Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Грибники Ау! Или когда и где собирать грибы в лесу.

Shadow Lord

Рекомендовані повідомлення

полезли молодые маслята

Сьогодня назбирали на двох - півтора відра маслюків, піввідра польських, жменька опеньок, жменька підгруздків. Загальний об'єм ~ 35 літрів. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы их когда есть собираетесь?

Мы еще ни одной банки не слопали

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы их когда есть собираетесь?

Мы еще ни одной банки не слопали

Нещодавно на корпоративному пікніку з'їли під горілочку та шашлик, загалом відро солених, маринованих та смажених грибів.

Що ти їм зробиш - як їдять, так і працюють :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мамай, что за подгруздики Вы нашли? Можете выслать их фото? Спасибо

Будь ласка. Зверніть увагу, підгруздок зовні дуже схожий на білого груздя або скрипицю, але на зрізі не виділяє молочний сік.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо, Мамай!

Я в этом году нашел штук 5 грибов похожих на груздь белый. Начал рыть в инете инфо и скорее всего это были скрипицы (определял так: проводил по шляпке ногтем и слышал скрип). Правильно ли я определил? Кстати, они выделяли сок, и довольно интересный имели запах.

Вы собирали подгруздки в окрестностях Киева?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

....нашел штук 5 грибов похожих на груздь белый ... это были скрипицы (определял так: проводил по шляпке ногтем и слышал скрип). Правильно ли я определил? Кстати, они выделяли сок, и довольно интересный имели запах.

Все правильно. Додам, що при розрізуванні пружне тіло скрипиці рипить, але у відвареному або засоленому вигляді стає як вата. :shock:

Вы собирали подгруздки в окрестностях Киева?
В районі Малина - межа Київської та Житомирської областей.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я собираю между Клавдиево и Немешаево. Встречал только черный груздь и вот скрипицы нашел. Я так понял, что возле Тетерева Малина можно встретить и белый груздь и подгрузок?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так понял, что возле Тетерева Малина можно встретить и белый груздь и подгрузок?

Років ~10 тому якось добряче розжився білими груздями під Перевозом. З тих пір, в цьому місці - жодного груздя. Років ~ 3-4 тому засолили ~ 100 кг груздів вже чорних, які "накосили" під Кодрою. В цьому році їх - сльози. Надибайте, як я, зо два-три десятка грибних місць і інспектуйте їх відповідно пори року, температури повітря та опадів.

Життя не вистачить на пошук універсального закону збору грибів. Одні несподіванки :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Років ~ 3-4 тому засолили ~ 100 кг груздів вже чорних, які "накосили" під Кодрою.

 

Те, що Ви, шановний, харчуєтесь лишень грибами, я вже практично не сумліваюсь. Але після таких цифр мені здається, що Ви ще й автівку заправляєте грибами, робите маски з грибів, криєте дах грибами і, напевно, з балкона також кидаєтесь грибами по перехожим...

Я кщо я правильно розумію, то особисто Ви лише за час спілкування на форумі назбирали грибів більше, ніж вся Укркоопспілка за всі часи радянської влади...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

харчуєтесь лишень грибами .... автівку заправляєте грибами , робите маски з грибів, криєте дах грибами ... з балкона також кидаєтесь грибами по перехожим...

Я кщо я правильно розумію, то особисто Ви лише за час спілкування на форумі назбирали грибів більше, ніж вся Укркоопспілка за всі часи радянської влади...

Ви ще забули клізьми з грибів. :)

По-перше, рік на рік не приходиться - в цьому році немає красноголовців, але є запаси того року.

По-друге, з тих трьох емальованих виварок груздів - половину викинули наступного року (є така українська національна забава з консервацією).

По-третє, роздаємо родичам, гостям - гриби люблять всі, але не у всіх є хист, час і натхнення їх збирати.

Нарешті і головне, це пристрасть, яка виправдовує безглуздя перших трьох пунктів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нарешті і головне, це пристрасть, що виправдовує безглуздя перших трьох пунктів.

 

Шановний Мамаю, Ви - маніак.

Знімаю капелюха.

Ви дуже смілива людина. Бо коли не дай Боже ті гриби десь надумають Вам помститися, я навіть не уявляю тої люті... Ви ж їх знищили більше, ніж китайці нарахували свого населення за всі свої переписи...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви - маніак.

Є трохи.

