Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бучак с фильтром или сеноман

koshki

Рекомендовані повідомлення

Цитата:

Сообщение от МАМАЙ viewpost.gif

У Вас в Сузір'ї вже є наші свердловини.

В залежності від розташування: Полтава від 30 до 45 м з перевищенням нітратів, Бучак від 60 до 80 м з перевищенням заліза. Тільки Сеноман у Вас питної якості, але дорогуватий для приватного користування.

 

 

а что лучше, полтава или бучак, с точки зрения стоимости очистки и дебета скважины ? Я нахожусь недалеко от Сузирья, примерно 700-1000м вдоль леса в сторону Бобрицы. У нас все бурили на Бучак, но жалуются на высокое железо. Хотелось бы достаточно воды на полив газона 15 сот. Когда начинается сезон бурения? Там поле, поэтому могут быть проблемы с заездом ранней весной.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а что лучше, полтава или бучак, с точки зрения стоимости очистки и дебета скважины ?
Без координат та одним реченням порівняльного аналізу не зробиш. Заїжджайте в гості :)

Когда начинается сезон бурения? Там поле, поэтому могут быть проблемы с заездом ранней весной.

Якщо не схибить прогноз, то починаємо інтенсивне буріння з вівторка 14-го лютого. Розраховуємо на три тижня помірного морозцю та безпроблемного заїзду.

Хоч у Ваше поле супіщане, але з таким снігом нам гарантований тиждень-два бездоріжжя. Коли ж підсохне - почнеться традиційний ажіотаж перед городами :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прием! Прием! Как слышно?

Нужна скважина в белогородке, район солнечный-1, да так, чтобы вода была хороша для 3-4 человек, постоянно живущих и газоны/грядки/«экзотические растения» на 3-4 сотках себя хорошо чувствовали. Какие варианты? Прием! Приёё...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приёё...

Ну, визначив Simp якість води не за стандартом, а по понятіям ("...надо делать и все будет ок...железо будет в норме..."), але ж з глибиною бучака не помилився. Чому ж зразу -ёё? :)

Потрібно більше інформації - заїжджайте в гості (немає часу на писанину).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, визначив Simp якість води не за стандартом, а по понятіям ("...надо делать и все будет ок...железо будет в норме..."), але ж з глибиною бучака не помилився. Чому ж зразу -ёё? :)

Потрібно більше інформації - заїжджайте в гості (немає часу на писанину).

 

Ви помиляєтесь, я дав інформацію про 80 метрів і це є Сеноман.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте!

Что глобально лучше и почем на сейчас выйдет:

1. Бучак 60м + фильтры

2. Сеноман 120м?

 

 

Бучак с фильтром и Сеноман без фильтра не прокатит!

 

Все зависит от финансового состояния.

И не факт что с Сеноманским горизонтом проблем меньше, к нам приходят клиенты с проблемой в сеномане не только с железом, но еще и песок сеноманский гонит.

 

И очень важно, кто бурит скважину и как!:good:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви помиляєтесь, я дав інформацію про 80 метрів і це є Сеноман.

Я не помиляюсь (принаймі цього разу :) ). З аналізу наших свердловин, що знаходяться на відстані 70-85м та вище на 7-10 м, абсолютна відмітка підошви киїського мергелю на ділянці koshki складає ~ 95 метрів, потужність бучака ~ 25 метрів, абс. відмітка ділянки ~ 139 метрів, то глибина свердловини на бучак: 139 - 95 + 25 = 69 м До сеномана ще +35-45 метрів, тобто 105-115 метрів.

А звідки у Вас така впевненість?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А хто сильніше слон, або кит? :ROFL:

Добрый день. Вот мои координаты wikimapia.org/#lat=50.3392021&lon=30.4384911&z=18&l=1&m=b&v=8. Постоянно будут жить 4 человека. Правильно ли я понял, что Бучак - это 45-60 м глубины + для него нужен НЕ ДЕШЕВЫЙ фильтр из нержавеющей сетки, который довольно часто нужно менять. Сеноман - это от 100 м без фильтра. Сеноман и Артезианская скважина одно и тоже?

