Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Водяной и электрический теплый пол одновременно

m2v

Рекомендовані повідомлення

Питання: якщо кабель протягнути в труби водяної теплої підлоги - працювати буде? Наприклад, у випадку якщо трубу пошкоджено, передумали до води підключатись, тощо?

(В будинку "на котловані" обіцяли безпроблемно підключення до загальної системи опалення, а по факту - строгач).

Не будет ни то, ни другое.

Ложите параллельно кабель и трубы и включайте то, что нужно в данный момент.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Добрий день.
Хочу зробити електричну теплу підлогу в кухні приватного будинку паралельно з водяною, щоб була можливість обрати той чи інший варіант обігріву. Планую змонтувати трубу водяного контуру закріпивши її скобами-гарпунами, зверху покласти сітку 100*100, на неї вкласти електричний кабель, а зверху стяжка та фінішне покриття. На все разом з керамічною плиткою у мене 100мм. Чи можна так робити? Які тонкощі?
Хотілося б використовувати теплу підлогу, як основний елемент опалення в цьому приміщенні.
Вихідні дані:
Площа кухні: 10кв.м. Площа теплої підлоги: 6кв.м. Утеплення підлоги: 100мм ЕППС. Зверху маю 100мм на стяжку з фінішним покриттям керамічною плиткою. Стіни - півшлакоблоку + 100мм пінопласту ззовні. Стеля буде 200мм базальтової вати.
Вивчивши пропозиції щодо кабелю, отримав дві пропозиції: комплект від woks - 3500 грн. Комплект від wazzell - 5000грн.
Чи є необхідність прокладки одної лінії вздовж зовнішніх стін?
Буду вдячний за поради.

Змінено користувачем grafwinter
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...