Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Кабель для сонячних панелей H1Z2Z2 якого виробника обрати

MaksymGo

Рекомендовані повідомлення

До самих батарей ще не меньше року але є бажання задалегідь в будинку прокласти кабель під сонячні панелі. Довжина близько 50м, переріз 6мм2 під 2 стрінга по 2.5 кВт кожен.  
На ринку представлено досить багато вирообників, KBE, Одесакабель і т.д. ціна плюс мінус таж сама. 

Якого виробника обрати що б не взяти відвертий непотріб.

Дякую

Змінено користувачем MaksymGo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, MaksymGo сказал:

До самих батарей ще не меньше року але є бажання задалегідь в будинку прокласти кабель під сонячні панелі. Довжина близько 50м, переріз 6мм2 під 2 стрінга по 2.5 кВт кожен.  
На ринку представлено досить багато вирообників, KBE, Одесакабель і т.д. ціна плюс мінус таж сама. 

Якого виробника обрати що б не взяти відвертий непотріб.

Дякую

ОдесАкабель или Одескабель? Ато на скільки я знаю, то це два різних виробника. Люди мабудь часто плутають їх. Про Одескабель не погані відгуки тут по форуму, а про Одесакабель не знаю. 

Змінено користувачем Саймоныч
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
В 15.03.2024 в 00:53, MaksymGo сказал:

До самих батарей ще не меньше року але є бажання задалегідь в будинку прокласти кабель під сонячні панелі. Довжина близько 50м, переріз 6мм2 під 2 стрінга по 2.5 кВт кожен.  
На ринку представлено досить багато вирообників, KBE, Одесакабель і т.д. ціна плюс мінус таж сама. 

Якого виробника обрати що б не взяти відвертий непотріб.

Дякую

Нічого нового.... Якщо є можливість вибору, то беріть Німця, або Італійця, або Поляка, або Турка, або Одескабель, або Алай, або Китайця. Все по вниз падаючому......

Вимоги до цього кабелю? UV стійкість, до +125С, OIL стійкість, і на додачу, тільки Німці Прізміан дозволяють відкритий монтаж в землі. Про лужені мідні жили не згадую)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...