Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як вам цей проект?

Nataliia K

Рекомендовані повідомлення

Начинать обсуждение проекта надо с участка ;) Покажите план участка с обозначением сторон света и желаемой посадкой дома :)

А если говорить отвлечённо, то лично мне дом видится довольно уютным красивым.

Насчёт планировки:

 

  1. В доме нет ни одной кладовой, я думаю, что это минус;
  2. Странная конфигурация комнат 5, 6, 7. Я думаю, что если подумать, то их можно сделать с более правильными конфигурациями. Хотя... может, так и интереснее - дело вкуса;

Лично меня настораживает вопрос конструкций. А именно: я думаю, что на месте входной двери из тамбура 1 в коридор 4 должна быть колонна. На неё по идее, должна опираться балка, которая другим концом опирается на стену между комнатами 3 и 5 на 1 этаже.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если честно: ужасно!

огромная котельная

маленький с/у на первом

нет кладовки и гардеробной на первом

открытая и маленькая кухня

спальня над гаражом

крыша такой сложности, что, наверное, потянет как все остальное

одноэтажный эркер...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если честно: ужасно!

огромная котельная

маленький с/у на первом

нет кладовки и гардеробной на первом

открытая и маленькая кухня

спальня над гаражом

крыша такой сложности, что, наверное, потянет как все остальное

одноэтажный эркер...

Ну огромная котельная скорее плюс а не минус (гидрофор,гидростат,можно поставить альтернативный котел,косвенный бойлер,бесперебойник с аккумулятором и т.д.) Все остальное как говориться дело вкуса.а о вкусах сами понимаете.....Но со многими замечаниями согласен.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

как хозяйке мне сильно не хватает гардеробной и кладовки, всё остальное дело вкуса и бюджета

;-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый вечер!

Посмотрите ещё такие варианты:

z500.com.ua/uk/project/Z18

z500.com.ua/ru/project/Z27

z500.com.ua/uk/project/Z48

z500.com.ua/uk/project/Z109

z500.com.ua/uk/project/Z58

 

Удачного выбора!

Обращайтесь!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проектував як мінімум 2-3 практично ідентичних будинкі - недоліки досить повно перерахував Artyomovets, можу лише додати - зверніть увагу на місце де дах гаража спадає на сторону входу, стіна над входом(там де колони) ПОСТІЙНО ЗАМОКАЄ - занадто велика площа даху припадає на точку зливу - дощова вода просто переливається через ринви, і це при тому що встановлено дуже якісну систему відводу води з даху....
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зверніть увагу на місце де дах гаража спадає на сторону входу, стіна над входом(там де колони) ПОСТІЙНО ЗАМОКАЄ - занадто велика площа даху припадає на точку зливу - дощова вода просто переливається через ринви, і це при тому що встановлено дуже якісну систему відводу води з даху....

 

да, навес над входом надо делать - 100%

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проектував як мінімум 2-3 практично ідентичних будинкі - недоліки досить повно перерахував Artyomovets, можу лише додати - зверніть увагу на місце де дах гаража спадає на сторону входу, стіна над входом(там де колони) ПОСТІЙНО ЗАМОКАЄ - занадто велика площа даху припадає на точку зливу - дощова вода просто переливається через ринви, і це при тому що встановлено дуже якісну систему відводу води з даху....

 

Проблема не в отсутствии навеса, а в не правильном расчете и подборе водосточной системы (вне зависимости от ее качества). Если не была изначально учтена площадь ската то и желеоб и воронка были подобраны без учета кол-ва воды которая на них припадает. Вот и выходит что уже по факту воды много на одну воронку. Выход либо увеличивать кол-во воронок, либо по возможности ставить воронку и трубу большего сечения. А добавлять архитектурные элементы не стоит.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Немає на першому поверсі навіть невеличкої кімнати!

Не дай Бог постарієте :sad: чи приїдуть у гості батьки... Не легко буде по сходах ходити...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проблема не в отсутствии навеса, а в не правильном расчете и подборе водосточной системы (вне зависимости от ее качества). Если не была изначально учтена площадь ската то и желеоб и воронка были подобраны без учета кол-ва воды которая на них припадает. Вот и выходит что уже по факту воды много на одну воронку. Выход либо увеличивать кол-во воронок, либо по возможности ставить воронку и трубу большего сечения. А добавлять архитектурные элементы не стоит.

 

мова не про те що там потрібен навіс і навіть не про воронкі і водосточку, мова про те що велика масса води яка скатується з ТРЬОХ ДАХІВ по стику двох площин ще до потрапляння у воронку постійно підмочує край голубятні над входом (там де вікно і вазончик), І це постійний геморой замовника. А я доречі ще на стадії проектування попереджав його що місце нехороше, пропонував щось поміняти - відповідь прозвучала "люміневий - значить люміневий, як намальовано так і роби..." Що можна зробити з таким підходом :pardon:. І ось я знову попереджую вже іншого потенційного власника данного будинку - ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, ТУТ МОЖУТЬ БУТИ ПРОБЛЕМИ!!! А візьміть наприклад коли сніг по весні на даху тане - а водосточка під ним ще замерзла - це все щастя суне прямо в ту стіну! Тай саме по собі це місце просто створене для утворення снігового замету...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...