Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ГАСК и газопровод (уличная распределительная сеть) - непонятки

POLAA

Рекомендовані повідомлення

Возник вопрос, кореллирующийся с вопросом этой темы

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=92608

 

Суть такова.

Ближайшиая возможная точка подключения к газу у меня находится на параллельной улице, по которой проходит трубопровод среднего давления.

Для подключения моего дома к газу, нужно сначала протянуть около 100 метров уличного газопровода до моего дома, а затем сделать ввод в дом.

В конце 2011 года получены ТУ, в котором указано :

3. "При проектуванні передбачити ...

 

- проект розподільчого (вуличного) газопроводу, та проект газопостачання будинку (газопровід-ввід та внутрішнє обладнання) виконати окремими книгами;...

 

8. Після закінчення монтажних робіт врізку і введення в єксплуатацію виконувати представниками філії "Газ-техніка" ПАТ "Київоблгаз".

 

Разработан проект в 2-х книгах, проведена єкспертиза, все согласования с ПАТ"Київоблгаз" и Держинспекцией пром.безпеки химии и нефтегаза.

 

Собрались начать прокладку.

 

Тут подрядчик сообщает, что газовщики требуют для пуска газа Сертификат готовности объекта.

 

Я сначала подумал, что это идет речь о готовности (введении в экстплуатацию) моего дома.

 

Но нет, подрядчик утверждает, что речь идет именно о Сертификате на уличную сеть.

 

Вот и возник вопрос.

В ГАСК любое Повидомлення, Декларацию и т.п. можно подать, если есть документы на землю - собственность, аренда, суперфиций.

 

Одним словом - ситуация не понятная, и, прямо скажу, гавняная.

Нашли, сцуки, слабое место.

Ведь на землю под домом, как правило, документы есть.

 

А вот на уличны сети - конечно, у Застройщиков, земельных бумаг нет.

 

Кто знает, как обстоят дела сегодня в Киево-Святошинском районе.

Как действуют в подобных ситуациях?

 

Может, есть ссылки на чьи-то письма и т.п.

 

Давайте попробуем разобраться в этом вопросе.

Поскольку, судя по теме об аналогичных проблемах с водопроводом, скоро нас будут пытаться "нажухать" этим способом.

 

Заранее спасибо ответившим в этой теме.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Возник вопрос, кореллирующийся с вопросом этой темы

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=92608

 

Суть такова.

...

 

ну у вас немного другая ситуация у вас имеет место прокладка уличного трубопровода а это уже линейные обьекты инженерной инфраструкруры

а у меня прокладка 10 метров от дома к сети уличной www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=92608&page=2

в вашем случае и повидомлення и декларация нужна а по поводу земли я считаю бред, если бы строился дом то понятно, и когда бывает дом на два хозяина и у одного есть сети от которых он разрешает подключится по внутридомовой площади то подключают без всяких гасков ху*сков

и ваши газовщики и мои водоканальщики ссылаются на

Згідно із частиною дев’ятою статті 39 Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності” зареєстрована декларація про готовність об'єкта до експлуатації або сертифікат є підставою для укладення договорів про постачання на прийнятий в експлуатацію об'єкт необхідних для його функціонування ресурсів - води, газу, тепла, електроенергії (далі – договори про постачання), включення даних про такий об'єкт до державної статистичної звітності та оформлення права власності на нього.

Сидят читают а рамы собрать не могут

очень интересно как в других регионах обстоят дела именно с прокладкой к домам которые давным давно считаются сданными

и еще пока суд да дело сегодня заполнил и подал декларацию про готовность обьекта к эксплуатации

наименование законченного строительством обьекто согласно проекта тоесть водоснабжение и канализация частного дома

хоть и бред но без этого пока не подключат к сетям и не зарегистрируют абонентом

Змінено користувачем apxitektop
П. 13 Правил
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

наскільки я розумію це ні правила.

знаю, що аналогічно не можуть здати трубу в чернігівській обл, тому прийшлось робити землевідвід доріг, полів

спробую уточнити нюанси

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в вашем случае и повидомлення и декларация нужна

Дайте, пожалуйста, ссылку на документы, согласно которым для начала работ по прокладке уличных газопроводов нужно именно "Повідомлення", а не Декларация о начале работ, или не разрешение о начале работ?

