Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бітумна черепиця

Валерій Петрович

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!

Цікавить бітумна черениця високої якості 340-350м2, бажано на поліестері. Чекаю на Ваші пропозиції

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

Цікавить бітумна черениця високої якості 340-350м2, бажано на поліестері. Чекаю на Ваші пропозиції

 

Ответил в личку

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

Цікавить бітумна черениця високої якості 340-350м2, бажано на поліестері. Чекаю на Ваші пропозиції

 

Ответили в ЛС.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підскажіть будьласка, яка різниця між черепицею ІКО ARMOURSHIELD від ІКО Number One?? Різниця в ціні суттєва! І перший і другий варіант виробник Бельгія...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підскажіть будьласка, яка різниця між черепицею ІКО ARMOURSHIELD від ІКО Number One?? Різниця в ціні суттєва! І перший і другий варіант виробник Бельгія...

Отличаются они своими химическими характеристиками, показателями битума и стеклохолста.

ІКО Number One используется для рынка "сделай сам", так как не является показательным материалом от IKO. Не советую!!!

Змінено користувачем ToxicRus
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

Цікавить бітумна черениця високої якості 340-350м2, бажано на поліестері. Чекаю на Ваші пропозиції

Ответил...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підскажіть будьласка, яка різниця між черепицею ІКО ARMOURSHIELD від ІКО Number One?? Різниця в ціні суттєва! І перший і другий варіант виробник Бельгія...

Черепиця Number One є економ варіантом, має зменшену вагу квадратного метра, зменшену вагу скловолокна в основі. Кольори

тільки 4 однотонні, без тіней, немає самоклеючого шару на зворотньому боці. А IKO ARMOURSHIELD має значно кращі якісні показники, найкращі у даному класі бітумної черепиці IKO.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

Цікавить бітумна черениця високої якості 340-350м2, бажано на поліестері. Чекаю на Ваші пропозиції

 

Обратите внимание на этот материал на полиэстре,если нравиться по дизайну,то поговорим конкретнее.

(ссылка устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

еще ІКО ARMOURSHIELD от ІКО Number One отличается гарантией на материал

да ет точно на ІКО ARMOURSHIELD - 20 років а на ІКО Number One - 5 років

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
да ет точно на ІКО ARMOURSHIELD - 20 років а на ІКО Number One - 5 років

 

Так це виходить, що різниця по гарантії в 4 рази? З запропонованих якісних виробників, які я зможу потягнути гаманцем залишилось ІКО ARMOURSHIELD і Керабіт К+. Більш дорогі (ГАф та інші) вже не розглядаю.

Залишилось лише питання ціни

 

P.S. Повернувся з відпочинку, дощі закінчилися, можу повністю зайнятися питанням покрівлі:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так це виходить, що різниця по гарантії в 4 рази? З запропонованих якісних виробників, які я зможу потягнути гаманцем залишилось ІКО ARMOURSHIELD і Керабіт К+. Більш дорогі (ГАф та інші) вже не розглядаю.

Залишилось лише питання ціни

 

P.S. Повернувся з відпочинку, дощі закінчилися, можу повністю зайнятися питанням покрівлі:)

 

От той цены которую я предлагал, можете отнять еще 5%. В итоге, я думаю, мое предложение будет лучшим:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...