Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Екологічно чиста вагонка для сауни від виробника. Сайт http://ganar.com.ua

petrysuk

Рекомендовані повідомлення

Сайт ganar.com.ua

Вагонка для сауни - матеріал: липа http://www.ganar.com.ua.

Довжина вагонки з липи: від 30 см до 3 м.

(ссылка на изображение устарела)

Матеріали для сауни з липи:

лежак, трапна рейка, каркасна рейка, плінтус, лиштва, кутник зовнішній і внутрішній, з'єднувальна рейка і з'єднувальна кутова рейка.

 

УВАГА!Зважаючи на те, що ми - виробники, наші майстри приріжуть вагонку, лежаки, плінтуса саме під Ваш розмір сауни, передбанника та кімнат, лоджій і т.д. У нас Ви зможете купити вагонку для сауни саме по Вашому замовленню, не витрачаючи коштів на відрізки. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сайт ganar.com.ua

Довжина вагонки з липи: від 30 см до 3 м.

 

У меня вопросы. Много.

1. Годится ли вагонка из липы на потолки обычных комнат?

2. Как себя ведет восковое экологичное покрытие в обычных условиях? Надо ли его подновлять время от времени и как оно сочетается с обычными лаками, если захотим ими вскрыть спустя дет 5-10?

3. Можно ли, если ширина потолков почти 4 метра, а самая длинная вагонка 3 метра, делать стыки длинной и короткой планок так, чтобы они не бросались в глаза, то в одной стороне, то в другой (чередуясь)? Мне не нравится, когда стыки маскируются накладной планкой. Хотелось бы получить более-менее гладкий потолок, почти как паркет :)

4. Сколько будет стоить такая работа Ваших мастеров с учетом стоимости обработки липовой вагонки воском за 1 м2 (без учета стоимости самой вагонки)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене теж прохання розповісти про використання вагонки не в саунах (це не так актуально), а у житлових приміщеннях -- вітальнях, спальнях... На вашому гарному сайті я бачила зразки оздоблення, зокрема, відео, але це все у саунах. Чи робиться такий декор у житлових приміщеннях? Адже сауни будують зовсім і далеко не всі, а житловий будинок з іншихї матеріалів, але з внутрішнім оздобленням із дерева -- цікавить усіх. Особливо цікавить вагонка на стелі спальні.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня вопросы. Много.

1. Годится ли вагонка из липы на потолки обычных комнат?

2. Как себя ведет восковое экологичное покрытие в обычных условиях? Надо ли его подновлять время от времени и как оно сочетается с обычными лаками, если захотим ими вскрыть спустя дет 5-10?

3. Можно ли, если ширина потолков почти 4 метра, а самая длинная вагонка 3 метра, делать стыки длинной и короткой планок так, чтобы они не бросались в глаза, то в одной стороне, то в другой (чередуясь)? Мне не нравится, когда стыки маскируются накладной планкой. Хотелось бы получить более-менее гладкий потолок, почти как паркет :)

4. Сколько будет стоить такая работа Ваших мастеров с учетом стоимости обработки липовой вагонки воском за 1 м2 (без учета стоимости самой вагонки)?

Відповіді на Ваші запитання:

 

1.Найчастіше в приміщеннях використовують вагонку з листяних порід(липа,вільха,дуб, явір,береза).

Найблаготворніше дерево для житлових приміщень в звичайних умовах є липа або дуб, тому і ціна ці породи відрізняється від решти.

 

2.Воскове покриття зустрічалось ще в доісторичних Єгипетських пірамідах(могили. поховання).Воно(воскове покриття) - веде себе ідеально у різних температурних режимах і навіть у агресивному середовищі(солі,пари).Поновляти потрібно(в залежності від умов) звичайним електрофеном зі встановленим температурним режимом, щоб віск не стіках по вагонці, а просто плавився.Після покриття воском, Я не думаю. що Вам захочеться змінювати покриття, бо ВОСКОВЕ покриття - живе покриття при якому видно кожну прожилку деревини(вагонка). Але якщо Вас переконають у покритті лаками після воску, то Вам необхідно буде позбутися пилу і домішків на стіні, знову ж таки електрофеном.Тоді лакуйте на здоров'я.

 

3.Все можна - це наша фішка.