 

Ведь исключение сделано только для этих объектов zakon1.rada.gov.ua/laws/show/466-2011-%D0%BF/page2

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від 13 квітня 2011 р. N 466

 

ПЕРЕЛІК

об'єктів, будівництво яких здійснюється

після подання повідомлення

про початок виконання будівельних робіт

 

 

1. Індивідуальний (садибний) житловий будинок, садовий,

дачний будинок не вище двох поверхів (без урахування мансардного

поверху) площею до 300 кв. метрів.

 

2. Господарські будівлі і споруди, зокрема гаражі, які

розташовані на присадибних, дачних і садових земельних ділянках.

 

Для остальных объектов zakon1.rada.gov.ua/laws/show/466-2011-%D0%BF/page

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від 13 квітня 2011 р. N 466

 

ПОРЯДОК

виконання будівельних робіт

 

2. Будівельні роботи можуть виконуватися замовником після

отримання документа, що посвідчує право власності чи користування

земельною ділянкою, або договору суперфіцію та:

 

подання замовником за формою згідно з додатком 1 повідомлення

про початок виконання будівельних робіт Державній

архітектурно-будівельній інспекції або її територіальному органу

(далі - Інспекція) за місцезнаходженням об'єкта будівництва - щодо

об'єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного

паспорта, які не потребують реєстрації декларації про початок

виконання будівельних робіт (далі - декларація) або отримання

дозволу на виконання будівельних робіт, відповідно до переліку

об'єктів, будівництво яких здійснюється після надіслання

повідомлення про початок виконання будівельних робіт;

 

реєстрації відповідною Інспекцією декларації - щодо об'єктів

будівництва, що належать до I-III категорії складності;

 

видачі замовнику Інспекцією дозволу на виконання будівельних

робіт - щодо об'єктів будівництва, що належать до IV і V категорії

складності.

 

 

А также zakon2.rada.gov.ua/laws/show/461-2011-%D0%BF

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від 13 квітня 2011 р. N 461

 

ПОРЯДОК

прийняття в експлуатацію закінчених

будівництвом об'єктів

 

Загальні питання

 

... 2. Прийняття в експлуатацію об'єктів, що належать до I - III категорії складності, та об'єктів, будівництво яких здійснено на підставі будівельного паспорта, проводиться шляхом реєстрації Державною архітектурно-будівельною інспекцією та її територіальними органами (далі - Інспекція) поданої замовником декларації про готовність об'єкта до експлуатації (далі - декларація)...

 

3. Прийняття в експлуатацію об'єктів, що належать до IV і V

категорії складності, здійснюється на підставі акта готовності

об'єкта до експлуатації шляхом видачі Інспекцією сертифіката...

 

 

 

и ваши газовщики и мои водоканальщики ссылаются на Згідно із частиною дев’ятою статті 39 Закону України...

Сидят читают а рамы собрать не могут

Я вот и хочу разобраться.

Или это действительно ошибка, и они по тугодумию путают Декларацию о готовности дома (коттеджа), и Сертификат о готовности уличного газопровода?

Или это конкретное направление на жесткое узаконивание права собственности на трубопроводы (газо, водо и т.п.). С выделением земли (аренда, суперфиций), и получением "Свидотства на право власности"?

 

 

и еще пока суд да дело сегодня заполнил и подал декларацию про готовность обьекта к эксплуатации

Опять вопрос.

Почему подали именно Декларацию?

А не "Акт готовності об'єкта до експлуатації" с последующим получением "Сертификата готовности объекта"?

 

P.S.

К какой категории сложности относятся уличные газопроводы?

В ДБНе, в котором определяют категорию сложности для домов, нет газопроводов (и водопроводов).

www.proxima.com.ua/dbn/more.php?id=36

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дайте, пожалуйста, ссылку на документы, согласно которым для начала работ по прокладке уличных газопроводов нужно именно "Повідомлення", а не Декларация о начале работ, или не разрешение о начале работ?

...[/url]

 

если вам не сложно напишите телефон я перезвоню сейчас

Змінено користувачем apxitektop
П. 13 Правил
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот еще тема об электрике.

Там конкретики нет, но уже смысл происходящего начинает проясняться.

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=92872

 

Будут "жухать" всех, кто начал без бумажки от ГАСКа прокладывать водо-газопроводы, и кабельные/воздушные линии электропередач.

 

Остается вопрос - как быть с земельными участками для уличных сетей?

Ведь по одной и той же полоске земли может идти и газовая труба (под землей), и воздушная линия электропередач.

Понятно, что между ними расстояние в несколько метров.

