Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Выгорел щит (у соседа)

Мангуп

Рекомендовані повідомлення

Щоб знати хто і за чиї має ремонтувати - тре читати договір. Там вказано про розмежування відповідальності.

У приватників, як правило, вхідний автомат і лічильник у пломбованій шафі на балансі РЕСу. Згідно договору вони його обслуговують пожиттєво за свій кошт.

Вийнятком є умисне пошкодження майна РЕСу (але це ще їм тре доказати).

Проблема в тому, що на час розборок чи судів ви можете залишитись без електрики. А суди можуть місяцями тривати... Тому, часто шукають компроміс або платять люди самі :(

 

У вашому випадку, якщо спишуть на умисне пошкодження - то крайнім можна назначити того, у кого було займання.

У вашому випадку (багатоквартирник, ЖЕК) за будинкову електрику (стояк, щити) може відпвідати ЖЕК. Жек нагнути легше і швидше ніж облєнерго.

 

Провсяк нагадаю, що оскільки щит, чи лічильник, чи автомати є "маловартісними активами" (до 2500 грн станом на 2015 рік, здається), то їх балансова вартість рівна НУЛЬ грн після ТРЬОХ МІСЯЦІВ використання. При потребі надам копію офіційної відповіді з Львів ОблЕнерго.

 

* Звідки в мене така бумага? Пставив багатотарифник за свої гроші. Згідно закону мають повернути балансову вартість старого. От і відповіли мені цікавою бумагою, згідно якої я можу безкоштовно трощити їх обладнання старіше за 3 місяці :)

 

** було, у мене відгорів нуль на погано затягнутому клемнику вхідного автомату. То закону, повідомляю, їду в РЕС, беру дозвіл на розпломбування (рахують по середньому), і там чи ліцензоаний електрик, чи вони по заяві на протязі місяця... Короче догго :(

Видзвонив якогось замзама, пояснив, що діти малі і чекати нема ради, пояснив, що автомат поміняти - як два байти переслати.

Дав добро на заміну. Три години по аварії електрику відремонтував, за пару днів, по вказівці зверу приїхав районний інспектор, звірив старі пломби, поставив нові. Дес 150 чи 250 грн за пломбу і "дозвіл".

Зараз може бути важче, бо автомати мають бути з голограмами ОблЕнерго...

 

*** було, втикнув мій багатотарифний лічильник рік після встановлення. Два чи три місяці був напряму (по середньому), потім дибіли помилково змонтували тритаривний взамін двотарифного... Знову заяви, знову місяц чи два. Написав скаргу на голову правління - за три дні прилетіли, челом били в ноги кланялись і вибачались.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...