Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Порекомендуйте недорогий оптичний сенсор

EugeneH

Рекомендовані повідомлення

Хочу встановити індикацію відкритих воріт гаража по схемі:

  Оптичний сенсор 
=== полотно воріт ==
    Рефлектор

 

Відстань до від сенсора до рефлектора - 150-200 мм.

Нагрузка - LED

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подойдут опто пары от автоматических ворот но их питание 12 или 24 вольта нужен будет блок питания
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу встановити індикацію відкритих воріт гаража по схемі:

  Оптичний сенсор 
=== полотно воріт ==
    Рефлектор

 

Відстань до від сенсора до рефлектора - 150-200 мм.

Нагрузка - LED

 

Простите, а зачем?

 

Поставьте герконы - дёшево и сердито, а главное, надёжно!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Простите, а зачем?

 

Поставьте герконы - дёшево и сердито, а главное, надёжно!!!

герконы на 150 мм срабатывания?.. не путайте человека, а то действительно читающие так и будут думать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

герконы на 150 мм срабатывания?.. не путайте человека, а то действительно читающие так и будут думать.

 

Что такое 150 мм? Задача "Открыта-Закрыта дверь" или какой то индивидуал?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что такое 150 мм? Задача "Открыта-Закрыта дверь" или какой то индивидуал?

 

Не знаю про якого саме "індивідуала" Ви говорите :-D, мені ж треба щоб "лампочка блимала" коли гаражні ворота з якихось причин не закрились повністю. :)

 

 

Сенсор вже придбав

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю про якого саме "індивідуала" Ви говорите :-D, мені ж треба щоб "лампочка блимала" коли гаражні ворота з якихось причин не закрились повністю. :)

 

 

Сенсор вже придбав

 

Геркон бувбы над1йн1ше,дешевше,прост1ше,точн1ше.Я умаю про недозакрит1 ворота першим мае д1знатись прив1д цих вор1т:) може прост1ше(правильн1ше) в1д нього сигнал брати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Геркон бувбы над1йн1ше,дешевше,прост1ше,точн1ше.Я умаю про недозакрит1 ворота першим мае д1знатись прив1д цих вор1т:) може прост1ше(правильн1ше) в1д нього сигнал брати?

верно, геркон точнее, но он там просто не подойдет именно по этой причине....

это воротаа, а не двери, и ворота могут стать один раз так, другой раз на 5 см недоехали и прочее.. а геркону нужна точность желательно в 1 ну 2 см...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

верно, геркон точнее, но он там просто не подойдет именно по этой причине....

это воротаа, а не двери, и ворота могут стать один раз так, другой раз на 5 см недоехали и прочее.. а геркону нужна точность желательно в 1 ну 2 см...

 

Если точность закрытия ворот +/- 5см, то в топку таких воротчиков, а СОМК 1-8 с задачей в 2см справится играючись;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чуть снега попало или ледок и 3 см стало.. и фсе.. приехали.

зачем такое советовать - не понимаю, вы ворота наверное не никогда видели.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если точность закрытия ворот +/- 5см, то в топку таких воротчиков, а СОМК 1-8 с задачей в 2см справится играючись;)

 

Геркон не особливо є куди причепити.

Не буду ж я направляючі приводу вкручувати саморізи?

Та і ті геркони, з якими я мав досвід 2 см не тягнули.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю про якого саме "індивідуала" Ви говорите :-D, мені ж треба щоб "лампочка блимала" коли гаражні ворота з якихось причин не закрились повністю. :)

 

 

Сенсор вже придбав

 

Вибачте, але, якийсь "ідіотизм", ще раз вибачаюсь...

Ви не працюєте над причинами незачинення воріт. Ви працюєте над питанням "моргання лампочки", коли не зачинились ворота. Колега, якщо Ви побачили, що моргає лампочка,то так само можете побачити, що не зачинились ворота... Якщо лампочка, що моргає, і обов"язково жовтого коліру (не зелена, червона чи синя (важливо!)) "дозатягує ворота", то обов"язково потрібно її встановлювати... :)

 

Вибачте за сорказм, але крім "гарного навороту" функціоналу більше не бачу. Попрацюйте краще над причинами.

Ще, чим простіше - тім надійніше. Попрацюйте над питанням геркону. Його можна втулити куди хочеш, як хочеш, і в яку хочеш. Там працює ув"язка геркон + магніт. В Вашому бажанні + сніг :) При такому снігопаді, як цієї зими......, ну, засипало снігом Ваш рефлектор"... Що далі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Колега, якщо Ви побачили, що моргає лампочка,то так само можете побачити, що не зачинились ворота...

 

Це Ваше припущення в моєму випадку не завжди збувається.

 

Якщо лампочка, що моргає, і обов"язково жовтого коліру (не зелена, червона чи синя (важливо!)) "дозатягує ворота", то обов"язково потрібно її встановлювати... :)

 

Не вкурив :unknown:

 

Вибачте за сорказм, але крім "гарного навороту" функціоналу більше не бачу. Попрацюйте краще над причинами.

