Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Коли ремонт іде не так як нам би того хотілось. (( Або якісний ремонт. На словах...

ron*

Рекомендовані повідомлення

Отже, вступний пост на сумну тему )))

 

Щойно повернувся з Шевченківського Районного управління міліції у м. Київ. Де писав заяву на ремонтників, які вирішили здати халтурно зроблену роботу, а крім того планували отримати з мене на кілька тисяч більше за ту суму на яку домовлялись від самого початку для чого найняли товариша, який мав би вибивати з мене додаткові гроші (((.

Ціна питання непристойно смішна - вони хотіли за свою халтуру отримати розрахунок , більшу частину оплат уже було проведено по ходу робіт - пішов їм на зустріч, хоч домовлялись розраховуватись повністю по факту повністю зданої роботи ((( , але мало того, вони ще нафантазували з повітря 3000 грн.... додаткових різних витрат які я мав їм виплатити, тому що у прораба багато кредитів набрано, банк не чекає і потрібно їх віддавати, ви ж розумієте... А коли їм відмовили, то почали поводитись зовсім непристойно - погрози + наймання мордоворота (якому, мабуть, запропонували стандартну таксу - 50% від "боргу".... )

 

Добре, досить поки що тексту, щоб не бути голослівним опублікую нижче кілька фотографій "закінченого об"єкта" На хвилинку, те що я вам покажу - це закінчена, в їхньому розумінні, фінішна безпіщанка під пофарбування акриловою шпатлівкою! І мене покликали 5-го лютого приймати роботу і розраховуватись після всіх можливих зірваних строків, багато разів зірваних. Ну не суки, а? :(

 

 

 

Публікую цю тему, щоб застергти людей від того щоб зв"язувались з цим персонажем. Організатора(безпещанщика, прораба) звуть - Константин Суханов. телефон 050 308 27 32. Прораб і фахівець із якісно зроблених на словах безпіщанок. Таких собі, віртуально якісних безпіщанок ....

 

Багато хто недооцінює поки що силу інтернету. Але я впевнений - чим далі, тим більше народу буде забивати в гугл номери телефонів прорабів і ремонтників з якими вони зв"язуються, і розраховую, що на цей мій відгук гугл буде виводити по номерах телефонів, які я тут опублікую. (далі, скоріш за все, тут буде вказано більше телефонів і інших контактних даних)

 

 

До модераторів: будь ласка, дайте повисіти цій темі в даному розділі. Навіть, якщо я запостив її не зовсім там, де потрібно. Людям буде корисно почитати, щоб не розслаблялись і були на сторожі.

 

 

Пізніше обов"язково кину лінк на дану тему в "чорний список"

 

 

Поки що залишаю вас глянути на кілька фотографій "закінченого" об"єкту. Після чого "майстрів" було звільнено.

 

 

Зараз маю трохи відійти від сьогоднішніх подій, і потім розпишу все докладніше тут наступним коментарем.

це - погано проклеєний склохолст в багатьох місцях, уже вкритий відшліфованою тріорою....

 

4340899853_73a46afa5b_o.jpg

 

"готова" безпіщанка біля щитка з електрикою ((

 

4340900141_d6bca68677_o.jpg

 

Відкос, який вони виводили "в ноль" (в цьому місці двері розширялись, тому це 100% їхня робота і сам відкос і безпіщанка. На штукатурів звалити це не можна)

шпатель прикладений, щоб видно було сантиметровий перепад.

 

4340899679_e74c5491cc_o.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це "готовий" кінець стіни з переходом до вікна.

 

4341642012_2339342ec0_o.jpg

 

 

 

так наклеєні перфоровані кути - випирають:

 

4340899311_dc84baeda8_o.jpg

 

а десь як тут - взагалі нормально не приклеєні, тому коли на них натискаєш легко пальцем зявляється прогиб, тріщина і є рух...

 

4340931307_1185f94596_o.jpg

 

 

 

Склохолст на кутах ("А ты Женя, наклей на них внешние углы пластмассовые из Епицентра и все будет хорошо! " Сука, це при тому, що від самого початку, до старту робіт попередив - на якість зовнішніх-внутрішніх кутів звертатиму особливу увагу! )

 

4341641686_45b4ccc87a_o.jpg

 

 

і так далі:

 

4340899129_a2e3c1f6db_o.jpg

 

і тому подібне...

