Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Дом без газа.

alexm

Рекомендовані повідомлення

Прочитал ветку и хочу предложить/обсудить вариант - 3-ёх тарифный счетчик + ТА (тепло аккумулятор). Вода в ТА греется ночью по минимальному тарифу, а днем отдает тепло дому; недостаток - емкость ТА на вскидку - около 2 куб м, но в таком случае вам ее хватит на часов 12-14, т е на весь период повышенных тарифов.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прочитал ветку и хочу предложить/обсудить вариант - 3-ёх тарифный счетчик + ТА (тепло аккумулятор). Вода в ТА греется ночью по минимальному тарифу, а днем отдает тепло дому; недостаток - емкость ТА на вскидку - около 2 куб м, но в таком случае вам ее хватит на часов 12-14, т е на весь период повышенных тарифов.

Совет классный я всем кто поляризуется электрикой для обогрева помещении я предлагаю такой вариант. А для комфорта и перестраховки кондиционеры с функцией теплового насоса. Что намного просче и дешевле теплового насоса.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кондиционеры имеют ограничение (при работе на обогрев) на минусовую температуру, а в остальном отличное дополнение к существующему отоплению.

У ТС дом из термоблоков а в нем низкие теплопотери через стены, попадались данные о 50вт/м2

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте. Помогите. Отзовитесь те кто сталкивался с переводом тарифа электроэнергии с 24,36 коп на 18,72 коп если отапливаешь дом электричеством. Реально ли это для частного сектора? С какими трудностями столкнулись? Во сколько это обошлось?

 

НКРЕ, Постанова від 10.03.99 № 309

1.4. Відпуск електроенергії населенню, яке проживає в житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу та гуртожитках), обладнаних в установленому порядку кухонними електроплитами, електроопалювальними установками (у тому числі у сільській місцевості), проводиться за тарифом 15,6 коп. за 1 кВт×год.

 

На житлові будинки, які обладнані кухонними електроплитами, електроопалювальними установками з порушенням установленого порядку, тариф у розмірі 15,6 коп. за 1 кВт×год не поширюється.

 

Что это за

обладнаних в установленому порядку
?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кондиционеры имеют ограничение (при работе на обогрев) на минусовую температуру, а в остальном отличное дополнение к существующему отоплению.

У ТС дом из термоблоков а в нем низкие теплопотери через стены, попадались данные о 50вт/м2

Есть и такие что ограничения нет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...