Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Двохконтурний турбо котел до 5000-5500грн?

Nobel

Рекомендовані повідомлення

это....а че никто не вспоминает Nova Florida...

 

а один из моих работников себе тоже будет покупать Нову флориду, хотя я ему могу купить любой котел по самой интересной цене...да и он может себе это позволить...но принял такое решение

 

Серёжка, скоро я тебе сделаю предложение по Новой Флориде, от которого ты не сможешь отказаться... ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Теплотехник

 

 

а мені можна :beer:

 

Завезут ближе к лету...

Я потом всем сделаю предложение...:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Серёжка, скоро я тебе сделаю предложение по Новой Флориде, от которого ты не сможешь отказаться... ;)

 

ну что ж будем ждать;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зайди в Домотроніку в Тернополі, там де колись був маг. бурячок, подивись - зверни увагу на котел Alpha це той же Immergas, щось підбереш звяжись зі мною - посприяю з ціною.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це те що з добрих і недорогих, на мою думку краще бітермік добрий ніж поганий з пластинчатим. Сам займаюсь обслуговуванням післягарантійних і безгарантійних котлів, з практики обслуговування контур водопостачання в бітерміках забивається набагато довше, правда як заварить сильно до домитись досить важко - треба пильнувати ну і в силу меншої кількості механіки і з ладу виходять рідше. З Даконом співпрацюю більше дванадцяти років проблем з сервісом немає. Дзвони якщо що.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все, мои душевные муки сегодня закончились - таки купил Данко, кстати еще успел по старой цене, с понедельника уже на 200грн. дороже...

С недельку отдохну и начну выбирать насосную станцию...:crazy:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.Alex.

 

вітаю...бажаю, щоб гарно служив і радував Вас довгі роки..

 

встановлювати буде фірма?

гарантія яка?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую, надіюсь що проблем з ним не буде...

Гарантія 30 місяців з моменту введеня в експлуатацію, встановлювати буду сам, а підключати газ і запускати(вводити в експлуатацію) буде газконтора(без іх штампа гарантія не діє)...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

із свіжо прорекламованих котел Alpha CB-24TF за 5500грн выддають...правда бітермічний, але прорекламували, що: в бітермічному відсутній трьохходовий клапан, теплообмінник легше промивати...

 

Хто що думає по цьому котлу

 

 

 

а також котел Nobel NB2-24SE за 4200....ціна приманює, але як буде в роботі...хз., за словами магазину за 3 роки продали 30шт...проблем не було

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нобелю я хтыв би сказати про котли Данко - не знаю як там турбік...але звичайний двухконтурний у селі в тестя багато хто купив... Тесть поміркував і купив якийсь житомирський... Так от - він дядько майстеровитий і до нього бігають з села якшо шо... То він вже не раз виходив до котлів данко - і плювався... Тому це інфа від нього...А згадав - у нього Тетерів.... (воду гріє погано гарячу - ледь цебенить)...

Із дешевих - те що перевірив на собі можу дати відгук про котел Мастер від компанії Zoom Boilers... В мене двухконтурний турбо. Три роки і тьфу-тьфу... Буває правда гаряча вода на нагрів не вмикалась... Закрив воду відкрив і включилась - мать шось з датчиком... Циркуляційник там грундфус.... Да і труби і все акуратно (я лазив туди бо прогавив на дачі коли мороз вдарив і система підмерзла - мусив розбирать і спускати воду яка залишилась :( - якшо не гавкнув від моєї халатності, то сподіваюсь ще попрацює... Але це внештатна ситуація повторюсь. Крім того в нього є функція антифриз - коли вимикач в положенні оф він котнролює температуру води і як тільки +6, то він включається.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

із свіжо прорекламованих котел Alpha CB-24TF за 5500грн выддають...правда бітермічний, але прорекламували, що: в бітермічному відсутній трьохходовий клапан, теплообмінник легше промивати...
Трьохходовий клапан, взагалі, дуже рідкісна річ для бітермічного котла. Коли є торба з перехідниками, то будь-який теплообмінник лекко промивати (якщо вимивається;)).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

monitor.net.ru/forum/zoom-boilers-expert-digital-info-202849.html

 

випадково найшов такий відгук про поломки цього Зума основні... Якщо купите нову модель з італійським клапаном про який йдеться в форумі - гадаю проблем взагалі з ним не буде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

випадково найшов такий відгук про поломки цього Зума основні... Якщо купите нову модель з італійським клапаном про який йдеться в форумі - гадаю проблем взагалі з ним не буде.
Зараз усі з італійським клапаном йдуть.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зуми в нас дорого цынять...а з іншого міста замовляти - так жодної гарантії потім...сервісу то на них немає..

 

То що скажете про Alpha?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось ціни на нові Зуми - в мене старіша модель...
С итальянскими сервоприводом и пресостатом неубиваемая телега.

 

Буває правда гаряча вода на нагрів не вмикалась...
датчик протока любит чистоту...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якби Зуми мали сервіс-центри - замовив би з іншого міста котла по хорошій ціні і все...а так, один магазин продає в нас Зуми і з/ч до них...але і ціна там на котли вища на 800-1000грн від інших пропозицій на ці ж котли з ін. міст:(
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От вигляд Alpha CB-24TF зовні і в середині...
Ой і не люблю ж я ці модні телевізори. Та й пластмасовий вузол не викликає довіри. А так, газовий клапан й двигун хороший. Якщо сервіс є - беріть. Схоже, що працюватиме тихо, плавно. Можлива деяка нестабільність ГВС через магнітний датчик протока. У більшості випадків невідчутна.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Газовий клапан сигма 845 перевірена вже часом, грунфус служить добре його навіть рекламувати не треба, датчик протоку стандартний стоїть мадуть у 70% італійців а більше там нічого і нема:), одним словом велосипед.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...