Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Автоматика Eurosit та зовнішній программатор

Demontager

Рекомендовані повідомлення

Хотів спитати, чи можливо для автоматики Eurosit 630 (китайский аналог) поставити зовнішній програматор? Є одноконтурний котел Данко, на ньому стояла автоматика КАРЕ, до неї був підключен програматор Euroster (точну модель треба дивитись), пропрацював котел з цією автоматикою 10 років і автоматика зламалася. Визвали майстра по котлам, він наполеглево порекомундував змінити автоматику на Eurosit, змінили. Все працює, але є незручність в тому, що тепер немає зовнішнього контролю, бо програматор від'єднано, він не сумісний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На евросит ставлять нагріваючий елемент на баллон термостата, щоб він думав що котел нагрівся і вимикався. Я термостатом вимикаю насос, все гарно працює. Є недолік що котел стигне і горілка вмикається, але це не часто і не на довго. Головне масло залити у місце встановлення балона, щоб котел не перегрівався при таких вмиканнях без насоса.

Змінено користувачем Enot123h
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вже думаю що не треба було міняти "Каре", можна було б відремонтувати чи купити б.у комплектуючи. Ціна на цю автоматику доволі висока, але вона зручна якщо є программатор.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 11.03.2024 в 17:28, Demontager сказал:

Хотів спитати, чи можливо для автоматики Eurosit 630 (китайский аналог) поставити зовнішній програматор? Є одноконтурний котел Данко, на ньому стояла автоматика КАРЕ, до неї був підключен програматор Euroster (точну модель треба дивитись), пропрацював котел з цією автоматикою 10 років і автоматика зламалася. Визвали майстра по котлам, він наполеглево порекомундував змінити автоматику на Eurosit, змінили. Все працює, але є незручність в тому, що тепер немає зовнішнього контролю, бо програматор від'єднано, він не сумісний.





Спойлер:

Також якщо вас цікавить покупка якісної автоматики для насосу onwater.com.ua/ я купляв подібний товар в перевіреному інтернет магазині. Вибір здається дуже великим, але насправді воно так і є, краще за всього це поспілкуватись з менеджером і спитатись в нього що краще за всього підійде для вашого насосу.

Не забувайте, що завжди краще потерпіти, купити те що дійсно буде якісним і вже користуватись без загадок на майбутнє що будете робити з поломаним обладнанням, а насос це не смішки!
 

Шукаю тут інформацію про автоматику для насосу, можливо хоч ви щось знаєте про це? Я ось просто все ніяк не можу підібрати дійсно якісну модель яка буде служити вірою та провдою моєму насосу.. Ви ось кажете за свою автоматику що це Китайський аналог, я б таке точно не брав, мені здається що краще за всього одразу вкластись нормально і купити якісний товар.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...