Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

1эт дом=стена 250мм+пенопласт100мм+дек.штукатурка

et_alex

чем утеплять стены  

23 користувача проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

1эт дом=стена 250мм+пенопласт100мм+дек.штукатурка. Возможен ли такой бюджетный вариант? (чур не ругаться)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нормальний варіант якщо стіни не дуже довгі та високі (це впливає на стійкість стіни).

Ну і звісно це треба дивитись всю будівлю в комплексі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1эт дом=стена 250мм+пенопласт100мм+дек.штукатурка. Возможен ли такой бюджетный вариант? (чур не ругаться)

Якщо ви тільки утепляєте то нормально а якщо строїте з утепленням то 100мм замало

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

говорят пенопласт рассыпается?

 

говорять багато, хоча ніхто не знає.

розсипається точно якщо не захистити від сонця, вітру та дощу, а якщо все зробити правильно то я думаю хватить надовго.

 

Якщо ви тільки утепляєте то нормально а якщо строїте з утепленням то 100мм замало

а яка різниця?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

говорять багато, хоча ніхто не знає.

розсипається точно якщо не захистити від сонця, вітру та дощу, а якщо все зробити правильно то я думаю хватить надовго.

 

 

а яка різниця?

Різниця в тому що при тепломодернізації вже жилого будинку можна враховувати коєфіцієнт 0.8 а при будівництві неможна.Так написано в ДБН.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

плотность 25 хватит?

Плотність не відіграє суттєвої ролі відносно теплопровідності.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Різниця в тому що при тепломодернізації вже жилого будинку можна враховувати коєфіцієнт 0.8 а при будівництві неможна.Так написано в ДБН.

 

понижуючий коефіцієнт не впливає на теплопровідність :), пиріг стіни то однаковий, і потрібен він лише проектантів та експертних організацій.

а 100мм пінополістиролу і без коефіцієнта 0,8 хватить для нормативної теплопровідності.

 

Плотність не відіграє суттєвої ролі відносно теплопровідності.

відносно теплопровідності згідний, а от при монтажі і експлуатації щільність необхідно враховувати.

25 нормально.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...