Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Помогите, пожалуйста! Как задекорировать, спрятать люки в прихожей.

мамка

Рекомендовані повідомлення

Щодо верхнього одразу спала на думку гарна шафка для ключів, але, мабуть, буде завелика.

 

А взагалі купа варіантів може бути, тільки поки не зрозумілий загальний стиль приміщення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Повесьте картину, прикрывающую обе дверки, или зеркало в раме - в таком духе -

 

222.jpg

 

Вряд ли вам доступ к люкам нужен будет ежедневно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так само подумала. Будь-що пласке й високе. Панно, картину, дзеркало, килимок, фотовідбиток, якусь бамбукову "шторку"...

Але, імхо, якщо це буде єдиним декором у коридорі, а решта стін будуть голі, це матиме дуже натягнуний і недоречний вигляд. Самотня затулялка люків, яка забилася в куточок, - сумне видовище =) Тому я би вигадала щось таке, що пасуватиме до загального стилю дому і перегукуватиметься з аналогічними предметами на інших стінах коридору.

Дзеркало під самими дверима навряд буде функціональним. Але теж варіант. А можна вигадати якісь утилітарніші речі- ту ж шафку для ключів, "кишеньку" для газет чи інші пласкі ємності для завжди потрібних біля входу дрібничок.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

можно закрыть жалюзи бамбуковыми или деревянными черными к примеру, которые выровнять по двери входной, ну или расписать дверцы сами, чтобы они стали элементом декора и прилепить интересные ручки. жалюзи удобны тем, что в любой момент вы их скатываете и получаете доступ к шкафчикам - плюс сами по себе декоративный элемент. жалюзи могут быть по размеру шкафиков. а вообще я б стену всю задекорировала аппликацией ассиметричной в стиле шкафа вашего, например.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На сколько я понимаю, то эти люки должны, периодически, открываться и, если на них что-то вешать(особенно зеркала) , то не очень удобно будет ИМХО

 

Может их "раскрасить" как-то? Мне, например, понравились американские краски в аэрозолях. Видела : "мрамор" нескольких оттенков, "гранитную крошку", золото-серебро, ну и цветные разные. Все это ложится на метал. Можно, наверное, подобрать под цвет стен или, наоборот, под цвет дверей...

Ну это опять же ИМХО:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А как вам идея:

Внизу собаку с будкой

Вверху ветка с табличкой приветствия

Гм. Це ж наліпки? А вони хіба закриють люки? Чи вам важливо не сховати, а просто зробити симпатичнішими? Тоді вже, імхо, краще їх чимось покрити. Ну особисто я заклеїла би якимись декоративними тканинами в квіточки або зробила би стилізовані дерев'яні дверцята з яким-небудь облупленим ефектом, але вам такий варіант навряд підійде))

Може, ті дверцята можна обшити шпоном абощо? Або пофарбувати в колір стін - та й по всьому =) Або не в колір. Зрештою, не такі вони й потворні - он у багатьох дуже навіть гарних європейських інтер'єрах бачу, що там так не бояться всіх цих вимушених деталей (труб, щитків, радіаторів, дротів), а в нас усі все панічно ховають, зашивають, затуляють... Тим паче, як я зрозуміла, це у Вас далеко не найвидиміша зона.

Як на мене, наліпки виглядатимуть штучно й притягненими за вуха. Десь так, як оракалові "клякси" на битих тавріях і копійках, якими подряпити заліплюють)) Як на мене, краще вже гарні картинки.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот Москвичи так делали

Класний варіант. Гарний. Але там двері відразу від стіни йдуть. 1 в 1 не вийде :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мой совет будет противоположным вопросу автора, как НЕ делать. Но все же напишу, может кому то пригодится.

Когда то видел как наши клиенты маскируя эти самые коробки просто поверх клеили дорогущие обои, а потом лезвием прорезали в обои в месте стыка двери и коробки. Смотрится просто ужасно... Это тот вариант когда хочется "секономить".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взял таки на себя смелость повесить у вас в прихожей несколько вариантов картин. Вдруг какая понравится :)

 

v3.jpg v2.jpg v1.jpg

 

v4.jpg v5.jpg

 

Или же зеркало - оно здесь вполне уместно

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Упустил еще один вариант. Я иногда своим заказчикам предлагаю использовать в интерьере эдакую доску-"незабудку", на которой можно записывать необходимые напоминания себе или сообщения членам семьи, прикалывать разные квитанции и прочая, прочая. Многим идея приходится по душе.

Вот вариант из недавнего проекта:

 

Goloseyevo_003w.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а чего текст на англ? Заказчики оставляют напоминалки только на нем или проект для буржуев или какая была заготовка такую и поставили?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а чего текст на англ? Заказчики оставляют напоминалки только на нем или проект для буржуев или какая была заготовка такую и поставили?

 

Так как у нас такое дело не сильно развито, то естественно заготовку пришлось стащить буржуйскую :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взял таки на себя смелость повесить у вас в прихожей несколько вариантов картин.

Или же зеркало - оно здесь вполне уместно

 

 

Огромное вам спасибо за визуализацию. Красиво.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

отличное место для фото, картинок, вырезок в рамочках заполните всю стену Чем плотнее тем лучше. Полочка для ключей вполне впишется.

Остальные стены уравновесьте уже более систематично расположенными фото или картинками. Проявите фантазию. Украсьте коридор картинками своей жизни и фантазии. Думаю душевней выйдет чем покупка чего либо.

Извините за грубый скетч просто нет времени на большее

2011137267_1001_111.jpg.e396c8b4e5b4b8d5685f2415a41efeca.jpg

49228672_1254124674_int2.jpg.26b76a0ef64549d999504239b86acd35.jpg

49228676_1254124867_int1.jpg.35e8553f2a7e887bcdca4cf175d476d9.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

отличное место для фото, картинок, вырезок в рамочках заполните всю стену Чем плотнее тем лучше. Полочка для ключей вполне впишется.

Остальные стены уравновесьте уже более систематично расположенными фото или картинками. Проявите фантазию. Украсьте коридор картинками своей жизни и фантазии. Думаю душевней выйдет чем покупка чего либо.

Извините за грубый скетч просто нет времени на большее

 

Отличная идея! :good:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...