Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Відгуки про інтернет-магазини України

Фрай

Рекомендовані повідомлення

Пропоную писати свій досвід купівлі товару від інтернет-магазинів.

Що мене спонукало до відкриття цієї теми?
Як людина старої школи не дуже добре відношусь до купівлі будь чого в інтернеті,

віддаю перевагу принципу - прийшов, побачив, приміряв/ помацав, купив.

Але буває так, що немає такої можливості бо товар далеко в іншому місті і не вартий того аби туди поїхати, тоді і…

Дуже часто бачиш на сторінці одне, а приходить зовсім інше, що відбулось і в черговий раз.

Колись шукав тут натрієву лампу на 100 Вт і ніхто не відгукнувся, немає ніде тої Іскри, довелось звернутись до і-м «Світла хата» зі Львова.

IMG_1200.thumb.jpeg.1017ebc32f8f4e9d912c53aec15259eb.jpeg

Зробив запит, отримав підтвердження, (фото товару і наявність), на всяк випадок замовив дві, на запас, отримав на пошті і вирішив перевірити.

А там зовсім не те, так, 100 ватт, вони робочі, але не Іскра, меншого розміру і товщини, а також менш яскраві ніж моя після 10 років користування.

IMG_1139.thumb.jpeg.6515d1122df731572cbed4bc5a3e592a.jpeg


Переписку показувати не буду, продавець стверджував, що то вона, показував сертифікати, паспорти, мені смішно,

навіщо мені паспорт на епаньол-бретона якщо у мене покруч Тузік? :grin:

Продавець запропонував відправити товар обратно, за мій рахунок. )) 

Я посміхнувся, бо вартість 470грн + пересил 140грн + бензин і я маю витрати на таку ж суму. Та нафік надо. image.gif.25cf16edb567b38cb72eb4a414458b59.gif
 

Але ж яке було моє здивування коли я отримав безкоштовно ту лампу, що була мені потрібна!

Якщо взяти до уваги, що я цього не вимагав, не погрожував і взагалі не відповідав на дописи

то можу сказати лише одне - «Світла хата» Луців Володимир респект, неочікувано.

От якби всі магазини так опікувались своїм реноме! :beer:
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Згадав ще один інет-магазин у Запоріжжі по рослинам, назви не згадаю, задовго до війни було.

Замовили глід декоративний, кортадерію, міскантус і ще дещо.

Все прийшло оперативно, але глід здохлик, кортадерія не рожева ), а замість міскантуса пінессетуми, через пару років зрозумів. ))

Та коли виказав свої претензії то отримав у компенсацію нові кущі, що також свідчить про порядність людей.

Так що нормальні люди є всюди, але ми більше акцентуєм увагу на негатив, тема про війну тому підтвердження. 

Мета моєї теми? image.gif.56b6ea9f97867cab8d136f99f24c55c0.gif
Мабуть спонукати вас на відгуки, ваш особистий досвід, поради та все інше, що може стати в нагоді колегам і убереже їх від неприємності, фінансових втрат чи спалених нервових клітин. image.gif.91006655125788f283981b6913310a4c.gif

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...