 

4340899059_fa5c17dd16_o.jpg

 

4340899059_fa5c17dd16_o.jpg

 

Як вам "готова" розетка під пофарбування? Високий клас.

 

4340953125_9fb72cd1a2_o.jpg

 

4340952959_6d2b2e27ca_o.jpg

 

 

 

А потім на мої всі зауваження мені сказали, що "У нас, Женя, глаз замыленный. Ну не увидели"... і на те, щоб це закінчити їм потрібен "еще один час завтра утром" и нужно расчитываться уже полностью + "дополнительные работы а то я начинаю волноваться, что у нас будут недоразумения"...

 

 

 

Ви, мабуть, тут уже всі співчуваєте бідним майстрам - виконали якісно роботи, а з ними так негарно повелись , правда?

 

 

апдейт! Виявляється про мене уже є гілка в "черном списке" - зайшов туди публікувати посилання на цю історію, а там уже є про пользователя "ron" .

Лінк : www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?p=452212#post452212

Ммда...

 

 

Итого... 40 днів минуло від початку співпраці з ними (якщо це так можна назвати....) На секундочку! По маячній штукатурці якісній на 120 метрів (як у нього як у Коперфільда перетворились на всі 134 метри без урахування відкосів! ) стін і 47 метрів стелі... Три людини... 40 днів... Нормально? Треба, правда, сказати для справедливості, що були і затримки з мого боку - аж 2 дні на початку місяця попросив не виходити. Але це не порівняти з кількістю їхніх прогулів - температура -приболели і так далі...

Один майстер за цей час пішов у запой і не повернувся на етапі б.п. стелі. - Денис (номери телефонів пізніше)

Другий - столяр Саша, який найбільше працював.

Потім взявся і за безпіщанку.

+ наш головний герой Костя (він же на форумі "Эскаветас" Профіль: www.stroimdom.com.ua/forum/member.php?u=12871) "Працював" з цього всього періоду близько 10-ка днів. На машині під"їждав близько 12-тої. І вирулював на інші об"єкти або додому близько 15-16-тої. (це інформація від його напарників + також я часто заходив, бо поруч живу і працюю)

"Треба було гнати ще раніше" розумію, що багато тут так подумають і будуть праві...

 

п.с. сьогодні ще його мила дружина (її він теж покликав для підтримки в міліцію...) в райвідділі зустріла мене на виході і почала при черговому тикати факи і кричати : "чтоб ты сдох, Женя. Теперь осторожнее ходи по вечерам." :shock:

Змінено користувачем ron*
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і подібні фотки можна ще десятками тут публікувати з моєї суботньої зйомки, просто не має сенсу. І так все зрозуміло.

 

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=27734

 

тут він на мене вийшов

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот, я все ждал ответов от Жени Евгеньевича Воронина.... когда ж отреагирует...

отреагировал....

Женя наверное из тех людей, которые думают, что приемка проходит один раз и навсегда....

Так вот, Женя, скажи мне пожалуйста... ты видишь, я вежливо с тобой разговариваю, хотя удивляюсь как сын известных писателей может оперировать словом "сука".... но видимо на детях умных родителей Товарищи сверху отдыхают....

Так вот, скажи, а что тебе мешало в процессе, как это делают все нормальные люди указать на недостатки, которых оказалось таки немного на 180 м2, в процессе работы? А? Ничего ведь не мешало? Или после того как ты их увидел? Любой нормальный человек подтвердит, что в процессе ремонта то там то там вылезают всяческие траблы.... и их нужно решать постепенно....

А ты нашел повод прицепиться к нескольким недостаткам чтобы не платить денег, вот и все.... и точно так же ты поступал со всеми предыдущими твоими подрядчиками..... ну ведь правда?

Но ты решил отморозиться, не брать трубку и вообще вести себя непонятно и неадекватно...

Я принимаю все траблы которые ты указал, абсолютно все, тем более ты нам на некоторые из них указывал в последний наш день.

На все, кроме одного, об этом ниже.... и полностью с ними согласен.... да, там некачествено сделано.... но я же тебе сказал, что к вечеру - что успеем то сделаем, что не успеем то сделаем утром и когда закончим наберем тебя.... И ты на это согласился, и подло вычеркнул нас из списка посетителей на охране и морочил потом мне голову с невозвратом инструмента....