Но что теперь, общую территорию улиц на полоски метровые резать для выдачи договоров аренды, или суперфиция, под прокладку каждого водо-газо-электропровода?

 

Маразм крепчает, и может остановить всю прокладку коммуникаций.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в вашем случае и повидомлення и декларация нужна

liolik не женіть хвилю і не сійте паніку 8-)

Дайте, пожалуйста, ссылку на документы, согласно которым для начала работ по прокладке уличных газопроводов нужно именно "Повідомлення", а не Декларация о начале работ, или не разрешение о начале работ?

POLAA ви цих документів не знайдете бо їх немає. І голова по вводу в експлуатацію нових об’єктів інженерних мереж має боліти у власників мереж - газо і водорозподільчих.

Я торік пускав газ то на фініші в газконторі після кількамісячного тягання кота за хвоста мені сказали прямим текстом: давайте хабаря у такій-то сумі і буде газ до вечора, а ні то будемо тягнути ще кілька місяців :o

Якщо маєте бажання бодатись офіційно то усі відмови (і погодження) підкріплюйте документально, інакше це просто струс повітря

 

Сама суть підключення до мереж після декларації абсурдна, бо щоб дійти до декларації потрібно збудувати об’єкт, а як ви його збудуєте без світла і води? А без інженерних мереж будинок не можна вважати закінченим оскільки відсутні умови для проживання і декларацію (яка фактично є введенням у експлуатацію) не повинні реєструвати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

POLAA ви цих документів не знайдете бо їх немає.

Я спрашивал о документах, в которых определяется, к какой категории сложности относятся уличные газопроводы.

Зная это, можно понять, подавать "Повидомлення о начале работ", или Декларацию о начале работ.

И, соответственно, после выполнения работы, подавать Декларацию о готовности?

Или Акт о готовности, с целью получения Сертификата готовности?

 

 

І голова по вводу в експлуатацію нових об’єктів інженерних мереж має боліти у власників мереж - газо і водорозподільчих.

Так я и буду владельцем распределительной уличной сети.

Поэтому в данной ситуации вопрос с уличной распределительной сетью - моя проблема.

 

Я торік пускав газ то на фініші в газконторі після кількамісячного тягання кота за хвоста мені сказали прямим текстом: давайте хабаря у такій-то сумі і буде газ до вечора, а ні то будемо тягнути ще кілька місяців :o

Я и ТУ, и проект, делал через Подрядчика, который в моем населенном пункте много газопроводов проложил, и его рекомендовал сельсовет.

То есть, я не ходил в приемные дни в газконтору, и впредь ходить не собирался.

Но сейчас я застал Подрядчика в прострации. Он просто не знает что и как нужно делать, поскольку раньше все решалось просто и полюбовно, в рамках КиевОблГаза.

А теперь вмешалась посторонняя сила - ГАСК.

И все "решалы" впали в ступор.

Они ведь бумаг в жизни не читали.

А им тут про суперфиции рассказывать начали.

Они сейчас опупели, и от работы отказываются.

 

Якщо маєте бажання бодатись офіційно то усі відмови (і погодження) підкріплюйте документально, інакше це просто струс повітря

Я "бодаться" ни с кем не собираюсь.

Хочу разобраться в ситуации.

Когда разберемся, что происходит, и кто чего хочет, тогда будем думать, как действовать.

 

Сама суть підключення до мереж після декларації абсурдна, бо щоб дійти до декларації потрібно збудувати об’єкт, а як ви його збудуєте без світла і води? А без інженерних мереж будинок не можна вважати закінченим оскільки відсутні умови для проживання і декларацію (яка фактично є введенням у експлуатацію) не повинні реєструвати

Для меня получить Декларацию на свой дом - не проблема. Декларацию выдают и без подключенного газа, как я понял.

 

Проблема в том, что якобы вымагают Сертификат готовности именно на уличную сеть.

А без уличной сети газ ко мне по воздуху не попадет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дайте, пожалуйста, ссылку на документы, согласно которым для начала работ по прокладке уличных газопроводов нужно именно "Повідомлення", а не Декларация о

вибачаюсь можливо декларація

 

Добавлено через 2 минуты

Или это действительно ошибка, и они по тугодумию путают Декларацию о готовности дома (коттеджа), и Сертификат о готовности уличного газопровода?

