Перейти к содержанию
Искать в
  • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

Підкажіть рішення для не бетонних сходів на ділянці

EugeneH

Рекомендуемые сообщения

Будинок стоїть на рельєфі, і виникає необхідність у влаштувані сходів (довжина 3-4 м, перепад висоти 1-1.5 м, див фото)

Не дуже хочу робити їх бетонними але не певен чи є інші надійні рішення - ґрунт у мене поганий - дуже легко вимивається.

Які можливі варіанти?

IMG_1515.thumb.JPG.bba0d738812187d0ba7ec96940a1358a.JPG

сделать металлическую конструкцию и на нее поставить доски . Или взять стандартный бетонный лестничный марш ( как в многоэтажках ) и уложить .

металоконструкция надежна, но на грунте очень подвержена коррозии.... так что либо лить самим, либо если угол позволяет - ставить готовую бетонку.

Будинок стоїть на рельєфі, і виникає необхідність у влаштувані сходів (довжина 3-4 м, перепад висоти 1-1.5 м, див фото)

Не дуже хочу робити їх бетонними але не певен чи є інші надійні рішення - ґрунт у мене поганий - дуже легко вимивається.

Які можливі варіанти?

Якщо є гроші - то я не бачу альтернативи бетонним/кам'яним сходам, якщо ж треба економити - візьміть старі покришки від вантажівки, бажано однакові, складіть їх знизу вверх уступом (одна покришка - одна ступенька), а всередину засипте щебінь або пісок. Така конструкція не гниє, не ржавіє, не осипається і не розмивається дощем - стоятиме доки не набридне, або ж не знайдуться гроші на бетонні сходи. Розбирається швидко і легко, чи не так?

Якщо є гроші - то я не бачу альтернативи бетонним/кам'яним сходам, якщо ж треба економити - візьміть старі покришки від вантажівки, бажано однакові, складіть їх знизу вверх уступом (одна покришка - одна ступенька), а всередину засипте щебінь або пісок. Така конструкція не гниє, не ржавіє, не осипається і не розмивається дощем - стоятиме доки не набридне, або ж не знайдуться гроші на бетонні сходи. Розбирається швидко і легко, чи не так?

прикольная идея!

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
  • Создать...