Понимаешь, Женя, все что ты показал, устраняется элементарно, но тебе нужен был повод, и ты его нашел....

С чем я не согласен, так это с откосом на двери.... если бы я его поставил так как показываешь ты шпателем - то внизу откос был бы на 3-5 см шире чем вверху... так что разбирайся с теми кто делал тебе маячку...

Ты вообще, Женя, научись с начала с людьми диалог вести, а не истеричить, авось тебе и проще с ними будет

Насчет сроков выполнения работ - можете почитать в ЧС... я там создал паралельную ветку несколькими днями ранее...

И последнее, мне за имя не стыдно, я могу желающим привести десятки номеров моих бывших Заказчиков, которые сами дадут оценку моим работам, а вот ты, Женя, можешь предоставить номера строителей, кто остался доволен сотрудничеством с тобой? или которыми ты остался доволен? Я помню как ты называл "суками" гипсарей которые крутили тебе потолки.... Ребята, честно, я давно не видел так ровно накрученных потолков...

все, Женя, ты непорядочный человек и неврастеник...

Пысы.... касательно жены -научись быть мужчиной, и не приплетать в историю женщин

 

За сим прощаюсь, и в дальнейшие дебаты с тобой вступать ненамерен.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Эскаветас

Пословицу слышал когда-нибудь:

 

ДЕЛАЙ ХОРОШО, ПЛОХО САМО ПОЛУЧИТЬСЯ.

 

ron*

Однозначно виноват тот, кто привел низко квалифицированных строителей и ими "руководил".

Хотя что ты, хотел за такую цену.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я конечно не встаю ни на чию сторону, но как по мне Вы оба не правы.

Эскаветас если Вы не успеваете в сроки это влечёт за собой не устойку. Если Вы зделали не сколько погрешностей - либо неустойка, либо быстро доделать.

Раскажу на своих примерах - до того как здать обьект приходит начальник(не прораб) и всё осматривает. В последний день перед здачей приходит ещё один чел (не знаю кто он) всё тчательно осматривает, если находятся погрешности то они сразу переделываются, хоть до утра там работай, сутками, но когда приходит хозяин - он отдаёт бабло с радостным лицом, за то что он видит что работа качественная. На каждом этапе работы у Вас должен быть жосткий контроль.

 

ron* нужно было дать им время до утра всё исправить, и если б они не исправили тогда можно было б разговаривать о неустойке.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да рон ,Вы явно не правы,все эти траблы устраняються максимум за один час несколькими взмахами шпателя.У меня по жизни выработался показатель нормального заказчика-он указывает недостатки и ожидает их исправления,а если он морозиться,как Вы,то это уже до* бки.Ещё и макросъёмку предоставили,т. е размер недоделок- миллиметры.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а если он морозиться,как Вы,то это уже до* бки.

ви пишучи про мене згадали і уявили якихось ваших клієнтів, які неправильно повелись в певній ситуації і спроектували свої з ними стосунки на ситуацію описану тут, правда? І зробили висновки. І всьому що на паркані написано ви теж вірите? Чи тут просто солідарність прорабська заважає бути хоч трохи об"єктивним?

Чи ви вважаєте, що я не знаю, що такі от доробки "на час" займають тижні. І там не те що домазати і дошкурити в певних місцях потрібно, а певні кути перфоровані вирізати і заново робити. І дохріна ще всього... І влечу я по грошах в результаті однозначно.

Якось звільнившись з однієї роботи, маючи паузу між влаштуванням на іншу зробив певні ремонтні роботи у себе в квартирі. Маячну штукатурку, монтаж перфорованих кутів, безпіщанка і багато іншого . (фотку зроблю - вивішу обов"язко, щоб підкріпляти слова фактами) Вийшло майже ідеально, але ж на хорошу якість потрібен час і бажання. А не тільки здатність на форумах культурно без слова "сука" спілкуватись і уміння красиво розповісти про красиву роботу, а потім нахалтуривши ще й мати нахабство заднім числом, без попереднього обговорення вносити в рахунок плюсом на кілька тисяч доп. работ висмоктаних із пальця. (наприклад, домовляєтесь на старті про шпатлівку відкосів по квадратурі, раз - під кінець тобі виписують їх в погонних метрах. І далі такі ж цікаві пункти)

