовка с выносным щупом, которая частично перекидывает подачу горячей воды после котла с гребёнки на единственную батарею (сброс тепла, чтоб полы не перегреть)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...