Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

"Солнечная поляна". г.Львов

alexgraph

Рекомендовані повідомлення

.

Цікавить те саме десь поближче б.

в Вислобоках почали будувати = 11-12 км від Галицького перехрестя

 

Добавлено через 2 минуты

Здравствуйте.

продаются "під садівництво" (то есть, дача). Сотрудники Трембиты уверяют, что потом они 100% безплатно переоформят участок с уже построенным домом в "під забудову". Подскажите, вы на таких же условиях покупали участки? И на каких основаниях поверили продавцу?

Заранее спасибо.

напишите Zeppel в личку - им вроде переоформляли

мне землю сразу "под стройку" оформили

слово держат. долго но делают то что обещают

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Точно, на прошлой неделе звонил Федоровне, говорит все бумаги оформили, можно забирать.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в Вислобоках почали будувати = 11-12 км від Галицького перехрестя

 

Добавлено через 2 минуты

 

 

о класно ще б знати що по цінах..

І топікстартер поділився б своїми враженнями - досвідом

чи все заселено у сонячній поляні можливо є мешканці з інших котеджних містечок

.

Хто як будував з чого ?

Як підходили до складання власного проекту ?

чим керувався ?

як контролював хід будівництва?

 

а то я асфальтна людина........

Але такий проект більше захоплює ніж квартира в новобудові .

 

:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чи все заселено у сонячній поляні можливо є мешканці з інших котеджних містечок

на скільки знаю - ділянок там вже не лишилось

я вище писав(почитай цю тему) - будувався в "гетьманському" с. Ременів

як обирали/будували/контролювали

навіть не хочу тут писати

1) "много букаф"

2) нервів багато

прийшлось зі всім самому розбиратись(ДБН , книжки і форум курити)

слабо дотримуються технології, зовсім "економ" варіант. по ходу багато доробляли ( з не включеного в кошторис)

але в любому випадку дешевше ніж квартира

3) на сьогодні в них ціни інші(ніж коли я з ними почав працювати)

Zeppel в темі(в д.м. будує) - питайся

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто вже має чим похвалитись?????

Хто з ВИСЛОБОК відгукніться!!!!!!!!!!!!

Zeppel поділись трохи інфою про вислобоки

а то я в великих роздумах одні друзі твердять класно за містом ше й типу котеджик.

Інші запевняють далеко не зручно інфраструктури нема ше й кожень день ганяти по 20 км до Львова на роботу + з дитсадком питання (яке актуальне для мене ).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто вже має чим похвалитись?????

Хто з ВИСЛОБОК відгукніться!!!!!!!!!!!!

Zeppel поділись трохи інфою про вислобоки

а то я в великих роздумах одні друзі твердять класно за містом ше й типу котеджик.

Інші запевняють далеко не зручно інфраструктури нема ше й кожень день ганяти по 20 км до Львова на роботу + з дитсадком питання (яке актуальне для мене ).

Были пару недель назад в Выслобоках: стоит коробка одного дома, установлена часть столбов под электричество (со стороны леса), много грязи (ну это дело такое, приятное пока) - видать начали ровнять землю на участках.

По инфраструктуре: быть готовым к тому, что ближайшие несколько лет лучше на нее не рассчитывать (я про магазины, садики и т.д. - не про коммуникации). Ориентироваться на "за хлебушком" с деревню мотаться.

По поводу далеко и неудобно: если нет машины - будет тяжело, но, думаю, что со временем как-то наладится дорога в город и без машины (из самих Выслобок как-то же добираются до города, я не думаю, что прям все работают у себя возле дома). От трассы - всего ничего.

Однозначно дом, тем более в коттеджном поселке, лучше квартиры в городе (на наш взгляд и наших знакомых-друзей). В Выслобоках замечательный вид + лес. Понятно, что первое время будет нелегко, но зато через несколько лет (а они пролетят) - должно быть замечательно. Тому пример чуть дальше "Княже" :)

Все познается в сравнении: для Одессы 12 км от города - это ничто. У нас аналог поселка эконом варианта строятся без газа (только электро), участки по 3-4 сотки, целевое назначение - дачный участок и т.д. У людей за отопление зимой выходит больше 1000 грн./месяц :(

А так: в своем доме Вы сами себе хозяин по теплу, по благоустройству, никто не загадит и не выбьет лампочку в подъезде, машина в нормальном гараже, шашлыки хоть каждый день :) Да, есть моменты, которых нет с квартирой - охрана (безопасность), уборка снега-листьев, грязь (надеюсь, что в первое время :) ). Но это все компенсируется вышеописанным :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А хто в курсі в Гетьманському є дит садок ?????Актуально дуже .

Єдине що фактично стримує............

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А хто в курсі в Гетьманському є дит садок ?????.

 

в самому Гетьманському немає, хоча в проекті ніби є

в селі, де Гетьманське (Ременів) може бути садок і школа. не цікавився

Змінено користувачем RST
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

наскільки мені відомо то школа в проекті справді була, але село відмовилось бо власна школа недогружена. Відносно дит. садочка не памятаю, але мені чомусь здається що має бути в селі.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

містечко(гетьманське) вже на гуглмапі з"явилось :)

maps.google.com.ua/maps?q=%D0%A0%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%96%D0%B2,+%D0%9B%D1%8C%D0%B2%D0%BE%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F+%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C&hl=ru&ie=UTF8&ll=49.947375,24.197828&spn=0.005074,0.009645&sll=48.33599,31.18287&sspn=10.737133,19.753418&oq=%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%96%D0%B2&t=h&hnear=%D0%A0%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%B2,+%D0%9A%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%B0-%D0%91%D1%83%D0%B3%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9+%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%BE%D0%BD,+%D0%9B%D1%8C%D0%B2%D0%BE%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F+%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C&z=17

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...