 

4.Сама робота наших майстрів з урахуванням нанесення воску на вагонку з липи буде коштувати від 120 грн до 280 грн за 1 кв.м(в залежності від складності та дизайну приміщень).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую, зразки, дійсно, дуже красиві, це майстерна робота. Але ціна для нас висока:( Будемо консультуватися:)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене теж прохання розповісти про використання вагонки не в саунах (це не так актуально), а у житлових приміщеннях -- вітальнях, спальнях... На вашому гарному сайті я бачила зразки оздоблення, зокрема, відео, але це все у саунах. Чи робиться такий декор у житлових приміщеннях? Адже сауни будують зовсім і далеко не всі, а житловий будинок з іншихї матеріалів, але з внутрішнім оздобленням із дерева -- цікавить усіх. Особливо цікавить вагонка на стелі спальні.

Відповідь для Белая Рысь

 

1.Використання вагонки з липи в житлових приміщеннях(вітальня, спальня і т.д.) - це насамперед тепло фізичне та моральне, бо оздоблення приміщень деревом(вагонка з липи) дуже дієво впливає на психічний та оздоровчий стан людини. ЛИПА - Божа Благодать, бо з липи з покон віків виготовлялась вся Церковна утварь, тому липа випробовувана у всіх сферах людського життя, маючи після цього відмінні результати. Ви не пожалкуєте, якщо оздобите Ваші приміщення вагонкою з липи, це запах меду та лісу, де дихається вільно з насолодою.Так , що вибір за Вами.

 

2.На нашому сайті в пункті НАШІ РОБОТИ - є розділ ВАГОНКА НА СТЕЛІ, ВАГОНКА І ДУБ, КОРОТКА ВАГОНКА - Це все є використання вагонка з липи в житлових приміщеннях і на стелі теж(вітальня,спальня).А відносно спальні, то це все є в розділі КОРОТКА ВАГОНКА.

Приємного перегляду.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую, зразки, дійсно, дуже красиві, це майстерна робота. Але ціна для нас висока:( Будемо консультуватися:)

Звертайтесь якщо потрібно, завжди Вам раді.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я ще вчора з великою приємністю дивилася ваш сайт. Але, на жаль, ми вже закупили велику кількість вагонки саме смереки, тому липа, на жаль, не для нас.

 

А скажіть, будь ласка, чи можна состарювати вагонку, чи тільки дошку? Вагонка надто тоненька для состарювання, так? Але ж можна її покривати воском, як ви робите, тоді вона стає зовсім святковою. А який воск ви використовуєте і як попередньо обробляєте?

 

Дуже цікаві у вас роботи!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я ще вчора з великою приємністю дивилася ваш сайт. Але, на жаль, ми вже закупили велику кількість вагонки саме смереки, тому липа, на жаль, не для нас.

 

А скажіть, будь ласка, чи можна состарювати вагонку, чи тільки дошку? Вагонка надто тоненька для состарювання, так? Але ж можна її покривати воском, як ви робите, тоді вона стає зовсім святковою. А який воск ви використовуєте і як попередньо обробляєте?

 

Дуже цікаві у вас роботи!

Можна застосовувати і вагонку під старовину Я маю на увазі вагонка смерека, бо вагонка з липи , вона за м'яка для цього, має м'які волокна.

Ми покриваємо бджолиним воском і попередньо нічого не обробляємо , оскільки віск при нагріванні впитується у вагонку з липи дуже ефективно,як це зробити описано на нашому сайті ось тут (ссылка устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Добрий день!

Є кілька питань!

В мене досить велика вітальня( приблизно 5 на 10 м), я хотів би підшити стелю вагонкою, але хотів би, щоб

1)не було видно стиків між довгими дошками. планки не підходять.

2)на такій площі вузька вагонка дивиться негарно - хотілося б ширшу (десь біля 130-150мм)

3)потолок буде дворівневий - по периметру кімнати стеля буде опущена на 10-12см - це буде зроблено з гіпсокартону і пофарбоване в білий колір

4)дуже сподобалась липа оброблена воском. З липи таке виготовити можна?

5)Власне ціна питання? Робота+ матеріал. Мене цікавить результат під ключ за моїми ескізами

 

Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Відновити форматування

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...