Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Двухэтажный дом: автономные этажи

vidoq

Рекомендовані повідомлення

Доброго времени суток, уважаемые форумчане!

 

Собственно имеем:

- Киево - Святошинский район;

- одноэтажку 60х годов постройки с готовой для проживания мансардой (утеплено, заменены окна, оборудован отдельный вход с лестницей по внешней стене дома);

- ограниченный бюджет;

- желание автономно существовать от первого этажа.

 

Причины:

- отдельная семья (бюджет);

- желание отдельно платить комун. услуги (газ,свет);

- нежелание вмешиваться в уже готовые коммуникации первого этажа;

- тарифная политика государства (подключив дополнительных пользователей, получим превышение льготного тарифа).

 

Идея:

- завести отдельно свет, газ, канализацию.

- установить свой счётчик на газ, свет;

- установить свой газ катёл.

 

Вопросы:

- Кто сталкивался с таковым?

- Как оформить документально (реально ли- если да, то процесс/стоимость), т.е. узаканивание второго этажа как отдельного жилого помещения со всеми вытекающими.

Проблем с оформлением усадьбы и дома на 2 владельцев- НЕТ (были мысли- 2 сособственника- выделить через суд внатуре часть дома и оформить вторую часть на 2го сособственника)?

 

 

Буду благодарен за опыт, советы по теме!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Через суд буде найпростіше

 

Я коли написав, що "Проблем с оформлением усадьбы и дома на 2 владельцев- НЕТ" - мав на увазі, що теперішній власник будинку не проти, наприклад, подарувати частину будинку мені.

Проте, наскільки я розумію, це не вирішить проблему і треба буде все одно судитись? Чи в разі оформлення співвласником (наприклад подарують мені мансарду і сотку землі біля сходів;)) у мене зявиться право завести у ту мансарду окремою гілкою газ та світло.

Просто, якби, картина зі співвласниками будинку, який розділено вертикаллю більш зрозуміла, ніж у моєму випадку, оскільки мансарда, як не перебувала на землі, так на ній і не опиниться...:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...