Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сосед-мудак пробивает канализацию

puzzlee

Рекомендовані повідомлення

Т.е. хозяйство их (РОВД) регулярно снабжает бензином, но бензина, почему-то, всеравно нет... :lol:

 

Далеки Вы от жизни ....;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

г-н AFR совершенно прав.

Еще очень нехорошо, когда люди начинают ездить через поле и за осень- зиму укатывают дорогу.

Огромнейшее желание нарезать колючей проволоки см по 50 и кучками разложить для них.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Огромнейшее желание нарезать колючей проволоки см по 50 и кучками разложить для них.

А за свої колеса не страшно? ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А за свої колеса не страшно? ;)

 

виховувати люд все-дно треба. інакше років за 10 всі поля будуть у смітниках

мене обурює коли людина економить для себе копійку, при цьому забираючи у сусіда чи у громади тисячі рублів

 

такі люди повинні офіційно називатися бидлом. от погодили сусіди, що ото воно, що зіпсувало каналізацію, - то бидло. і те бидло отримало грамадський осуд. а то як в анекдоті: хто це ссе як корова? то я мамо. ну то пісяй, доню, пісяй. а то у нас: що за х... забив каналізацію? а, це Ви, Іван Іванович. то сріть собі на здоровячко!

 

а щодо "неінтелігентних" методів боротьби з бидлом, то самосуд - це єдина можлива та доступна реакція людина на розвал засад держави. коли суд, прокуратура, міліція перейшли на госпрозрахунок і срать хотіли на присягу. і додам: це єдиний достойний поваги чоловічий підхід. не жалітися і підставляти сраку, дозволяючи бидлу насміхатися з найсвятіших цінностей, а перешкодити подальшм злочинам

 

згадаймо, як чеченскьий мужик вбив диспетчера, з вини якого загинули його дружина і 2 сини. чеченець хотів почути вибачення - а нарвався на зневагу. і понєслось.. він сам викликав поліцію, відсидів пару років і став героєм на батьківщині (тобто РФ).

 

колись, памятаю, мала діло з РОВД, відкривали вони справу щодо наших конкурентів. я тобі була зовсім молода, і от наївно в них питаю: а якщо мене будуть гвалтувати, то що, ви теж тільки за гроші справу порушите? поспілкувались ми з РОВД пару місяців, фірма вирішила свої питання, хлопці підзаробили. зайшла я з ними попрощатися, і тут один мені каже: приходьте до нас іще. для вас ми справу про згвалтування відкриємо безплатно:D

 

я не закликаю до самосуду. поряд з тим, кожен з нас відповідає за своє оточення. бо він може на нього впливати. і нити, що сусід ріже по ночам моїх свиней, а міліція нічого не робить - це просто жалюгідно. наступний крок: сусід згвалтував мою дочку, а міліція прийшла йому на допомогу...:o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...