Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гипсокартон или черновой кирпич?

TVA

Из чего делать в квартире межкомнатные стены?  

32 користувача проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

стоп.... якщо це буде обкладатись керамічною плиткою, а не під шпалери - то ГК і не морочьтесь. у мене в ванній кілька фігурних стіночок (декоративні, на них лише гачки для рушників і світло) на 27 профілі і з ГК 9,5 стоять. правда плитка 20*60 важка і товста. а якщо з майстром тамесіварі посваритесь - то і цеглі кирдик:))

класти плитку на ГК набагато приємніше ніж на цементну штукатурку.

 

вы конечно правы. Я сам еще окончательно не решил из чего эту стенку делать.может и гипс с ватой. Но на ней будет полотенцесушитель,это и заставляет подумать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вы конечно правы. Я сам еще окончательно не решил из чего эту стенку делать.может и гипс с ватой. Но на ней будет полотенцесушитель,это и заставляет подумать.

 

Делаете каркас стены из профиля 75мм УСИЛЕННОГО! Закидываете профиль и под места крепления полотенцесушителя и никаких проблем у Вас не возникнет;)

Удачи!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Возможно из-за это и весь это сыр бор...

 

:([/quote

 

Затяните вату фольгированной пленкой! И изоляция улучшиться и лететь с нее небудет:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вы конечно правы. Я сам еще окончательно не решил из чего эту стенку делать.может и гипс с ватой. Но на ней будет полотенцесушитель,это и заставляет подумать.

є спецпрофіль для несучих конструкцій.

такого типу (ссылка устарела)

+ якщо є вже сушило - то спочатку плануєте всі кріпленняя на стіні, вішаєте сушило на американках, а потім вже варите з'єднання. або спочатку варити сушило, при встановленій ОДНІЙ гіпсині(з боку сушила). а потім з другого боку думаєте над підсиленням для кріплення і закриваєте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Возможно из-за это и весь это сыр бор...

 

:([/quote

 

Затяните вату фольгированной пленкой! И изоляция улучшиться и лететь с нее небудет:rolleyes:

 

У меня даже есть такое подозрение, что я где-то видел вату уже в фольге... Такими блоками, как стиродур...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

У меня даже есть такое подозрение, что я где-то видел вату уже в фольге... Такими блоками, как стиродур...

 

Да есть такие))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у себя делал в пол кирпича... силикат... на квартире тоже...

Брат жены делал с гипсокартона - барабан и боязнь чето туда вкрутить...

у родителей цепляли гипсокартон на клей, плотно ляпки ставили,стучишь,барабан мелкий но присутствует,но стена кажется более надежной чем с профилями..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...