Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Требуйте полный сервис...

immigrant

Я хочу...  

67 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • 5 місяців потому...

Пришла весна, пора строек, пикников и просто хорошего настроения.

А чтобы настроение было еще лучше, мы приготовили для Вас, наши дорогие будуще Клиенты, подарок - бесплатный сертификат от магазина "Поляна" на сумму 100, 250 или 500 грн.

(ссылка на изображение устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

чудовий та далекоглядний підхід до роботи! А у Вашій сфері навіть певною мірою інноваційний) мені дуже приємно читати такі... думки))

 

Кілька уточнень - Ваша компанія займається тільки композитною металочерепицею, звичайної металочерепиці у Вас немає? Розумію, що наступаю на ті ж граблі, але, для загального розуміння, на скільки відрізняється вартість покрівлі металочерепицею загалом з покриттям матполіестром та композитною черепицею? Можете просто порадити, де подивитися/почитати про їх порівняння. Буду надзвичайно вдячна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перепрошую, усвідомила свою помилку) Зважаючи на пізню годину та перенасичення інформацією розглядала Вас як представника не АСТ, а ЕРА-сучасні покрівлі - з підпису статті на РБК)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чудовий та далекоглядний підхід до роботи! А у Вашій сфері навіть певною мірою інноваційний) мені дуже приємно читати такі... думки))

 

Кілька уточнень - Ваша компанія займається тільки композитною металочерепицею, звичайної металочерепиці у Вас немає? Розумію, що наступаю на ті ж граблі, але, для загального розуміння, на скільки відрізняється вартість покрівлі металочерепицею загалом з покриттям матполіестром та композитною черепицею? Можете просто порадити, де подивитися/почитати про їх порівняння. Буду надзвичайно вдячна.

 

Спасибо, Вероника, за теплые слова. Наше время, знания и опыт - для Вас.

 

Насчет компаний. Эра - это наша компания-импортер. АСТ - компания-продавец. Так что "все в одни ворота".

 

Насчет консультации, пишите в личку, если не тяжело. Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Відновити форматування

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...