В моем случае, что предпочтительней? Нужны ли фильтры для Сеномана? За какой период времени окупится данная глубина?

Не хочу на качестве воды экономить, но и выбрасывать деньги на ветер не горю желанием тоже.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Правильно ли я понял, что Бучак - это 45-60 м глубины
45м - це підошва полтави (у Вашому районі вона дуже слабенька), а 60 м - бучак.

.... для него нужен НЕ ДЕШЕВЫЙ фильтр из нержавеющей сетки, который довольно часто нужно менять.
Є готова стаття: skvazhina-nasos-voda.kiev.ua/sverdlovyny/chy_potribno_vyimaty_sverdlovynnyi_filtr_dlia_prochystky.htm

....Сеноман - это от 100 м без фильтра.
Нісенітниці: в певних районах Київщини сеноман застрічається з 35-40м та завжли потребує застосування свердловинного фільтра (пісковик сеноману - дуже благенький). Безфільтрові свердловини на Київщині можливі тільки на граніти.

Сеноман и Артезианская скважина одно и тоже?
Є готова стаття: skvazhina-nasos-voda.kiev.ua/sverdlovyny/sverdlovyny_na_vodu_zahal.htm

...В моем случае, что предпочтительней? Нужны ли фильтры для Сеномана? За какой период времени окупится данная глубина?

Для цього потрібно виконати техніко-економічне обгрунтування.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ага. Я тут еще немного поспрашиваю, можно? Спасибо.

1. В чем риск колодца в этой местности?

2. Примерная цена нормальной скважины на следующий, юрский, горизонт, опять же в той же местности.

3. И, внезапно, на источниках в феофании вывесили пугающие результаты анализов. Кроме серьезных сомнений в методах определения цито- и гено- токсических эффектов, вызывают тревогу приведенные результаты превышения норм по барию, таллию, меди, с общим выводом — для пития непригодна, техническая. Ваши комментарии?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для цього потрібно виконати техніко-економічне обгрунтування.

 

1. То есть, Вы, зная расположение моего участка не можете сказать, НАПРИМЕР: "В этом месте БУЧАК на глубине 50 м (условная глубина), он загрязнен, лучше СЕНОМАН..... или же наоборот, на глубине 100 м вода будет содержать такое же колличество железа, как и на 40-50 м, бурить эту скважину не целесообразно?!" Понимаю, что все зависит от количества денег, но ведь и качество не должно оставаться на последнем месте.

2. Я бегло прочел (подозреваю) Ваши статьи на данном сайте, в частности остановился на изпользовании нПВХ трубы, но ведь для ее производства используется все тот же поливинилХЛОРИД. По сути это связанный хлор, который под действием времени и давления на глубине частично высвобождается и насыщает воду.

Или я ошибаюсь?!

 

"В залежності від гідравлічних властивостей водоносного шару розрізняють свердловини:

фонтануючі (артезіанські), в яких рівень підземних вод піднімається вище відмітки устя свердловини (рівня землі).

Непрофесіонали (і найперше - чиновники та журналісти) у термін "артезіанська свердловина" вкладають дуже різноманітний та розпливчастий зміст - і велику глибину, і хорошу якість води, і приналежність до бюветного комплексу, і багато інших чинників. Усе це насправді не має жодного стосунку до вищого за устя свердловини статичного рівня її вод, як це зазначено вище"

 

И еще, я так до конца не понял, есть водоносные слои горизонта: Полтавский, Харьковский, Бучацкий, Сеноманский, Юрский, у каждого своя глубина залегания. В каком из этих слоев находится артезианская вода?! Или что такое "артезианский горизонт" и на какой глубине он находится?

Заранее спасибо за ответы

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не помиляюсь (принаймі цього разу :) ). З аналізу наших свердловин, що знаходяться на відстані 70-85м та вище на 7-10 м, абсолютна відмітка підошви киїського мергелю на ділянці koshki складає ~ 95 метрів, потужність бучака ~ 25 метрів, абс. відмітка ділянки ~ 139 метрів, то глибина свердловини на бучак: 139 - 95 + 25 = 69 м До сеномана ще +35-45 метрів, тобто 105-115 метрів.

