Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Утепление газоблока

Саша32

Рекомендовані повідомлення

1) Можливо щоб дійсно бути впевненим, треба відкрити цю програму й подивитись для яких регіонів там є розрахунок. Особливо Київ.

2) Розрахунок якого ДБН встановлює для ГБ вказанних вище типорозмірів, та марки ГБ=1.875 ? це є аксіомою длля всіх типів ГБ ? те - ж саме про вату 5см = 1 це про що мова тут? Яка вата береться в розрахунок?

3) Років 20-30 в минулому в Европі теж так міркували, що 5-10см буде достатьно а зараз чо-гось ще зверху нарощують утеплювач на 15-20см по старому. Мабуть зараз в них 5см це не утеплення а так......)

Опишу більш доступно.Київ відноситься до 1 кліматичної зони де теплоопір визначиний 2.8 це відноситься до новобудов.При тепломодернізації можна теплоопір рахувати з коефіцієнтом 0.8.Я ГБ з ДБН брав марки Д500 і показники теплопровідності з розрахунку в стані експлуатацїї що =1.875(теплоопір) Вату базальтову і теж теплопровідність в стані експлуатації що =1(теплоопір).В загальній сумі виходить 2.875 що цілком достатньо для КИїва.Я розумію що забагато то нешкодить .Можна утеплити і 20см ватою але чи воно буде економічно вигідно надлишкове утеплення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи я дурний, чи що, але я вже багато років вважаю, що у розрахунку потрібно враховувати коеффіціэнти теплосприйняття та тепловіддачі. Невже у СНиПах та ДБНах написано непраду?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...