Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Проект .Потрібна критика і поради

igorok

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні забрав від архітектора робочі плани свого майбутнього будинку.Підскажіть будь-ласка недоліки планування.

1207216364_1.thumb.jpg.1a2129a61af00a98ca37fe46ed2ca4aa.jpg

1300211725_2-.thumb.jpg.93b860e25ead3a1e484fcedae93b5397.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По планах важко щось підказати, Ви ж їх погоджували з архітектором.. Ще потрібно знати сторони світу і розташування обєкту на зм. ділянці. Напишіть яка у Вас конструкція стін і перекриття, мо щось по конструктиву підкажу.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Окей, вот первое замечание ;)

потрібно оцінити саме планування,по сторонах світу-підходить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По планах важко щось підказати, Ви ж їх погоджували з архітектором.. Ще потрібно знати сторони світу і розташування обєкту на зм. ділянці. Напишіть яка у Вас конструкція стін і перекриття, мо щось по конструктиву підкажу.

Я ще не прийняв кінцевого рішення щодо матеріалу стін та перекриття.Для стін розглядаю газоблок або цеглу,перекриття-плити або моноліт.В своєму житті ще нічого не будував,тому рішення приймаються дуже важко.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Начебто непогано, лише тіки забагато балконів як для мене

в мене і так занадто прості фасади,без балконів взагалі виду не буде(мені так здається)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в мене і так занадто прості фасади,без балконів взагалі виду не буде(мені так здається)

 

Ну так викладайте фасади, подивимось. Але робити балкони, які можливо не будут використовуватися, за для фасадів я б не радив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну так викладайте фасади, подивимось. Але робити балкони, які можливо не будут використовуватися, за для фасадів я б не радив.

 

фасади будуть завтра

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я правильно понял: вы уже заказали (и даже частично получили) рабочий проект, но еще не знаете из какого материала будут стены и какое будет перекрытие?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я правильно понял: вы уже заказали (и даже частично получили) рабочий проект, но еще не знаете из какого материала будут стены и какое будет перекрытие?

 

правильно.Зараз розробляємо тільки плани приміщень,через тиждень потрібно буде визначитися з матеріалами для стін та перекриття

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

для рабочих чертежей маловато информации

что касается перекрытия, то под пустотные плиты планировка вообще не предусмотрена

 

скажите, а вам проект студент делает? просто интересно, зачем выносить на обсуждение работу человека, которому вы должны были бы доверять?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

для рабочих чертежей маловато информации

что касается перекрытия, то под пустотные плиты планировка вообще не предусмотрена

 

скажите, а вам проект студент делает? просто интересно, зачем выносить на обсуждение работу человека, которому вы должны были бы доверять?

 

яке відношення до цієї теми має моя довіра чи недовіра до мого архітектора?

Якщо ви не зауважили, то на цьому форумі більшість людей для того щоб знайти пораду або передати свої знання іншому.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні забрав від архітектора робочі плани свого майбутнього будинку.Підскажіть будь-ласка недоліки планування.

 

Планування викликає запитання, в його раціональній складові в плані конструктиву, тому хотілось би дізнатися як ви плануєте перекривати перший поверх, адже там і під моноліт -багато питань виникає, а от про більш дешевий варіант із з\б плитами перекриття - там взагалі нема варіантів, бо нема на що класти їх...

 

По еркеру - кут не зовсім файний, окрім того він фактично йде суцільним склінням, що також анріал по конструктиву.

В цілому по проекту скажу, що зважаючи на конструктивні рішення, котрі має приймати архітектор з самого початку робіт - вони як на мене є дивними...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Планування викликає запитання, в його раціональній складові в плані конструктиву, тому хотілось би дізнатися як ви плануєте перекривати перший поверх, адже там і під моноліт -багато питань виникає, а от про більш дешевий варіант із з\б плитами перекриття - там взагалі нема варіантів, бо нема на що класти їх...

 

По еркеру - кут не зовсім файний, окрім того він фактично йде суцільним склінням, що також анріал по конструктиву

 

Більше схиляюся до монолітного типу перекриття.Наскільки я розумію проблема в завеликій ширині гостьової кімнати(5м.)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Більше схиляюся до монолітного типу перекриття.Наскільки я розумію проблема в завеликій ширині гостьової кімнати(5м.)?

Я дописував вище -

В цілому по проекту скажу, що зважаючи на конструктивні рішення, котрі має приймати архітектор з самого початку робіт - вони як на мене є дивними й іраціональними

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо підійти скурпульозно до розрахунку монолітного перекриття, до воно виходить процентів на 20 дешевше збірного. і 5 метрів не проблема взагалі.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я дописував вище -

В цілому по проекту скажу, що зважаючи на конструктивні рішення, котрі має приймати архітектор з самого початку робіт - вони як на мене є дивними й іраціональними

 

ви могли б пояснити які конструктивні рішення архітектора є дивними та іраціональними?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не є зрозумілим як перекривати, де є внутрішні несучі стіни, навіть для моноліту то дивне рішення
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По-моему неплохая планировка. Вот только если в правом нижнем углу кухня, нельзя ли к ней сделать дверь из тамбура (или хола, если уменьшить тамбур) чтобы каждый день не делать петлю через гостиную?:)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По-моему неплохая планировка. Вот только если в правом нижнем углу кухня, нельзя ли к ней сделать дверь из тамбура (или хола, если уменьшить тамбур) чтобы каждый день не делать петлю через гостиную?:)

 

Я в кухні кочу поставити стіл,тому інший вхід зробити не получається.

65401599_1.jpg21.thumb.jpg.834dd4b8ed5a74ac3d12b5b3b727cf49.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я в кухні кочу поставити стіл,тому інший вхід зробити не получається.

Я очень люблю когда рабочая поверхность возле окна - так красиво очень. В своём доме вообще думаю проём в гостиную убрать - не люблю когда запахи все в комнату идут. В вашем случа проём можно немного передвинуть. как-то так:

11.jpg.5da8abbc369b36fee7734e29992f7fd0.jpg

Но это только моё видение)))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я очень люблю когда рабочая поверхность возле окна - так красиво очень. В своём доме вообще думаю проём в гостиную убрать - не люблю когда запахи все в комнату идут. В вашем случа проём можно немного передвинуть. как-то так:

[ATTACH]160711[/ATTACH]

Но это только моё видение)))

 

Мені подобається ваш варіант,я думав в гостьовій кімнаті поставити фортепіано,тому арку здвинув в ліво,але бачу що місця під ф-но не вистачає.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені подобається ваш варіант,я думав в гостьовій кімнаті поставити фортепіано,тому арку здвинув в ліво,але бачу що місця під ф-но не вистачає.

Фортепиано - это здорово и красиво. Может его поставить возле эркера? При входе в гостиную оно всё равно не смотрелось бы. :rolleyes:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...