Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Утепление дома изнутри

ntyrti

Рекомендовані повідомлення

Я решил окончательно. Буду утепляться изнутри. Не хочу портить фасад (который мне в 90-е тяжело достался) различными пластиками и красками, а заодно спрятать трубы отопления,хотя и металлопластик. Принимаю аргументированые "за" и "против". Если есть "за", то подскажите, пожалуйста, чем и как?

1115089247_1255.thumb.jpg.140ad3bc5cc4f5862cec0295005a627c.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я решил окончательно. Буду утепляться изнутри. Не хочу портить фасад (который мне в 90-е тяжело достался) различными пластиками и красками, а заодно спрятать трубы отопления,хотя и металлопластик. Принимаю аргументированые "за" и "против".

 

А зачем аргументировать если уже решено окончательно? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да может ещё и не окончательно, может это я так думаю или хочу. Вы правы, возможно, нужно так было высказаться?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну якщо б я робив пінопластом - то по принципу оздоблення в термодомі...тобто поклейка листів пінопласту (от тут то якраз і доцільно ПСБс-15) + сітка + шпаклівка + грунтовка і покраска/обої і т.д.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скажите, есть плиты из базальтовой или не знаю какой-то ваты - Технониколь вроде бы называются. Видел на улице в Луганске здание такой ватой утепляли, а сверху армировочной сеткой на клею. Вата коричневого цвета и очень плотная на ощупь. Что это такое? Не вредная ли она? Какой толщины в моём случае должен быть утеплитель? А плёнка обязательна?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це фасадна вата....вона в приміщенні Вам не потрібна...

 

беріть хорошу вату в плитах для вертикальних утеплень...плівку - дуже бажано, щоб не пропускати вологіше повітря в стіну і унеможливити конденсування між ватою і стіною (що призведе до поганих наслідків для всієї системи)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вата коричневого цвета и очень плотная на ощупь. Что это такое? Не вредная ли она? Какой толщины в моём случае должен быть утеплитель? А плёнка обязательна?

Базальтовая вата. Базальт сам по себе совершенно безопасен для человека. В Вашем случае 10 сантиметров.

Плёнка в случае ваты должна быть обязательно!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в Ви пропонуєте екструдованим??? ;)

Так, щоб спати спокійно і не снилися кошмари про накопичення вологи в утеплювачі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Mendeleev

 

шкода, що в свій час не зробив фото "замочених" мансард, утеплених ватою...а так моїм словам без доказів Ви все-рівно не повірете, тому дискусвію щодо "замокання" утеплювача далі продовжувати сенсу не бачу :wink:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

стандартний пиріг: зверху до низу з вулиці: МЧ, повітряний вентильований зазор/євромембрана/вата/паробарєр/гіпсокартон

 

Проблема була в поганій проклейці стиків паробарєру...:o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если вату приклеить всей поверхностью к стене, откуда там возьмётся конденсат? Что лучше в моём случае - вата или пенопласт? И что такое ПСБ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так откуда между ватой и стеной возьмётся конденсат ? если она всей поверхностью будет приклеена к стене? Щось мэни нэ всэ зрозумило.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

різниця температур - холодна стіна - тепле повітря - звичайна фізика...

 

п.с. яка товщина стіни?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Толщина стены 1,5 кирпича. На облицовке 1/2 щелевого кирпича на цементном р_ре, а внутренняя часть 1 полнотелый глиняный кирпич положен на глиняном р-ре. Поштукатурен изнутри песчано-глиняным р-ром с добавлением опилок и клея.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вата/каркас/пліпка/гіпсокартон - і буде норм

 

я в кількох квартирах робив пінопластом з середини утеплення - теж нормально служать вже не перший рік...(пінопалст, сітка, клей, грунтовка, шпаклівка, покраска / обої)...але багато хто починає розмови про шкідливвість пінопласту в середині приміщення (тут вже копя ломали не в одній темі)...тому не хочу починати чергову "сварку" прихильників/противників тих чи інших матеріалів...

 

скажу так: вата - дороще/довше, не горить, але "екологічніше" на думку багатьох (я цю думку не розділяю...так як після робіт з ватою - довго "відходжу" :o)

пінопласт - дешевше, скоріше...по утепленню - той же практично коефіцієнт, питання екологічності і горючості

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если пенопласт, то какой марки? Какая толщина утеплителя на Вашу думку? В случае с ватой и пенопластом. Нужно ли сваривать плёнку?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если пенопласт, то какой марки? Какая толщина утеплителя на Вашу думку? В случае с ватой и пенопластом. Нужно ли сваривать плёнку?

 

 

в квартирах я використовував ПСБс-15.

 

По товщині: в самого будинок в 1,5 цегли - на весну буду робити фасад - як мінімум буду давати 10см, а може і 15 - буде видно по фінансах...

 

В випадку з ватою - плівку проклеювати спеціальним двостороннім скотчем (для систем утеплення), у випадку з пінопластом - ніяких плівок не даєте, а покриваєте клеєм, клеєте сітку, знову клей по сітці, потім грунтовка, шпакльовка і фарбування або обої...тобто по принципу "мокрого фасада"

 

а...ще один мінус утеплення пінопласту з середини - важко потім щось вчепити на таку стіну (ну там поличку, гарнітур і т.д.)...хоча на гіпсокартон теж не солодко то все чіпляти...

 

 

п.с. причина утеплення??? мерзнете?? цвіль на стінах??? чи просто хочете економити енергоресурси на опаленні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да нет, не мёрзну. Я сейчас можно сказать в в одном нижнем и котёл на минимуме (40*),за окном -10. Просто хочу немного сЭкономить.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну тоді вибирати Вам...основні моменти коротко я описав...вникати в глибові ази цих питань - сенсу не бачу (хоча в свій час перечитав/перепробував багато чого)
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...