 

З А К О Н У К Р А Ї Н И

 

Про регулювання містобудівної діяльності

Стаття 4. Об'єкти та суб'єкти містобудування

 

Об'єктами будівництва є будинки, будівлі, споруди будь-якого

призначення, їх комплекси, лінійні об'єкти інженерно-транспортної

інфраструктури.

 

Добавлено через 3 минуты

Почему подали именно Декларацию?

А не "Акт готовності об'єкта до експлуатації" с последующим получением "Сертификата готовности объекта"?

про сертифікат в моєму випадку маячня, щодо акту готовності він подається в водоканал сам по собі окрім нього вимагають декларацію про готовність з ІДАБКа

 

Добавлено через 46 секунд

В ДБНе, в котором определяют категорию сложности для домов, нет газопроводов (и водопроводов).

на це питання також поки не знайшов відповіді

 

Добавлено через 4 минуты

ама суть підключення до мереж після декларації абсурдна, бо щоб дійти до декларації потрібно збудувати об’єкт, а як ви його збудуєте без світла і води

але вони вимагають декларацію на збудовані мережі

 

Добавлено через 3 минуты

Хочу разобраться в ситуации.

то же самое но люди начинают бесится уже когда задаю вопросы

 

Добавлено через 6 минут

без уличной сети газ ко мне по воздуху не попадет

перелистал реестр уведомлений, деклараций харьковской и полтавской области, о водоснабжении частного жилого дома нет ни одного, а есть о водоснабжении улицы, села работы проводит Управление капитального строительства у них что земля в аренде? И что по харькову или полтаве воду не проводят в эксплуатируемые частные дома?

Зато по Сумской есть уведомления о проведении работ по водоснабжению частного дома(много)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

перелистал реестр уведомлений, деклараций харьковской и полтавской области, о водоснабжении частного жилого дома нет ни одного, а есть о водоснабжении улицы

Спасибо за наводку.

Просмотрел базу ГАСКа Киевской области.

asdev.com.ua/dabi/list.php?&&page=1

О начале работ по прокладке уличной распределительной сети подается именно Декларация, поскольку эти объекты относятся к 1 категории сложности. Правда, на каком основании - не знаю, но в базе ГАСКа они идут, как объекты 1 категории сложности.

Например:

Розподільчий газопровід по вул. Березовій, вул. Софіївській, вул. Парниковій в с. Тарасівка, К-Святошинського р-ну, Київської обл; категорія 1

 

Или

Розподільчий газопровід середнього тиску до житлового будинку по вул. Лісова, 51, с. Романків, Обухівський р-н, категорія-2

 

Или

Газопостачання житлових будинків № 19; 19-а; 19-б, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с.Нове, вул.Незалежності. Категорія-1

 

Или

Газопостачання житлового будинку в м. Ірпінь, вул. Карла Маркса, 2-в. Категорія - 2.

 

Или

Газопостачання житлового будинку в с. Гореничі, вул. Академічна, 6-а, Києво-Святошинського району. Категорія - 1

 

Осталось только разобраться, как, и под что, выделяют землю для регистрации Декларации в ГАСКе.

Или все-таки эти Декларации о начале и об окончании работ регистрируют без документов о земле?

Змінено користувачем POLAA
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ще потрібно розібратись у чиїй власності знаходитиметься цей розподільчий газопровід і зону розмежування. У мене врізка у середній тиск то по договору до лічильника - за газконторою, лічильник і ближче - моє. Лічильниик на моїй території. Все, що за моїм парканом (лічильником) - головняк газконтори
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Газопостачання житлового будинку в м. Ірпінь, вул. Карла Маркса, 2-в. Категорія - 2.

в цьому випадку був акт

 

Добавлено через 38 секунд

озподільчий газопровід середнього тиску до житлового будинку по вул. Лісова, 51, с. Романків, Обухівський р-н, категорія-2

і вцьому також

 

Добавлено через 1 минуту

Розподільчий газопровід по вул. Березовій, вул. Софіївській, вул. Парниковій в с. Тарасівка, К-Святошинського р-ну, Київської обл; категорія 1

а вот тут уже скорее всего работы проводились УКСом без акта я думаю, а вот на основании чего ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам потрібно згідно нових віянь взяти вулицю в короткотермінову оренду, це до 5років, збудувати газопровід і повернути її назад. Відповідно проект відведення, погодження і т.д. і т.п.

 

Щодо категорійності, то такі газопроводи попадають під газопостачання і нормуються ДБН В.2.5-20-2001

Швидше за все вони взяли категорійність звідти.