Я штукатурам заплатив загалом за машинну штукатурку стін за 135м2 (вони і я переміряли окремо -все зійшлося + округлення в їхній бік). Це разом із санвузлом. Після цього був гіпсокартон на стелі однорівненивий, який по периметру "від"їв" 5 сантиметрів. Це з квадратури загальної стін -2,5 м2 . Ну і санвузол безпіщанщики само-собою не робили , це ще мінус близько 18 квадратів від загальної 135. А тут у нього "я все точно посчитал 134 м2 стены" і приплюсовані до цього відкоси. Прєлєсть, нє? Раз так, то він розширив мені квартиру мінімум на кілька квадратів загальної площі. Чи елементарно обманути хотів на 15 квадратів?

 

Про "дорогостоящий инструмент" (мені уже всі мізки людина про*бала за час "співпраці" тим, що "этот вагнер стоит 2000 евро" "этот Вагнер стоит 3000 евро" Велика честь, мені стіни загрунтували "вагнером" за кілька тисяч євро. Потрібен він був лише на пару днів. А простояв більше місяця. І інструмент було віддано в той самий день коли він сказав. Просто не в той час, коли майстру розмов про безпіщанку було зручно.

Ніхто не морозився. Можливо, ви забули, що відбувалось в цю суботу і неділю в країні. У мене в житті не лише ремонт і думки про те як зробити добре, приємно і зручно ремонтнику, який зіпсував тобі частину матеріалів і дав неякісний результат не в строк.

 

А вже сьогодні я сам видзвонював для зустрічі його "представника " щоб поставити всі крапки над "і".

Призначив зустріч. Приніс свої записи по розрахунках, ноут із фотографіями. Готовий був нормально говорити, але туди прийшло значно більше людей ніж було домовлено, і першим ділом я отримав удар в пах від мудака (це я,мабуть, некультурне слово написав, вибачте, треба краще казати "нехороший чоловік" ) який прийшов разом із ними... Кинув якийсь огризок зі "смєтой" і сказав - ты должен 5штук и ни**т.

 

І все це було зроблено, бо мені нічого робити - охота пописати на форумах пости, марнувати кілька днів часу і псувати настрій, писати заяви в міліції, звертатись через херню собачу до друзів, щоб взяли під контроль у райвідділку справу ((

А потім винаймати нових людей для закінчення роботи і платити їм усім у сумі більше ...

 

 

Ще абзац для прорабів, які тут хочуть написати банальну х*рню, типу "Скупой платит дважды"

По "тендеру" - в перший же день відгукнулось 9-ро людей, поки я попросив не дзвонити. Все чесно. Зараз криза. Не сезон. Кому не потрібні дрібні замовлення - їхня справа. Крім того під час переговорів стартову ціну було піднято до 30 - стеля, 30 стіни. Ринок диктує ціну, а не вона ставиться така ,як хочеться прорабам.

Машинна штукатурка у мене, наприклад, там же зроблена по 70 грн за квадрат. Це включно з усім! Гіпсом, маяками, винесенням, заносом, виносом-вивозом сміття... Не скажу що на 5, але на 5- точно...

Якщо у вас є замовники, які платять значно більше за роботу - радий за вас.

Але до основного предмету обговорення в цій темі - це стосунку не має. :)

Змінено користувачем ron*
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ron* нужно было дать им время до утра всё исправить, и если б они не исправили тогда можно было б разговаривать о неустойке.

 

Про що ви кажете... :) Я бачив до чого все йшло.

Я завжди, навіть, якщо знаю, що втрачу в грошах. Не даю себе шантажувати, і не терплю обману і намагання кидонути.

По ходу робіт було неодноразово вказано на те, що там, де відклєюється - потрібно поправити. Цього зроблено не було! Але це все фігня, основне, це площини і кути, де потрібно буде переробляти.

А тут це уже переходило всі рамки - ось тобі халтура.

Завтра за неї гроші. І щоб не забув ще гроші за роздуття кошторису на кілька тисяч. Хай це чомусь научить їх. Хоч дуже в цьому сумніваюсь. І сподіваюсь, що це останній ремонт, який веду собі, або близькій людині в Україні.

Немає ніяких сил уже терпіти суцільні обмани, халтуру, совкове жлобство, нахабство і крадіжки. (мова не лише про ремонтну частину життя)

Змінено користувачем ron*
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Немає ніяких сил уже терпіти суцільні обмани, халтуру, совкове жлобство і нахабство. (мова не лише про ремонту частину життя-це Ви про кого?

