Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Диаметр арматуры для армопояса

IGOR_73

Рекомендовані повідомлення

Какой диаметр арматуры порекомендуете для армопояса .Размер армопояса 200*380.Армопояса 2шт- первый между 1 и 2 этажом- второй перед кровлей- размер дома 12*12м газобетон.В проекте заложенно 700мп арматуры диаметр 20мм.Я считаю что это золотой армопояс выйдет.Что посоветуете.Спасибо
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какой диаметр арматуры порекомендуете для армопояса .Размер армопояса 200*380.Армопояса 2шт- первый между 1 и 2 этажом- второй перед кровлей- размер дома 12*12м газобетон.В проекте заложенно 700мп арматуры диаметр 20мм.Я считаю что это золотой армопояс выйдет.Что посоветуете.Спасибо

 

Зате стояти буде :D

 

Я б взяв 12-14мм, при умові, що нема причин закладати більший діаметер.. 6 стержнів в тілі пояса - 3 знизу і 3 зверху.

 

Але можливо, в проектантів були причини закласти саме таку арматуру.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зате стояти буде :D

 

Я б взяв 12-14мм, при умові, що нема причин закладати більший діаметер.. 6 стержнів в тілі пояса - 3 знизу і 3 зверху.

 

Але можливо, в проектантів були причини закласти саме таку арматуру.

И какая по Вашему мнению была причина?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какой диаметр арматуры порекомендуете для армопояса .Размер армопояса 200*380.Армопояса 2шт- первый между 1 и 2 этажом- второй перед кровлей- размер дома 12*12м газобетон.В проекте заложенно 700мп арматуры диаметр 20мм.Я считаю что это золотой армопояс выйдет.Что посоветуете.Спасибо

 

надо из вот таких "проектных решений" составить один козырный дом , взять фундамент из одной темы , стены из другой , ваш армпояс .... и т.д. и заставить проектантов оплатить его .

 

скорее всего 12й арматуры 4 шт более чем достаточно . его задача - не нести на себе как балка всю нагрузку , а распределить ее на газобетон .

 

PS . Рассмотрите в месте армпояся как ликвидирован мостик холода , 380 мм - настораживает.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

надо из вот таких "проектных решений" составить один козырный дом , взять фундамент из одной темы , стены из другой , ваш армпояс .... и т.д. и заставить проектантов оплатить его .

 

скорее всего 12й арматуры 4 шт более чем достаточно . его задача - не нести на себе как балка всю нагрузку , а распределить ее на газобетон .

 

PS . Рассмотрите в месте армпояся как ликвидирован мостик холода , 380 мм - настораживает.

Мостика холода не будет по причине пирога стены газоблок+утеплитель+облицовочный кирпич

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мостика холода не будет по причине пирога стены газоблок+утеплитель+облицовочный кирпич

 

Місток холоду, всерівно, може бути. Залежить від типу та товщини утеплювача.

А можна детальніше про пиріг стіни з зрозмірами та типом матеріалів?

 

Причина може бути в значному навантаженні на монолітний пояс (великі прольоти, стійки, колони .....) Все залежить від проекту.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваши проектировщики канечно перегнули палку конкретно. Для армопояса достаточно будет 12-й, обвязка 8-ка. Но если есть участки где расположены балки, то такой диаметр арматуры может быть оправданым.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20-ка явный перебор, достаточно 10-12 4 шт., хомуты 6-8.

В местах дверных или оконных проёмов можно усилить доп стержнями по одному сверху и снизу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Місток холоду, всерівно, може бути. Залежить від типу та товщини утеплювача.
Там все ок в этом опыт есть
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваши проектировщики канечно перегнули палку конкретно. Для армопояса достаточно будет 12-й, обвязка 8-ка. Но если есть участки где расположены балки, то такой диаметр арматуры может быть оправданым
В данном проекте нет балок пролетов-почему я и удивлен арматура 20 плюс обвязка 16!!!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20-ка явный перебор, достаточно 10-12 4 шт., хомуты 6-8.
Я с вами согласен(но я не конструктор)-но в проекте арматура диаметром 20 6шт-не могу принять решение делать армопояс 12 арматурой(тогда зачем нужен такой проект) или как по проекту 20!!!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я с вами согласен(но я не конструктор)-но в проекте арматура диаметром 20 6шт-не могу принять решение делать армопояс 12 арматурой(тогда зачем нужен такой проект) или как по проекту 20!!!

 

Зверніться до проектантів, нехай виправляють.

Все ж таки краще будувати згідно з проектом.

Не захочуть виправляти, нехай доводять свій вибір розрахунками. В іншому випадку зверніться в будінспекцію, вони з превеликою радістю :( захочуть перевірити проектну фірму.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я с вами согласен(но я не конструктор)-но в проекте арматура диаметром 20 6шт-не могу принять решение делать армопояс 12 арматурой(тогда зачем нужен такой проект) или как по проекту 20!!!

А спросите у проектанта, скорее всего ошибка, может не со зла он:D, зароаботался. А если таки нужна 20мм, то пусть Вас, да и всех кто тут насоветовал:D, расчетами приземлит.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для ответа на Ваш вопрос, нужно посмотреть планы этажей (на проемы) и вертикальный разрез. Тогда можно смело о чем то говорить.

Согласен с вышесказанным о диаметре 12-6шт или 14 мм - 4 шт для обвязки (жесткости) пояса. Если пояс работает как балка перекрытия (пролет более 2,5-3 метра) тогда диаметр 20 может быть. Но его можно поставить локально, только в нужных местах.

