Перейти к содержанию
Искать в
  • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

Вентиляционные вкладыши. Нужны ли в таком пироге стены? Срочно

людуся

Рекомендуемые сообщения

Очень срочно (на завтра на утро нужно знать), в пироге стены: ГБ 36 Д400- 5 см воздуш.просл.- клинкерный кирпич нужны ли вкладыши вентиляционные в кирпиче?:unknown::rolleyes: Знаю, что если бы была еще вата в средине, то точно нужны, а если сам блок и кирпич? Спасибо всем, кто откликнется

не завадять.

можна в принципі не робити, але такий варіант треба вибирати виходячи з комплексного аналізу системи оздоблення та вентиляції будівлі.

не завадять.

можна в принципі не робити, але такий варіант треба вибирати виходячи з комплексного аналізу системи оздоблення та вентиляції будівлі.

Про оздоблення я написала--клінкер, а вентиляція --вентканали обов'язково будуть, чи може я Вас не правильно зрозуміла? Дайте Таrас повнішу відповідь:rolleyes:

Оздоблення я мав на увазі внутрішнє

В газобетона є властивість дуже добре поглинати вологу з повітря, в наслідок чого значно зменшуються його теплотехнічні характеристики.

В наслідок життєдільності людини та різниці тисків в приміщенні та ззовні водяна пара проникає в стіну та намагається вийти назовні. Якщо після газобетону буде матеріал з меншою паропроникнісю (цегла, бетон, пінополістирол....)пара буде затримувтись в газобетоні і необхідно влаштовувати "правильну" вентиляцію щоб регулювати мікроклімат у всіх приміщеннях.

Якщо повітряний прошарок між цеглою та газобетоном буде вентильованим, то волога , котра потрапила в газоблоки буде спокійно вивітрюватись.

Вибачаюсь якщо погано пояснюю :rolleyes:, ніколи не любив багато писати :o

Оздоблення я мав на увазі внутрішнє

В газобетона є властивість дуже добре поглинати вологу з повітря, в наслідок чого значно зменшуються його теплотехнічні характеристики.

В наслідок життєдільності людини та різниці тисків в приміщенні та ззовні водяна пара проникає в стіну та намагається вийти назовні. Якщо після газобетону буде матеріал з меншою паропроникнісю (цегла, бетон, пінополістирол....)пара буде затримувтись в газобетоні і необхідно влаштовувати "правильну" вентиляцію щоб регулювати мікроклімат у всіх приміщеннях.

Якщо повітряний прошарок між цеглою та газобетоном буде вентильованим, то волога , котра потрапила в газоблоки буде спокійно вивітрюватись.

Вибачаюсь якщо погано пояснюю :rolleyes:, ніколи не любив багато писати :o

Планується машинна штукатурка та шпалери. Зупиняє від застосування вкладок, ще й те, що втрачається візуально- якісна складова--буде їх видно в кладці:(

Изменено пользователем людуся

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
  • Создать...