Якшо Ви бачили,до чого це йшло,то чого не зупинили на початковому єтапі?

До речі,я не прораб,я сам махаю шпателем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Даааа... кофе дает о себе знать, уже не засну...

Женя, вижу ты на сайте, так вот, учитывая "ошибки прошлого" я хочу предложить тебе оптимальный с моей точки зрения вариант... выкладываю его публично...

Я завтра, допустим в 15-00, подъеду на Ласточкина, там, куда я тебя намедни подвозил, привезу тебе ключ от квартиры, тебя прошу привезти мне мою болгарку, которая осталась у тебя на квартире... мы, без эмоций и взаимных оскорблений оговорим все пункты акта, который я составил, ты мне выскажешь свои претензии, мы сделаем процентовку согласно этих претензий и, я уверен, пуием делового диалога, придем к обоюдному соглашению....

пысы: если тебя не устроит время встречи, ты меня набери заранее и предложи свое

 

Костя

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановний топік-стартер.Нажаль Ви помилились гілкою форума,і Ваш топік більш актуальний тут:

www.stroimdom.com.ua/forum/forumdisplay.php?f=56

Аще краще зясовувати стосунки тут:

www.stroimdom.com.ua/forum/forumdisplay.php?f=60

 

ПРОШУ МОДЕРАТОРІВ ВІДРЕАГУВАТИ.

З повагою .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да рон ,Вы явно не правы,все эти траблы устраняються максимум за один час несколькими взмахами шпателя.У меня по жизни выработался показатель нормального заказчика-он указывает недостатки и ожидает их исправления,а если он морозиться,как Вы,то это уже до* бки.Ещё и макросъёмку предоставили,т. е размер недоделок- миллиметры.

мастерок, показатель качественной работы - это отсутствие таких граблей.

А сводить приемку/сдачу объекта к тому, заметит все бока заказчик или не заметит - это жлобство и жульничество.

Если все решается за час одним взмахом шпателя, так какого хрена это не было сделано до сдачи - время остановилось или шпатель забрали!?

 

Если бы мне такое уродство сделали под покраску, до переделки дело бы могло и не дойти.

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Немає ніяких сил уже терпіти суцільні обмани, халтуру, совкове жлобство і нахабство. (мова не лише про ремонту частину життя-це Ви про кого?

Якшо Ви бачили,до чого це йшло,то чого не зупинили на початковому єтапі?

До речі,я не прораб,я сам махаю шпателем.

 

И тогда бы "мастер" написал жалобную повесть о том, ему не дали последнего часу, не дали завершить взмах шпателем и выдали это за повод к претензиям... :cry:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может быть фотоаппарат творит чудеса.... и по 3-м фотографиям создаётся впечатление о качестве работы по всему перриметру....???? не знаю....

 

но если такая работа везде - =@- то когда тёща решила сама сделать ремонт на кухне (шпательком стены выравнять, поклеить обои и.т.д.) - то у неё лучше получилось.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 грн стены со стеклохолстом под покраску...

30 грн потолок со стеклохолстом под покраску...

 

____________

не может столько стоить работа нормального маляра, не может. Кризис не кризис -это вторично.

 

Я бы все-таки дала возможность ребятам переделать то, что не нравится заказчику.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

....

Я бы все-таки дала возможность ребятам переделать то, что не нравится заказчику.

 

Татьяна, Вы тоже бьете своих клиентов, если они выставляют претензии по качеству?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...мы, без эмоций и взаимных оскорблений оговорим все пункты акта, который я составил, ты мне выскажешь свои претензии, мы сделаем процентовку согласно этих претензий и, я уверен, пуием делового диалога, придем к обоюдному соглашению....

 

Возврат удара в пах - как оформлять планируете? Актом дефектовки?

 

Мда....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на всякий випадок, звернення до модератора - як автор теми я категорично проти, щоб її об"єднували з темою в Ч/C

Можливо, перенесіть її в "отделка". Так дійсно буде правильно.

 

 

Я бы все-таки дала возможность ребятам переделать то, что не нравится заказчику.

