Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

які документи потрібні для добудови другого поверху

Гість lako

Рекомендовані повідомлення

Добрий день!

я маю квартиру в одноповерховому будинку на три квартири, з окремим входом, дахом. планую перекривати дах і виникла ідея добудувати кілька кімнат, так би мовити ломаним дахом. Чи потрібно для цього якісь документи ще до початку робіт?

 

наперед дякую!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день!

я маю квартиру в одноповерховому будинку на три квартири, з окремим входом, дахом. планую перекривати дах і виникла ідея добудувати кілька кімнат, так би мовити ломаним дахом. Чи потрібно для цього якісь документи ще до початку робіт?

 

наперед дякую!!!

В мене ситуація ідентична. Виникає питання чи ваш будинок на балансі міської ради. Тобто ви маєте квартиру(приватизовану),а будинок комунальна власність. Якщо так , то перш за все потрібно замовити поточну інвентаризацію в Бті . Потім зареєструвати ОСББ (Обєднання співвласників багатоквартирного будинку ). Потім взяти рішення міської ради про передачу будинку на баланс ОСББ. Потім все решта. Хоча існує ще варіант з розрахунком ідеальних долей але він можливий коли є 2 квартири.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день!

я маю квартиру в одноповерховому будинку на три квартири, з окремим входом, дахом. планую перекривати дах і виникла ідея добудувати кілька кімнат, так би мовити ломаним дахом. Чи потрібно для цього якісь документи ще до початку робіт?

 

наперед дякую!!!

Надстройка мансарды или полноценного второго этажа считается реконструкцией. Порядок оформления как для нового строительства + обследование несущей способности конструкций дома + согласие всех совладельцев.

Порядок оформления для разных населенных пунктов разный, зависит от местных правил застройки и др. факторов. Уточните в местном управлении архитектуры.

Общий порядок оформления здесь:

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=33505

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...