... коли не дай Боже ті гриби десь надумають Вам помститися...

Бути харчами - грибна місія. :) Восени, перед снігом багато погризених грибів: білками, мишами, слимаками, жуками. Я їм не конкурент.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

....что такое Перевоз???

 

с. Перевіз, Васильківського р-ну (50°14′33″ пн. ш. 30°00′11″ сх. д.)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
  • 4 місяці потому...
Вчера открыл грибной сезон 2014. Собирал сморчков в яблочном саду первый раз. Гриб в кулинарном плане превосходный. И собирать легко - видать издалека грибные полянки.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Вчера открыл грибной сезон 2014. Собирал сморчков в яблочном саду первый раз. Гриб в кулинарном плане превосходный. И собирать легко - видать издалека грибные полянки.

Останній раз сморчки збирав ще підлітком.

І ось тобі на. Сьогодні, дружина у власному старому яблуневому саду знайшла сморчків конічних (morchella conica) на сковорідку :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А у нас, на краю соснового леса, выросло ТАКОЕ, еще в начале апреля. Судя по справочникам - гриб "шапочка", семейство сморчковых. Есть не решились, но запах у них вполне приятный. Некоторые были размером с пол-литровую банку.

Сморчки тоже были как-то раз, но всего пару штук.

2141598648_2014-04-1915_13_00.thumb.jpg.e6d67c0c2eb208f932251e56a06753cc.jpg

1873111812_2014-04-1915_13_29.thumb.jpg.733082e4d00364ef6e5d63eca94c1c71.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А у нас, на краю соснового леса, выросло ТАКОЕ, еще в начале апреля. Судя по справочникам - гриб "шапочка", семейство сморчковых. Есть не решились, но запах у них вполне приятный. Некоторые были размером с пол-литровую банку.

Сморчки тоже были как-то раз, но всего пару штук.

 

Строчек это. Его употребляют, но некоторые один раз. 50/50.

 

Вот, сморчек один из вкусных и безопасных весенних грибов. Выкладываю фотофакты.

1399493283165.jpg.65cc056daa246c4a4951cd0ebaa477c6.jpg

1399493236793.jpg.bf14991ecc3d673abda1b9fdea1dc8a4.jpg

1399493440607.jpg.beb78551cf522ab46c55183c7ba09164.jpg

1399493508708.jpg.856feb7ea8832475bd1f4d2d80015fc1.jpg

1399493362486.jpg.140a3de327dfef509b17da4b540cd7f7.jpg

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я таких грибов боюсь...

Сусід вчора знайшов першого і єдиного на сьогодні (ссылка устарела). Знаю, що перші гриби потрібно шукати на 2-3 добу після теплих ночей (+18 +20°С), але очікування чудес погнало мене, старого дурня, в ліс з інспекцією.

Ліс пустий. Лише квітучі конвалії виправдали фальшстарт із-за цього мутанта (звісно, краснюка, а не сусіда). :)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пустой внизу, а на деревьях уже серно-желтые трутовички пошли. Вкусняшка еще та.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пустой внизу, а на деревьях уже серно-желтые трутовички пошли. Вкусняшка еще та.

Можу Вас привітати. Є в мене декілька верб коло ставка, де кожного року збираю цей трутовик. Але на Поліссі йому ще рано: конвалія тільки-тільки зацвітає.

Харчові його якості я б не перебільшував, але для початку сезона - непогано. Та й лікувальні властивості, кажуть, має.

Трутовик сірчано-жовтий ( Летіпорус ) - Laetiporus sulphureus ( L.) - The Chicken of the Woods (EN) - Трутовик сірчано-жовтий

У лікувальній практиці застосовується для лікування:

злоякісних пухлин (саркома, рак, меланома);

доброякісних пухлин (поліпи, кісти, аденома гіпофіза);

захворюваннях легень (бронхіт, пневмонія);

захворювання серцево - судинної системи (інфаркт, інсульт, гіпертонія);

аутоімунних і алергічних хвороб (аутоімунного зоба, різних аллергозов, атипового дерматиту, нейродерміту, полінозів, бронхіальної астми);

алкоголізму;

епілепсії;

цукрового діабету (має гіпоглікемічну дію).

рецепти:

настоянка - приймати по 1-2 чайних ложки, запиваючи невеликою кількістю води, 3 рази на день за 20 хвилин до їжі.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...