Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Какие минусы в проекте?

vasyl123

Рекомендовані повідомлення

[ATTACH]48664[/ATTA

 

А вот такая крыша имеет право на жизнь

Чому б ні, але кути нахилу даху мали б бути однаковими. Ще над терасою у вас утворився сніговий карман.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я думав над цим карманом і то є великий мінус стіна буде в снігу хотя її після пінопласту покрию stoflex + цемент= 1до1 і не думаю що будуть проблеми і це ще південно-західна сторона

кути звичайно будуть одинакові

думаю водостічну трубу впустити по стіні фасаду а з часом закрию як буду утеплювати дім закрию пінопластом

так хтось робить? дякую вам за участь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я думав над цим карманом і то є великий мінус стіна буде в снігу хотя її після пінопласту покрию stoflex + цемент= 1до1 і не думаю що будуть проблеми і це ще південно-західна сторона

кути звичайно будуть одинакові

думаю водостічну трубу впустити по стіні фасаду а з часом закрию як буду утеплювати дім закрию пінопластом

так хтось робить? дякую вам за участь

 

Я б всеж таки уникав такого карману, якщо сніг починає танути в таких місцях то гідроізоляція мало допомагає. Можливо якимось чином міг би допомогти підігрів, але для чого такі складності при новому будівництві. Я впевнений, можна знайти грамотне архітектурне рішення. Можна спробувати фасад симетричним по висоті (як на ескізі) і в плані (терасу порівняти з виступом будинку). Тоді з'явиться можливість відвести воду від стіни фрагментом додаткового даху. Варіантів насправді багато, можливо треба план переглянути:pardon:

Зашивати водостічні труби пінопластом не рекомендую. Ні замінити ні нічо... І потреби не бачу

DSC02048.thumb.JPG.742479eb226d41a261ff6189e746a64b.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

по 2 варіанті треба робити мансарду? вигляд мені цього даху подобається (крім цього карману)чи можна щось краще видумати

І взагалі будують будинки з тими карманами чи ні ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

по 2 варіанті треба робити мансарду?

 

В другому варіанті частина кімнати мабуть буде під дахом, ви праві.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вигляд мені цього даху подобається (крім цього карману)чи можна щось краще видумати

 

Я всеж рекомендував би вам вирівняти фасад як у вас на планах, тоді і дах буде красивий симетричний і воду буде легше відвести, або, якщо хочеться терасу а не балкон то висунути трохи стіну кімнати вперед, правда вона і так досить немаленька. А ще на цій стіні на другому поверсі проситься еркер.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І взагалі будують будинки з тими карманами чи ні ?

 

Будують по всякому. Я прихильник будувати правильно якшо нічо не заважає:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо я вирівняю по одній лінії то дах буде працювати добре. але вигляд мені так здається дуже по старому 2п коробка Якщо виступити то вхід мені більше подобається

ЗА еркер на 2 поверсі я навіть не думав Це Ви маєте на увазі над вітальнею? А архітектора фасад кращий від моїх малюнків на Вашу думку чи ні ,:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А архітектора фасад кращий від моїх малюнків на Вашу думку чи ні ,:beer:

 

Я думаю, він вартий уваги. Тераса 1-го пов. та балкон потребують більшої проробки. Колони потрібні масивніші. Причому в першому рівні товстіші ніж на другому. Якшо простір над балконом не зашувати наглухо то получиться дуже цікаве і затишне місце під декорованим балками дашком. Колони посередині балкону та тераси - бутафорські (дерев'яні), як і арки. Кругле вікно на мансарді явно хоче бути більшим. Єркер так і проситься:)

3.thumb.jpg.e73f55aa4d7bb7d97c276dc7c6320c30.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думаю, він вартий уваги. Тераса 1-го пов. та балкон потребують більшої проробки. Колони потрібні масивніші. Причому в першому рівні товстіші ніж на другому. Якшо простір над балконом не зашувати наглухо то получиться дуже цікаве і затишне місце під декорованим балками дашком. Колони посередині балкону та тераси - бутафорські (дерев'яні), як і арки. Кругле вікно на мансарді явно хоче бути більшим. Єркер так і проситься:)

дякую вам за допомогу ,

1 колони архітектор не зробив він продовжив стіну на 40см щоби зробити колони треба відступити на 80-1м? і січення 45/45см чи більше на 1пов а на 2пов тоді скільки ? з колонами я думаю кращий вигляд буде ніж з виступом стіни

2 вікно це 100% більше

3 еркер поки що не знаю

хочу зробити камін в вітальній на зовнішній стіні посередині і виступити по всій висоті комина на 20см від основного фасаду і потім покрасити в другий колір не буде смішно(хочу щоби з холу було видно камін )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не обовязково колони, може бути стіна, тільки вона має бути потовщена візуально (як плоскі пілястри на фасадах класичних будівель, що імітують колони)

"Комин" (труба від каміну) на фасаді - дуже прикольно дивиться, особливо в камені, але цей прийом годиться для мисливських будиночків. В житлових будинка він не практичний. Я вже згадував в одній темі не пригадую де. Зимою такий камін важко розпалити, вся хата в диму буде. Сам "обпікся", замовники жалілись.

Image_01.thumb.jpg.41b6b090fb5e9cbced4220fb9e78d9a8.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не обовязково колони, може бути стіна, тільки вона має бути потовщена візуально (як плоскі пілястри на фасадах класичних будівель, що імітують колони)

 

 

якщо комин утеплити 10см то думаю що буде якась тяга може ще якусь примусову тягу вставити

в моєму варіанті комин буде тирчати напевно з 3.5м в воздусі дах має 37 градусів може дати дах 30гр ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дах має 37 градусів може дати дах 30гр ?

 

Треба прокреслювати і дивитись на фасад, як получається. Вибрати варіант який більше сподобається. Принципової різниці немає, мені здається

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...