п. 2.2.

Газопроводи, в залежності від тиску газу, що транспортується ними, підрозділяються на:

 

  • - газопроводи високого тиску І категорії - при робочому тиску газу від 0,6 до 1,2 МПа для природного газу і газоповітряних сумішей і до 1,6 МПа для СУГ;
  • - газопроводи високого тиску ІІ категорії - при робочому тиску газу від 0,3 до 0,6 МПа;
  • - газопроводи середнього тиску - при робочому тиску газу від 0,005 МПа до 0,3 МПа;
  • - газопроводи низького тиску - при робочому тиску газу до 0,005 МПа.

У вас якщо це по вулиці, то 99.9% це середній тиск і відповідно 2га категорія. Низький тиск малоімвірно, хоча це знову ж таки 2га категорія

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам потрібно згідно нових віянь взяти вулицю в короткотермінову оренду

лично мне сказали что нельзя, по крайней мере бысто

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ще потрібно розібратись у чиїй власності знаходитиметься цей розподільчий газопровід і зону розмежування.

Я уже писал.

Уличный распределительный газопровод, который я построю, будет моей собственностью.

Получатель ТУ я.

Заказчик проекта я.

Заказчик строительства - тоже я.

Декларации и на начало работ, и о готовности объекта, подавать тоже буду я.

 

Добавлено через 3 минуты

в цьому випадку був акт

 

а вот тут уже скорее всего работы проводились УКСом без акта я думаю, а вот на основании чего ?

Вот посмотрите базу, там всего 12 страниц.

asdev.com.ua/dabi/list.php?&&page=1

 

Все указанные мною Декларации на уличные распределительные сети получены физическими лицами.

 

А почему Вы решили, что у них есть Госакты на землю?

Ведь там речь идет именно об уличных распределительных газопроводах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

лично мне сказали что нельзя, по крайней мере бысто

 

в різних регіонах є своя "швидкість"

з приводу нєльзя, це неправда. є процедура, по закону не можуть відмовити, на практиці ж теоретично всяке буває

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я уже писал.

Уличный распределительный газопровод, который я построю, будет моей собственностью.

.

 

вам почитать ЗУ регулювання стаття 30 п 5

 

Якщо технічними умовами передбачається необхідність

будівництва замовником інженерних мереж або об'єктів інженерної

інфраструктури поза межами його земельної ділянки, розмір пайової

участі у розвитку інфраструктури населеного пункту зменшується на

суму їх кошторисної вартості, а такі інженерні мережі та/або

об'єкти передаються у комунальну власність.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам потрібно згідно нових віянь взяти вулицю в короткотермінову оренду, це до 5років, збудувати газопровід і повернути її назад. Відповідно проект відведення, погодження і т.д. і т.п.

Я тоже примерно в этом ключе думал.

Именно об аренде.

Поскольку договоров суперфиция в Украине зарегистрировано очень мало, а реальных не "протолкнутых в базу насильно", и того меньше.

 

Хотя может есть какие-то решения без этих земельных выкрутасов?

 

 

 

Щодо категорійності, то такі газопроводи попадають під газопостачання і нормуються ДБН В.2.5-20-2001

Швидше за все вони взяли категорійність звідти.

п. 2.2.

У вас якщо це по вулиці, то 99.9% це середній тиск і відповідно 2га категорія. Низький тиск малоімвірно, хоча це знову ж таки 2га категорія

По улице, и до счетчика, будет газопровод среднего давления.

В базе ГАСКа в основном 1 категория сложности, иногда вторая.

 

А действительно, что технически (инженерно) сложного в уличном трубопроводе?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ведь там речь идет именно об уличных распределительных газопроводах.

у вас газификация улиц и частного дома одно и тоже?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у вас газификация улиц и частного дома одно и тоже?

Тут не совсем так.

У меня, и в приведенных мною примерах из базы ГАСКа, людям нужно было провести к дому газ.

Но на моей улице газопровода пока нет.

Поэтому я:

1. Газифицирую улицу. Вынужденно, поскольку других вариантов нет.

2. Подключаю свой дом к этой уличной сети.

 

Добавлено через 2 минуты

вам почитать ЗУ регулювання стаття 30 п 5

zakon2.rada.gov.ua/laws/show/3038-17/page2

 

5. Якщо технічними умовами передбачається необхідність будівництва замовником інженерних мереж або об'єктів інженерної інфраструктури поза межами його земельної ділянки, розмір пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту зменшується на суму їх кошторисної вартості, а такі інженерні мережі та/або об'єкти передаються у комунальну власність.