А звідки у Вас така впевненість?

 

Цікаво, але ж і ми маємо декілька свердловин виконаних на бучак і на сеноман, є розвідка і на юру.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Безфільтрові свердловини на Київщині можливі тільки на граніти.

 

Підправлю, людина мала на увазі чи потрібна буде система фільтрації води для Сеноману.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. То есть, Вы, зная расположение моего участка не можете сказать, НАПРИМЕР: "В этом месте БУЧАК на глубине 50 м (условная глубина), он загрязнен, лучше СЕНОМАН..... или же наоборот...

Для повноцінного аналізу потрібно: розрахувати пікове водопостачання, конструкцію свердловин кожного варіанту та їх вартість, вартість насосного устаткування та ймовірних фільтрів водоочистки, експлуатаційних витрат - це значна робота. Тобто знаючи координати ділянки найближчих районів Київщини, ми можемо сказати, що...

Але якщо такого обсягу розрахунки виконувати, вибачте, за кожним віртуальним, безпідставним запитом, то не залишиться часу ні на робочий час, ні на приватне життя. Якщо Вам потрібно - зробіть візит в яку-небудь достойну бурову компанію (наприклад, до Ваших сусідів в Аквабур).

2. Я бегло прочел (подозреваю) Ваши статьи на данном сайте, в частности остановился на изпользовании нПВХ трубы, но ведь для ее производства используется все тот же поливинилХЛОРИД. По сути это связанный хлор, который под действием времени и давления на глубине частично высвобождается и насыщает воду.

Или я ошибаюсь?!

Помиляєтесь: 1) Те що дав посилання на український текст, не значить, що це мій стиль - це правильно написана, але не мого стилю "література". І в Аквабурі я не працюю :D

2) Як себе поведе новий композитний матеріал, особливо коли почнеться його старіння - цікава статистика. За ~ 30 років експлуатації родоначальниками цього напрямку німцями нПВХ-труб ( PVC-u) вільний хлор, наскільки мені відомо, не помічений.

Якби журналісти з Бурводу (автори цієї вигадки) були африканськими лікарями, то певно б лікували СНІД сексом з цнотливими дівчатами. :)

И еще, я так до конца не понял.....В каком из этих слоев находится артезианская вода?! Или что такое "артезианский горизонт" и на какой глубине он находится?
Все це є в словниках - не лінуйтеся, прогугліть. Додам, що крім загальновідомого, термін "артезіанська вода" набув широкого вжитку у значенні "підземна вода" (на відміну від вод грунтових).

Тобто: фонтануючих артезіанських вод у Вас немає, а підземні артезіанські води у Ваших Чабанах є. :D

Заранее спасибо за ответы
В цьому є прихований примус.:shock: Змінено користувачем МАМАЙ
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво, але ж і ми маємо декілька свердловин виконаних на бучак і на сеноман, є розвідка і на юру.

 

То дайте свій прогноз з відмітками маркерів, щоб на стадії розвідувального буріння koshki було зрозуміло чия репутація (Ваша чи моя) постраждала. ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

..було зрозуміло чия репутація (Ваша чи моя) постраждала. ;)

До оба вы хороши — ни на один вопрос по сути не ответили.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До оба вы хороши — ни на один вопрос по сути не ответили.

Об'єм викладеної Вами інформації недостатній. Без розгорнутого "портрету водопостачання" відповідальна рекомендація - марнування часу. Якщо у Вашого будівництва "бізнес" рівень - буріть бучак, якщо "преміум" - сеноман.

 

Якщо потрібно обгрунтування, то в робочий час. Заїжджайте в гості :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

абс. відмітка ділянки ~ 139 метрів...

 

Маленькє застереження!

Неоднаразово спостерігав у Google Earth невідповідність реальним абс. висотам. Порівнював з топологією ділянок (винесених в натуру), та ще з радянськими "паперовими" картами Генштабу 1942 р. У Гугла похібка у перевищенні по висоті в 5-7 м. Майте на увазі!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То дайте свій прогноз з відмітками маркерів, щоб на стадії розвідувального буріння koshki було зрозуміло чия репутація (Ваша чи моя) постраждала. ;)

 

Влізу в вашу супереч...

