Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Пластиковий дюбель із пупирками

Jimmy32

Рекомендовані повідомлення

Вітаю, панство !

Допоможіть, будь ласка впізнати дюбель, як на фото, й, можливо хтось зустрічав їх у продажу - де саме ? D10*L25

1671316963_.jpg.9f96d2dd88133882ad17cbbbe0b6ebd1.jpg

Вдячний заздалегідь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Офф: а в чому ексклюзивність і чому не можна використати інший дюбель, будь-який d10 l25 чи довший, просто вкоротивши його?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25.04.2025 в 22:15, Offroad сказав:

Офф: а в чому ексклюзивність і чому не можна використати інший дюбель, будь-який d10 l25 чи довший, просто вкоротивши його?

Так і доводиться робити - вкорочувати інші, а цей одразу готовий був. Мені дуже подобається як вони тримаються в бетоні (от тії пупирки - simply the best), до того ж я ще жодного разу із ними не провалювався у пустотні канали в старих плитах, у яких товщина між площиною плити та каналом гуляє до мінімума

 

25.04.2025 в 15:41, Vitaliy67 сказав:

Старое советское произведение.

Это только на блошином рынке.

 

Так-так, пригадую щось таке продавець й казав, коли я їх давно купляв. Дякую, Ви мені нагадали. Вочевидь, шукати їх малоперспективно (

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...