Вот приходиться терпеть высказывания в адрес инженера-конструктора всякие гадости, только по тому, что кто то решил "проектировать" ... позорит специальность.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мостика холода не будет по причине пирога стены газоблок+утеплитель+облицовочный кирпич

 

если честно я не понял глубокой мысли вашего проектанта ....

 

если там будет утеплитель минвата - то она намокнет и перестанет работать . Если там утеплитель будет пенопласт то еще хуже - вся влага пойдет в газобетон на стыке . И он начнет разрушаться . Газобетон сам есть утеплитель . И если вы решились на облицовочный кирпич с утеплителем , то может вам имеет смысл отказаться от газобетона в пользу более прочных материалов ? Это все требует серьезного осмысления .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если честно я не понял глубокой мысли вашего проектанта ....

 

если там будет утеплитель минвата - то она намокнет и перестанет работать . Если там утеплитель будет пенопласт то еще хуже - вся влага пойдет в газобетон на стыке . И он начнет разрушаться . Газобетон сам есть утеплитель . И если вы решились на облицовочный кирпич с утеплителем , то может вам имеет смысл отказаться от газобетона в пользу более прочных материалов ? Это все требует серьезного осмысления .

 

З якої причини мінвата повинна намокнути?

При пінополістиролі, яка волога в який стик піде?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если там будет утеплитель минвата - то она намокнет и перестанет работать . Если там утеплитель будет пенопласт то еще хуже - вся влага пойдет в газобетон на стыке

на данный момент будет просто воздушная прослойка, а в будущем как утеплитель возможен перлит-если газоблока 360мм +воздух.+120мм облицовка будет недостаточно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на данный момент будет просто воздушная прослойка, а в будущем как утеплитель возможен перлит-если газоблока 360мм +воздух.+120мм облицовка будет недостаточно

 

По теплопровідності, якщо повітряний прошарок замкнутий, то такий пиріг проходить. Але, велика ймовірність , що в замкнутому повітряному прошарку може збиратись волога.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По теплопровідності, якщо повітряний прошарок замкнутий, то такий пиріг проходить.

Відповідно до ДБН повітряний прошарок з огороджуючими стінами в 250мм і меньше не вважається замкнутим.

1.16.2 Замкнуті повітряні прошарки рекомендується розташовувати ближче до холодного боку огорожі. Повітряний прошарок у цегляному муруванні при товщині зовнішнього шару мурування в одну цеглину й менше не є замкнутим. Улаштування замкнутих повітряних прошарків у огороджувальних конструкціях приміщень з вологим чи мокрим режимом експлуатації не допускається.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відповідно до ДБН повітряний прошарок з огороджуючими стінами в 250мм і меньше не вважається замкнутим.

 

Теоретично - так.

З практичної точки зору - якщо не влаштувати вентиляційних отворів знизу і зверху, це підвищить теплопровідність конструкції (фасадна цегла зазвичай кладеться з розшивкою швів, що додатково герметизує конструкцію). Але з іншого боку, без вентилювання збільшиться вірогідність появи конденсату на внутрішній поверхні цегли.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З практичної точки зору - якщо не влаштувати вентиляційних отворів знизу і зверху, це підвищить теплопровідність конструкції (фасадна цегла зазвичай кладеться з розшивкою швів, що додатково герметизує конструкцію).

 

Якщо мене не підводить склероз, то повітряний прошарок підвищує тепловий опір конструкції дуже незначно. В межах 0.14…0.17 м²*°K/Вт для 5см, приміром, і 0.15…0.18м²*°K/Вт для 10см, відповідно, що при потрібних, скажімо, 2.8м²*°K/Вт зовсім не багато. Власне я за вентильвані прошарки. Або за заповнені чимось теплоізолюючим.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо мене не підводить склероз, то повітряний прошарок підвищує тепловий опір конструкції дуже незначно. В межах 0.14…0.17 м²*°K/Вт для 5см, приміром, і 0.15…0.18м²*°K/Вт для 10см, відповідно, що при потрібних, скажімо, 2.8м²*°K/Вт зовсім не багато. Власне я за вентильвані прошарки. Або за заповнені чимось теплоізолюючим.

 

Не памятаю, шукати нема часу. Проте, якщо врахувати, що тепловий опір 50мм пінополістиролу(мінвати ) рівний приблизно 1,1, то тепловий опір повітря повинен бути не набагато менший.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не памятаю, шукати нема часу. Проте, якщо врахувати, що тепловий опір 50мм пінополістиролу(мінвати ) рівний приблизно 1,1, то тепловий опір повітря повинен бути не набагато менший.

 

Перевірив. Я не помилився ні разу. Мої цифри вірні. Чекати опору більше ніж 0.2 від повітряного прошарку будь якої товщини просто нема як.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перевірив. Я не помилився ні разу. Мої цифри вірні. Чекати опору більше ніж 0.2 від повітряного прошарку будь якої товщини просто нема як.

 

Можливо.

Для загального розвитку - де таке є написано?

За рахунок чого тоді працює склопакет?

На скільки я розумію робота більшості теплоізолюючих матеріалів залежить від їх об'ємної ваги, тобто чим більше в ньому повітря тим менша теплопровідність.

Не претендую на правильність, це все ИМХО.

З теплотехнікою розбиратись ніколи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не памятаю, шукати нема часу. Проте, якщо врахувати, що тепловий опір 50мм пінополістиролу(мінвати ) рівний приблизно 1,1, то тепловий опір повітря повинен бути не набагато менший.

 

да , воздух - лучший утеплитель .... но до 20 мм , дальше начинается движение воздуха и не дает НИКАКОГО эффекта .

 

Добавлено через 1 минуту

З якої причини мінвата повинна намокнути?

При пінополістиролі, яка волога в який стик піде?

 

А точка росы ГДЕ будет ??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...