 

Татьяна5, ви, мабуть, не дуже уважно читали тему. Воно і зрозуміло, тому що "много букв" )). І

А на сторінках форуму може все якось м"якше виглядає ніж воно є насправді :)

Але вчора люди перейшли межу. Після цього ще в квартиру запускати? Про це не може бути мови.

 

Ханс, я предполагаю Рон - фигурально выразился. Если бы его ударили, никто бы никаких писем не писал и милиция занималась бы совсем другим делом, а не мошенничеством.

 

Щиро вражений вони мали дурість після всього що відбулось сьогодні дзвонити до матері на роботу... Їхній "колектор", якого звуть Олександр Пастухов (за паспортними даними), тварь, мав нахабство подзвонити їй на роботу і "обтекаемо" погрожувати, а також говорити, що "гроші все одно потрібно буде віддати, ви ж шанована людина... у вас репутація... " ясно, що ніяке чмо такого рівня не зіпсує їй ніяку репутацію, але те що після вчорашнього розбору до них не дійшло, що не варто продовжувати, то така дурість просто вражає. :( І елементарно псує настрій і відбирає час.

 

І я "выразился" зовсім не фігурально, а цілком конкретно про удар в пах... Просто щоб ні у кого не було ілюзій стосовно миролюбності і націленості на конструктив автора цієї теми (якби не сьогоднішній дзвінок матері, можливо, я б в це і повірив) - це все тільки слова...

Зараз викладу скан направлення на судмедекспертизу, щоб у вас зникли сумніви.

Змінено користувачем ron*
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 грн стены со стеклохолстом под покраску...

30 грн потолок со стеклохолстом под покраску...

 

не может столько стоить работа нормального маляра, не может. Кризис не кризис -это вторично.

 

ні, стіни 30 з холстом, стеля 30 без холста (з проклейкою тільки швів)

Змінено користувачем ron*
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

І я "выразился" зовсім не фігурально, а цілком конкретно про удар

 

Тогда, прошу прощения за допущение. Тогда я не понимаю вообще ничего. Я тоже два года строюсь - до драки не доходило. Дошло один раз до угроз - выбить стойки из-под свежего бетона на монолитном перекрытии со стороны прораба, на что резонно ответила, пусть выбивает встав под ними.

 

Как бы не боялся исполнитель "кидка", такое поведение недопустимо, тем более он красиво пел - что уж "не такие уж это деньги" в паралельной ветке.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Могут.

Я аналогичное объявление вывешивал перед НГ, если помните.

Большинство случайных людей написали цены 50-75грн/м2.

Далее пошли предложения и рекомендации форумчан, которых знаю давно и лично.

Их предложения были 30-35.

Даже был казус. Я предложил сделать работу не за тариф, а за СУММУ после осмотра фронта работ. Исполнителей устроило предложение. Я назвал сумму из расчета 35грн/м2. а мне сказали, что это много, мол вы в Киеве такие зашуганые расценками и стоить это будет других денег, что в перерасчете получилось 31грн/м2.

Вот так.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может действительно, когда граница перейдена на столько, подобные темы переносить в профильные разделы с пометкой важно.

В тему вносить все реквизиты которые есть+фото.

"Героям" бан без права помилования.

 

Уж чего-чего, а такого спускать нельзя на всех уровнях.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В данном случае поддерживаю заказчика. К сожалению большинство бригад на нашем рынке пытаются выполнить работу по быстрей и по больше набрать заказов. На качество мало кто обращает внимание. А тут попался заказчик который имеет еще хаммство проверять за что он заплатил деньги. Заказчик молодец, фиксируйте малейшие случаи давления на Вас или членов семьи. По каждому случаю даже звонку пишите заявление в милицию. Удачи.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

касательно жены -научись быть мужчиной, и не приплетать в историю женщин

За сим прощаюсь, и в дальнейшие дебаты с тобой вступать ненамерен.

 

Можна послати на *** під емоціями

"чтоб ты сдох" адресоване мені чую вперше в житті.

це поза взякими рамками враховуючи суть і рівень проблеми.

 

 

 

 

... я хочу предложить тебе оптимальный ....

оптимальний в даній ситуації варіант може початись з єдино можливого першого кроку - з відкликання "бійця", який подзвонить до матері і вибачившись за сьогоднішній дзвінок пояснить, що більше цією справою не займається.

 

Після цього ця неприємна історія матиме всі шанси закінчитись.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

×
×
  • Створити...