Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Канализационные люки полимерпесчаные

lord

Рекомендовані повідомлення

Люки шикарные! Спасибо огромное! Муж пока разгрузил, думала пупок развяжется, сколько они весят? В процессе возникла шутка что по таким люкам смело можно танком ездить :good:

Я буду Вас соседям рекомендовать, у нас как раз куча строек вокруг и все за консультациями ходят :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Люки шикарные! Спасибо огромное! Муж пока разгрузил, думала пупок развяжется, сколько они весят? В процессе возникла шутка что по таким люкам смело можно танком ездить :good:

Я буду Вас соседям рекомендовать, у нас как раз куча строек вокруг и все за консультациями ходят :)

 

и Вам спасибо пусть служат долго!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
А кто то устанавливал на них какие то замочки? Желательно какие то скрытые что бы красивенько было. Не подскажете варианты? А то купить хочется, люки красивые, но замки хочу обязательно.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А кто то устанавливал на них какие то замочки? Желательно какие то скрытые что бы красивенько было. Не подскажете варианты? А то купить хочется, люки красивые, но замки хочу обязательно.

 

думаю, все устанавливали замочки :-)

мы делали шпилька + гайки и болты, под специфический ключ. Гнездо вырезается

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
lord, Здравствуйте. Подскажите, есть ли зеленые люки в наличии? И какова их стоимость? Надо 3 шт.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

lord, Здравствуйте. Подскажите, есть ли зеленые люки в наличии? И какова их стоимость? Надо 3 шт.

 

люки есть 350 грн 1 шт или 1000грн за 3шт (временная акция)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
  • 2 тижні потому...

Скажите, есть ли люки в данный момент в наличии? Нужно 4 штуки. Какая цена и какие цвета?

Спасибо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажите, есть ли люки в данный момент в наличии? Нужно 4 штуки. Какая цена и какие цвета?

Спасибо!

 

Я НА МЕСТЕ, люки есть всех цветов, цены не менялись

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Люки полімерпісчані легкі до 2 тонн.

Люки встановлюються на: оглядові кабельні колодязі, мережі газопроводу, каналізації на тротуарах, в зонах зелених насаджень та пішохідних доріжках. Вони ідеальні для використання на територіях заміських будинків, садових ділянках, міських парках та скверах. Номінальне навантаження 2 т.

Люк каналізаційний полімерпіщаний чорний 250,00 грн.

Люк каналізаційний полімерпіщаний зелений 290,00 грн.

Люк чорний з замком 300,00 грн.

Люк зелений з замком 345,00 грн.

Люки полімерпісчані легкі до 5 тонн.

Люки встановлюються на: оглядові кабельні колодязі, мережі газопроводу, каналізації на тротуарах, в зонах зелених насаджень та пішохідних доріжках, автостоянках. Вони ідеальні для використання на територіях заміських та міжміських будинків, садових ділянках, міських парках та скверах, а також дорогах з невеликою інтенсивністю руху. Номінальне навантаження 5 т.

Люк каналізаційний полімерпіщаний чорний 340,00 грн.

Люк каналізаційний полімерпіщаний зелений 390,00 грн.

Люк чорний з замком 420,00 грн.

Люк зелений з замком 450,00 грн.

Люки полімерпісчані середні до 15 тонн.

Люки встановлюються на: оглядові кабельні колодязі, мережі газопроводу, каналізації на тротуарах, в зонах зелених насаджень та пішохідних доріжках, автостоянках. Вони ідеальні для використання на територіях заміських та міжміських будинків, садових ділянках, міських парках та скверах, а також дорогах з невеликою інтенсивністю руху. Номінальне навантаження 15 т.

Люк каналізаційний полімерпіщаний чорний 450,00 грн.

Люк чорний з замком 530,00 грн

Люки полімерпісчані легкі до 25 тонн.

Люки встановлюються на оглядові кабельні колодязі, мережі газопроводу, каналізації на міських автомобільних дорогах з високою інтенсивністю руху. Номінальне навантаження 25 т.

Люк каналізаційний полімерпіщаний чорний 620,00 грн.

Люк чорний з замком 720,00 грн.

ООО "СтилСтрой"

(096)525-41-75

(044)417-55-67

Андрей

Цены с НДС, опт. от 30 шт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...