Оскільки перепад по висоті на "Сонячному-1" складає близько 13 м, а точних координат немає, можу прогнозувати, що Сеноман там десь буде на глибині 90м (+/- 5м).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

..Якщо у Вашого будівництва "бізнес" рівень - буріть бучак, якщо "преміум" - сеноман.

Да да.. ультра-премиум — артезианскую.. кто какие слова учит..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо Вам потрібно - зробіть візит в яку-небудь достойну бурову компанію (наприклад, до Ваших сусідів в Аквабур).

 

І в Аквабурі я не працюю :D

 

Тонко!

Мабуть, Ваня з Серьожою зараз у ліжку перевернулися...:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До оба вы хороши — ни на один вопрос по сути не ответили.

 

Так давайте сделаем тотализатор на $1000.

Мой прогноз 92м.

п.с. Платит премию koshki.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Порівнював з топологією ділянок (винесених в натуру),

Стрічка Мебіуса Вам так забила баки, що сплутали топологію з топографією.

Неоднаразово спостерігав у Google Earth невідповідність реальним абс. висотам. Порівнював з ..... радянськими "паперовими" картами Генштабу 1942 р. У Гугла похібка у перевищенні по висоті в 5-7 м. Майте на увазі!

Googl Earth - неймовірний! Похибку його визначеннь я б оцінив в ~ 3 метри (і по висоті та у плані). А от щоб побачили похибку у 5-7м по висоті на карті з масштабом 1:100000 та ізогіпсами через 10 метрів, хорошого зору недостатньо - потрібна інтуіція :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оскільки перепад по висоті на "Сонячному-1" складає близько 13 м, а точних координат немає, можу прогнозувати, що Сеноман там десь буде на глибині 90м (+/- 5м).

 

NEPTUN'е, Ви послідовність цифр переплутали: найвиша точка Сонячного-1 = 150 м, найнижча = 129 м різниця = 31 метр :D То додайте 31-13=18 до своїх 90 і у Вас вийде моя цифра :ROFL:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. "Але якщо такого обсягу розрахунки виконувати, вибачте, за кожним віртуальним, безпідставним запитом, то не залишиться часу ні на робочий час, ні на приватне життя. Якщо Вам потрібно - зробіть візит в яку-небудь достойну бурову компанію (наприклад, до Ваших сусідів в Аквабур)."

 

Я не просил делать рассчеты, ведь не обратился к Вас с заказом пробурить скважину. Могу ошибаться, но подумал, что у Вас есть геологическая карта, в которой написаны приблизительные глубины различных водоносных слоев и что Вы можете проконсультировать.

 

2. "Помиляєтесь: 1) Те що дав посилання на український текст, не значить, що це мій стиль - це правильно написана, але не мого стилю "література". І в Аквабурі я не працюю :grin:

2) Як себе поведе новий композитний матеріал, особливо коли почнеться його старіння - цікава статистика. За ~ 30 років експлуатації родоначальниками цього напрямку німцями нПВХ-труб ( PVC-u) вільний хлор, наскільки мені відомо, не помічений."

 

Если бы и на английском была изложена эта статья, она похожа на Ваш стиль, к тому же я не сказал, что это плохая статья, точтно так же, если бы и работали в Аквабуре, разве это плохо?! Дали ссылку на сайт, а потом открещиваетесь ("І я не я, і хата не моя :)))")

 

На одном из сайтов бурильной компании написано о "нПВХ трубах и поливинилХЛОРИДе", и, соответственно об их вреде, на дургом (Аквабуре), что это классные трубы.

 

Другими словами, в интернете выбор есть, а ВЫБРАТЬ нечего. Одни исполнители противоречат другим, и бьют себя в грудь, гордясь, что они профессионалы.

Поэтому на форуме я и расспрашиваю не заинтересованых людей, которые смогут правильно проконсультировать.

 

P.S. НЕ ОБИЖАЙТЕСЬ.

Змінено користувачем XL.pro
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...