Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Обязательно ли ложить сетку между пеноблоком? Арамопояс и подушка?

Olga82

Рекомендовані повідомлення

простите, я говорила о сетке, не под штукатурку, а между пеноблоками:)

 

О том я Вам и говорю, раз уж не положили кладочную сетку и за это переживаете, положите штукатурную, она отчасти компенсирует отсутствие кладочной сетки и Вам будет спокойнее.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я нікого не заспокоюю, а кажу як інженер з досвідом роботи.

1. Глина, якщо з нормальними показниками це класний грунт або нормальний, тільки у тому випадку якщо вона має показники просідання то це погано - має бути окрема таблиця просідання

2. Армування стін доречне в тому випадку, якщо грунт просадочний. А щоб було міцно і не було переживать тут є два варіанти: перший - замовляти проект, і тоді вся відповідальність лягає на проектантів, або будувати бункера бетонні зі стінами по 1,5м товщиною, стояти бути точно

3. Штукатурна сітка не врятує будинок, якщо нема армування між блоками. вона влаштовується суто для того щоб штукатуркане осипалась.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О том я Вам и говорю, раз уж не положили кладочную сетку и за это переживаете, положите штукатурную, она отчасти компенсирует отсутствие кладочной сетки и Вам будет спокойнее.

поняла, спасибо,что немного успокоили:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

очень приятно что девушка так пережиает за свой дом:)

то что не положили, уже прошло, теперь главное перед кровлей сделайте надежный монолитный армопояс, да и не забудьте в армопояс замуровать шпильки для мауарлеата, да и армопояс желательно, вернее необходимо делать сплошным без разрывов!

 

Желаю Вам всего хорошего в строительстве Вашего домика, если человек что то делает у него все плучиться!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

очень приятно что девушка так пережиает за свой дом:)

то что не положили, уже прошло, теперь главное перед кровлей сделайте надежный монолитный армопояс, да и не забудьте в армопояс замуровать шпильки для мауарлеата, да и армопояс желательно, вернее необходимо делать сплошным без разрывов!

 

Желаю Вам всего хорошего в строительстве Вашего домика, если человек что то делает у него все плучиться!

шпильки уже готовы:)

без сплошных разрывов - это за один день:?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

шпильки уже готовы:)

без сплошных разрывов - это за один день:?

 

немного не правильо выразился, сори:beer:

Вы правы желательно залить все за один день, чтобы армопояс был одним целым!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

немного не правильо выразился, сори:beer:

Вы правы желательно залить все за один день, чтобы армопояс был одним целым!

:) Спасибо, будем контролировать

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...