 

Погода не сприяє працювати на причинами

 

Ще, чим простіше - тім надійніше. Попрацюйте над питанням геркону. Його можна втулити куди хочеш, як хочеш, і в яку хочеш. Там працює ув"язка геркон + магніт.

 

Ви втулювали саме в гаражні ворота? І які результати?

 

Геркон не можна встановити на відстані 5 мм від площини воріт, тому що під час руху воріт його може відірвати через допустимий люфт в направляючих.

Встановивши геркон на 10 мм та маючи +/- 10 мм в позиції "закрито" геркон вийде на межу своєї чутливості і ні про яку надійність мова вже не йтиме.

 

В Вашому бажанні + сніг :) При такому снігопаді, як цієї зими......, ну, засипало снігом Ваш рефлектор"... Що далі?

 

Ви знову робите припущення що до місця монтажу сенсору, і знову воно не вірне.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гляньте здесь (ссылка устарела)

 

Дякую, але то не зовсім оптичний сенсор :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене стоять ворота в гараж - ролетні. Надійна робота останній мене задовольняє на 100%. Працюють від радіобрелка. Хортман, здається, обзиваються, або, щось дуже близько. Ваші проблеми мені незнайомі.

Ви краще схемку зморганьте своїх воріт та вкажіть місця розташування (ну, де бажаєте) своїх девайсів. Мо народ щось толковіше Вам підкаже, а то, якось тяжкуватенько зрозуміти: які у Вас ворота, де ті направляючи, куди геркони не влазять, що всьому заважає... А краще ФОТО

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене стоять ворота в гараж - ролетні. Надійна робота останній мене задовольняє на 100%. Працюють від радіобрелка. Хортман, здається, обзиваються, або, щось дуже близько. Ваші проблеми мені незнайомі.

Ви краще схемку зморганьте своїх воріт та вкажіть місця розташування (ну, де бажаєте) своїх девайсів. Мо народ щось толковіше Вам підкаже, а то, якось тяжкуватенько зрозуміти: які у Вас ворота, де ті направляючи, куди геркони не влазять, що всьому заважає... А краще ФОТО

 

В мене теж ролетні і теж працюють від брелка, за теплішої погоди теж працюють нормально, а стало холодніше - іноді ніби на якусь перешкоду натрапляють за пів метра до низу і відкриваються.

 

А ще є неавторизований користувач :) що любить натискати усі кнопки до яких дотягнеться (якщо не дотягується, то бере стільчик).

 

А іноді і сам забуваю закрив я ворота чи ні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене теж ролетні і теж працюють від брелка, за теплішої погоди теж працюють нормально, а стало холодніше - іноді ніби на якусь перешкоду натрапляють за пів метра до низу і відкриваються.

 

А ще є неавторизований користувач :) що любить натискати усі кнопки до яких дотягнеться (якщо не дотягується, то бере стільчик).

 

А іноді і сам забуваю закрив я ворота чи ні.

 

я так собi вирiшив питання освiтлення гаражу. Приiхав, вiдкрив ворота, автоматично увiмкнулось...

2012-02-05-062.thumb.jpg.9f0341688c8af63ab61ee3b33146f6c4.jpg

2012-02-05-061.thumb.jpg.ff6cfea19c65c17a3fabc0b699f2e189.jpg

2012-02-05-060.thumb.jpg.648fa58ca89042ad84503eabaf7dec0a.jpg

2012-02-05-059.thumb.jpg.bfa99188dc08a7c8b6f92764ab15f496.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я так собi вирiшив питання освiтлення гаражу.

вообще то обычно датчиком движения с встроенным реле времени решают, это проще и надежнее.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вообще то обычно датчиком движения с встроенным реле времени решают, это проще и надежнее.

вопросик не совсем по теме ветки... Поднимите вопрос в отдельной ветке -подискурируем...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я так собi вирiшив питання освiтлення гаражу. Приiхав, вiдкрив ворота, автоматично увiмкнулось...

 

Сенсор мені потрібен не для освітлення а для індикації.

Мінімальне освітлення вбудоване в сам привід воріт.

Влючився привід - включилась підсвітка, через 15 хв погасла.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сенсор мені потрібен не для освітлення а для індикації.

Мінімальне освітлення вбудоване в сам привід воріт.

Влючився привід - включилась підсвітка, через 15 хв погасла.

 

Ви так за той сенсор ухватились... Чим відрізняється моє освітлення від вашої "моргаючої лампочки"? Тільки тим, що поки відкриті ворота у мене світить в гаражі, а вам необхідно вивести ел. дріт ззовні на "моргаючу лампочку". Все. Пісець.

П.С.

Те що світиться від приводу 15 хв., тяжко назвати освітленням. Так, щоб лобом не "блиснути" по стіні, машині...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...