Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Потрібна допомога по котлу Wolf

Дощ

Рекомендовані повідомлення

Була б моя воля - взагалі б забороняв експлуатацію котла, коли система не має крану набору та зливу води:D

А кран на подачі що робить? Чи звідти вода не набирається?

По крану на злив в інструкції нічого немає, та й навіщо ставити кран на злив коли можна під час зливу просто тимчасово вкрутити шланг 3/4 і злити у відро

Значить так, кран підпитки закрутив. За порадою fagot68 зняв пластикового баранця і закрутив ключем. Тепер у мене є гаряча вода!:Yahoo!: Перевірив опалення, працює у нормі, радіатори гріють. Заодно прочистив фільтр на зворотці.

Але хоч і закрутив підпитка прокапує, сабака :( сильніше крутити боязко щоб не скрутити. Думаю може через те що стояла півроку можливо скупчилась іржа (у воді багато заліза) і не дає закрутити як треба, можна якось зняти і почистити? Пробував відкрутити сам краник але він викручується і там сидить, не можна вийняти. І нафіга взагалі та підпитка, що вона підпитує? :unknown:

Далі, тиск на манометрі за межами зеленої зони (1,5-2,5), але за трійку (червона риска) не виходить. Тобто відкриваю подачу, піднімається до двох, а потім десь за годину до 2,5-2,75. Це нормально? У цей час на манометрі фільтра грубої очистки у підвалі 4, на редукторі тиску після фільтру 3,2.

Не можу врубатись в логіку тих двох брехунців на котлі. Коли пускаю гарячу воду тиск падає, думаю це нормально, але він також падає коли відкриваю холодну воду, таке може бути? Виходить вода з котла тікає назад у систему, чи як?

Коли просто працює опалення тиск стабільний, нічого не змінюється.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Був учора сервісант. Проблема дійсно виявилась у кранику підпитки. Точніше у відсутності крайнього сальника на штокові крана. Де він подівся, незрозуміло, навіть слідів не залишив :( А конструкція крана рагульна, без сальника закручуєм кран - тече з котла, відкручуєм - підпитка. Сервісант поставив сальника і заодне оглянув і перевірив котла, висновок - котел справний і працює в штатному режимі. По котлу і системі питань немає, залишились питання по монтажу. Що порадите? Виконувати всі вищеперелічені пункти чи поставити газовий фільтр і на інше забити?

Якщо хто може виконати все то скиньте у ПП пропозиції, там хоч роботи небагато, але день вбити треба :beer: (передмістя Києва)

 

 

 

 

З.І. fagot68у великий респект за консультації по телефону :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...

Добрый день. Я сервисный инженер с представительства WOLF. Прошу сообщить название сервисной организацци. Мне интересно, что сервисант не попытался выявить причину отсутствия приготовления ГВС, а стал писать замечания. Пишу ответы на замечания:

 

1. Обратный клапан на подпитке не нужен. Подпитка организована встроенным вентилем в котле.

2. Слив с котла - в котле есть вентиль опорожнения.

 

Также прошу сообщить Ваш телефон. Я с Вами свяжусь и постараемся выяснить причину отсутсвия ГВС. На всякий случай еще вопрос: "Краны на входе холодной воды и выходе горячей с котла всегда закрыты?" прошу прощения если вопрос не уместен, но всякое бывает... А по поводу монтажа - на фотографиях не видно ничего, что мешает номальной работе котла, кроме закрытых кранов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день. Я сервисный инженер с представительства WOLF. Прошу сообщить название сервисной организацци. Мне интересно, что сервисант не попытался выявить причину отсутствия приготовления ГВС, а стал писать замечания. Пишу ответы на замечания:

 

1. Обратный клапан на подпитке не нужен. Подпитка организована встроенным вентилем в котле.

2. Слив с котла - в котле есть вентиль опорожнения.

 

Также прошу сообщить Ваш телефон. Я с Вами свяжусь и постараемся выяснить причину отсутсвия ГВС. На всякий случай еще вопрос: "Краны на входе холодной воды и выходе горячей с котла всегда закрыты?" прошу прощения если вопрос не уместен, но всякое бывает... А по поводу монтажа - на фотографиях не видно ничего, что мешает номальной работе котла, кроме закрытых кранов.

 

Судя по нику, Вас зовут Сергей Титаренко ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...я с Вами свяжусь и постараемся выяснить причину отсутсвия ГВС.
А ничего, что уже прошло несколько месяцев?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день. Я сервисный инженер с представительства WOLF. Прошу сообщить название сервисной организацци. Мне интересно, что сервисант не попытался выявить причину отсутствия приготовления ГВС, а стал писать замечания. Пишу ответы на замечания:

 

1. Обратный клапан на подпитке не нужен. Подпитка организована встроенным вентилем в котле.

2. Слив с котла - в котле есть вентиль опорожнения.

 

Также прошу сообщить Ваш телефон. Я с Вами свяжусь и постараемся выяснить причину отсутсвия ГВС. На всякий случай еще вопрос: "Краны на входе холодной воды и выходе горячей с котла всегда закрыты?" прошу прощения если вопрос не уместен, но всякое бывает... А по поводу монтажа - на фотографиях не видно ничего, что мешает номальной работе котла, кроме закрытых кранов.

Добрий день! Дякую за увагу і коментар, приємно здивований :beer:

Після заміни сальника у кранику підпитки сервісантом (стороннім, не тим, що робив пуск і писав зауваження) котел працює у штатному режимі, зауважень і нарікань немає, роботою котла задоволений :good:

Із написаного був поставлений лише фільтр на газ

Назву і контакти сервісної організації і її сервісанта, що робив пуск, відправив у ПП

186124409_023.thumb.jpg.d00ad3245cd944a39e91ea739816214a.jpg

553078632_022.thumb.jpg.794553878e6f6b5c86b6c84aa23d4e9a.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Если откровенно,то херовей датчика протока не видел.Только на поверхности тензосенсора образуется плёнка из солей,окислов,или какой -нибудь другой лабуды начинаются траблы.Выход один - менять.Ну а по 100 европейских рублей не сильно часто менять будешь....

это воще жесть с этим датчиком уже 3-тий раз казус с ним(((( Посоветуйте что делать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

это воще жесть с этим датчиком уже 3-тий раз казус с ним(((( Посоветуйте что делать?

Что именно с датчиком?Или просто замена 3 раза?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ГВС перестает работать, 2 раза меняли и теперь опять перестал работать(((( короче засада с этим волфом(((( почитал в нете что у всех у них похожие проблеммы.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у родителей стоит такой котел уже года 2, еще ниразу небыло проблем (три раза тьфу через плече)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у родителей стоит такой котел уже года 2, еще ниразу небыло проблем (три раза тьфу через плече)

 

повезло вам)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

проблема в воде... дешевле поставить другой котел, как это не печально звучит. (стоимость водоочистки под требования волфа аналогична стоимости немецкого котла с бругим видом датчиков протока ГВС)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

проблема в воде... дешевле поставить другой котел, как это не печально звучит. (стоимость водоочистки под требования волфа аналогична стоимости немецкого котла с бругим видом датчиков протока ГВС)

 

ну не знаю, у меня вода без железа, но жесткость 8. Из фильтрации, только ВВ10 (механика от песка) и магнитный перед котлом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...