 

У разі якщо кошторисна вартість будівництва інженерних мереж

та/або об'єктів інженерної інфраструктури перевищує розмір пайової

участі замовника у розвитку інфраструктури населеного пункту,

орган місцевого самоврядування приймає рішення про відшкодування замовнику різниці між здійсненими витратами та розміром пайової участі замовника у розвитку інфраструктури населеного пункту.

 

Меня такой вариант устроит.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хотя может есть какие-то решения без этих земельных выкрутасов?

думаю ні. принаймі знаю випадок, коли протягли газ від села до села а в експлуатацію ніяк. причому їх поки щемлять тільки за землю між населеними пунктами, а вроді як по самому селу ні, хоча можливо це тільки поки. тому зайнялись відведенням землі в короткотермінову оренду

 

 

А действительно, что технически (инженерно) сложного в уличном трубопроводе?

нічого складного, це та ж сама труба.

простіше коли це низький тиск в плані папірців, і фактично врізку проводять без зниження тиску

 

Добавлено через 23 минуты

п.с.

високий тиск це газопровід який іде до ГРП

Від ГРП до будинку високий йти не може, максимум середній або низький

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Газопроводи, в залежності від тиску газу, що транспортується ними, підрозділяються на:

 

- газопроводи високого тиску І категорії - при робочому тиску газу від 0,6 до 1,2 МПа для природного газу і газоповітряних сумішей і до 1,6 МПа для СУГ;

- газопроводи високого тиску ІІ категорії - при робочому тиску газу від 0,3 до 0,6 МПа;

- газопроводи середнього тиску - при робочому тиску газу від 0,005 МПа до 0,3 МПа;

- газопроводи низького тиску - при робочому тиску газу до 0,005 МПа.

Это Вы привели категории газопроводов согласно ДБН В.2.5-20-2001. Категория сложности (надежности) объектов строительства определяется согласно ДБН В.1.2-14-2009 "Общие принципы обеспечения надежности и .... Там в приложении даны приблизительные рекомендации какие объекты к какой категории относятся. "Газопроводы распределительные среднего, низкого давления" в этих списках нет. Но по логике,их можно отнести к классу ответственности СС1 и соответственно к 1 или 2 категории сложности. ГАСК относит все газопроводы к 5 категории и требует от Вас Сертификат, так как в ПКМУ "Порядок отнесения объектов к 4 и 5 категориям сложности...." присутствуют слова , что объекты "Объекты повышенной опасности" относятся к 5 категории, а "газопроводы среднего давления" являются потенциально опасными объектами, но объектами повышенной опасности они являются или нет решает процедура идентификации объекта , которую в УКРАИНЕ, практически никто не делает ( тем более ГАСК). В Градостроительном кодексе России "газопроводы до 1,2 МПА являются технически несложными). Наши законодательные акты не такие точные. На прокладку уличного газопровода Вы должны получить разрешение в местных органах самоуправления, для использования земли общего пользования "тимчасово" для прокладки газопровода. Распредилительный газопровод должен быть передан на баланс управлению газового хозяйства, либо Вы должны будете заключить договор на его обслуживания с организацией имеющей соответствующую лицензию.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Меня такой вариант устроит

4. До пайової участі у розвитку інфраструктури населеного

пункту не залучаються замовники у разі будівництва:

 

4) індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових,

дачних будинків загальною площею до 300 квадратних метрів,

господарських споруд, розташованих на відповідних земельних

ділянках;

 

Добавлено через 2 минуты

У меня, и в приведенных мною примерах из базы ГАСКа, людям нужно было провести к дому газ.

дейтвительно извините

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4. До пайової участі у розвитку

Замечательное уточнение

 

zakon2.rada.gov.ua/laws/show/3038-17/page2

 

Стаття 40. Пайова участь у розвитку інфраструктури населеного

пункту

...

4. До пайової участі у розвитку інфраструктури населеного

пункту не залучаються замовники у разі будівництва:

 

...

4) індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових,

дачних будинків загальною площею до 300 квадратних метрів,

господарських споруд, розташованих на відповідних земельних

ділянках;

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня, и в приведенных мною примерах из базы ГАСКа, людям нужно было провести к дому газ.

пишитте свой акт

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...