Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Знакомьтесь - Вадимчик Питель , 2 года , диагноз: острый лимфобластный лейкоз

Alla_

Рекомендовані повідомлення

Да..вот так благодаря большой семье которая стала у Вадика мы все прошли этот долгий путь вместе - и спасли жизнь маленького человечка, который по сути и не понял что с ним на протяжении такого долго времени делали... и не мог понять почему мама разрешает делать ему так больно. Мне очень хочется что б малыш побыстрее все забыл. Вадик по больнице носится ))), мама ему раньше не разрешала выходить на коридор так как у ребенка организм был очень чувствительным к простудным заболеваниям и чуть что сразу начинались сопли и так далее... сейчас уже можно! У него столько энергии, слава Богу что уже лето и они как раз смогут хорошенько отдохнуть и проводить много времени на улице - нагуляться наконец))). Мама счастлива, вся светится - они это вынесли пережили и с Божьей помощью победили. Теперь едут домой, в больницу будут приезжать на анализы, дома еще будут принимать таблетки и лечить гепатит, но все это уже будет легче так как они будут дома ))). Спасибо всем кто помогал этому малышу. Мама вашу поддержку очень чувствовала!!!

Сфотографировала малыша на последок, не очень удачно так как Вадик не хотел фотографироваться)))

1714864279_1141.thumb.jpg.b5bb099204b0173422d3fbe240772d70.jpg

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

ЛИСТ ВІД МАМИ:

Незважаючи на довгий і тернистий шлях в 260 днів ми нарешті вдома. Мій маленький, але дуже сильний син зміг пройти цей шлях, незважаючи на всі перешкоди. Бог послав нам це випробування, поклав важкий хрест на плечі моєї дитини, але він ні разу не кинув нас. Господь допомагав нам іти, коли не вистачало сил - піднімав і давав силу іти вперед, але були моменти коли він ніс мого синочка на своїх руках. Хочу подякувати всім Вам за ваші молитви. Разом ми змогли вимолити у Бога життя моєму синочкові. Дякую за Вашу підтримку, за Ваші слова, за Вашу матеріальну допомогу. Молюся за Вас і ваші родини, хай Господь Вас усіх благословить. Хочу подякувати колективу онко-гематологічного відділення Рівненської обласної лікарні. Ці люди за дев'ять місяців стали нам рідними. Завжди підтримають у потрібну хвилину, підкажуть, розкажуть і вислухають. Вони біжать до наших діток в будь-яку хвилину, рятують їх і люблять як своїх рідних. Велика подяка нашим волонтерам. Завжди допоможуть, виручать, все знайдуть, ніколи не покинуть не дивлячись на свої проблеми, родини. Зараз моя дитина ожила, наче птаха яка вирвалася на волю. Він бігає, грається і радіє кожному моменту свого життя, і радує мене своїм сміхом, кожним словом і своїм коронним: "Мамочка я тебе люблю". За все це я дуже вдячна Богу і Вам. Попереду у нас півтора року підтримуючої хіміотерапії, і прекрасне життя у всіх його фарбах. Вірю в те, що це життя в моєї дитини дуже довге. Спасибі моєму синочкові, що він все це витримав !!!!!

Дякуємо Всім !!!!! Бережи Вас Господи !!!!!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже гарні новини. Алла и всі волонтері, дякую Вам за вашу діяльність. По більше таких ВЕЛИКИХ перемог в житті.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
наш выпускник Вадик и Рома Васильчук приходили в отделение проведать тех кто еще борется с болезнью и попали на фотосессию ))) , полюбуйтесь какие они хорошенькие) и радостные - как будто это все был страшний сон - дай Бог что б малыш вырос и не вспоминал ту всю боль что довелось пережить

DSC_0478_resize.thumb.jpg.c0927bcd7d72e42e5896825c166182fa.jpg

DSC_0490a_resize.thumb.jpg.486f246aae6b439695a8a97d049d40e8.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да Пацаны класные. Сердце радуется когда дети здоровые или выздоравливают. Слава Богу, что все хорошо.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

18го декабря в канун праздника Святого Николая мы в отделнии наряжали елочку и кого я встретила в отделении- нашего Вадимку. Я его еле узнала. Он и был красавчиком а сейчас ну просто фотомодель мамина))). Они лежат в больнице так как у малыша из за гепатита высокие печеночные пробы. Мама очень растроена так как думала что больше никогда в жизни не попадет в это отделение, но...

Вадиму тоже достались подарки на празник, вот фотоотчет)))

DSC_3499.thumb.jpg.b7b9e2283e5bcf644178975809867944.jpg

DSC_3543.thumb.jpg.4bd28b4295cf6b0baf31fd38f5c91d52.jpg

DSC_3551.thumb.jpg.6bdaf3e3ad22be4dd2a92c25c0e9ea4c.jpg

DSC_3553.thumb.jpg.fa3bdb895ab089d2e12b2cee0ff89b69.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...