Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

терміново потрібна консультація

igorek30

Рекомендовані повідомлення

Планую з понеділку йти до проектанта з даним проектом, підскажіть зауваження та дайте проди, що не так чи необхідно переробити. Можливо хтось будувася по даному проекту.

Будинок планується на сімю з 3-4 чоловік для ПМЖ. В плані кришу планую бітумку.

Розмір хочу 8х10м.

antalekbeta_prezentacja_a1.thumb.jpg.bbecc26109aa11b7261d84263476a384.jpg

antalekbeta_widoki_a1.thumb.jpg.a9100813bea2be84048406b482c08d72.jpg

ca121f523e.thumb.jpg.db63a4acb9ae3e23bad7344fa8191c84.jpg

bd4f5fb326.thumb.jpg.c0051537a122775fcdbe93a08ae75bdd.jpg

Змінено користувачем BrotherSam
нарушение п.4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гм, ніби нічого. Єдине - не люблю балконів. Хоча можливо поміняв би кухню і сходи місцями - якби вони по центру стояли - то бігати по будинку менше б прийшлося ИМХО.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кухня очень маленькая. ДБН по жилым зданиям говорит, что минимальная площадь кухни в доме с двумя и более жилыми комнатами, составляет 8 кв. м. Если комната одна, то площадь кухни минимум 7 кв. м. Здесь она меньше даже 7 кв. м., хотя в доме 4 жилых комнаты. Кухня катастрофически маленькая.

В таком деле, как стройке, не спешите, срочность и поспешность не всегда уместна.

 

Добавлено через 2 минуты

Что с участком? Покажете его? Посадка дома, ориентация по сторонам света?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кухня очень маленькая. ДБН по жилым зданиям говорит, что минимальная площадь кухни в доме с двумя и более жилыми комнатами, составляет 8 кв. м. Если комната одна, то площадь кухни минимум 7 кв. м. Здесь она меньше даже 7 кв. м., хотя в доме 4 жилых комнаты. Кухня катастрофически маленькая.

В таком деле, как стройке, не спешите, срочность и поспешность не всегда уместна.

 

Так габарит будинку буде 1 метр довший - це додасть пару квадратів по площі....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так габарит будинку буде 1 метр довший - це додасть пару квадратів по площі....

Тогда, конечно, будет лучше. Но вот спальная комната на 2 этаже и без того вытянутая по одной из сторон, если ещё добавлять... будет явно перебор.

А второй вариант лучше тем, что нет коридоров. Оба варианта компактны, но расход площади лучше у второго варианта за счет отсутствия коридоров. Да и нет таких вытянутых комнат. Над планировкой, конечно ещё работать, но заготовка есть.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

согласен про длинные коридоры. это нерационально.

их бы как-то закрутить, чтоб гардеробную выкрутить...

и еще мне хочется в дом камин. вот не знаю, почему - но хочется и все тут :)

 

во втором варианте не хватает терраски.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сторони світу розташовуються так

Вы перепутали восток с западом.

Але який кращий з них на вашу думку ?

Я считаю, что второй вариант имеет перспективы стать лучше, чем первый. На 2 этаже добавьте окон, которые будут ориентированы на юг.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звичайно, в кращому варіанті хотілось би щоб звязати разом кухню і санвузол разом для загальної каналізації але в данову варіанті не виходить, камін звичайно буду планувати в залі, але також для економії необхідно зв'язати з котельнею. Можливо в когось будуть інші пропозиціії ??

 

Я тут новичок, ток що вибачайте за можливі порушення!!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бы добавил мансардное окошко, а лучше 2, и сделал бы полувальмовые элементы на кровле. Так вид элегантнее...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Балкони і колони не планую, хоча на плані є. Мені здається лишні витрати набалкон. Чи я не правий. ?? Вони майже не використовуються. Тим більше хочеться економічний будинок.:( Можливо в когось є більш економічний палан ? Буду вдячний.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Балкони і колони не планую, хоча на плані є. Мені здається лишні витрати набалкон. Чи я не правий. ?? Вони майже не використовуються. Тим більше хочеться економічний будинок. Можливо в когось є більш економічний палан ? Буду вдячний.

та варіація будинку дійсно iраціональна, дійсно є ліпшим, коли збільшити кухню, якщо балкон не є потрібним, то можна відмовитись і від нього, сходні,а саме їх функціональне розміщення в першому варіанті - знищують весь простір, додаючи в площі коридорам.

Але зонування першого варіанту - можна легко змінити усунувши всі ті недоліки, тому думаю, то вже задача проектанта до котрого ви йдете в понеділок, адже недоліки вам вже відомі, але дійсно краще, щоб вам архітектуру робив саме архітектор, а не як я зрозумів - конструктор

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за поради, звичайно проект буде робити проектант, просто даний проект (перший) буду брати за основу. Хочеться чим більш економніше і без зайвих приміщень. :good:

Можливо в когось ще будуть якісь пропозиції буду ради почути.:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вирішив зупинитися все таки на другому варіанті, але з економити на еркері і зменшу трошки площу кухні з 14,72 до приблизно 12. А також планую фасад вирівняти.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вирішив зупинитися все таки на другому варіанті, але з економити на еркері і зменшу трошки площу кухні з 14,72 до приблизно 12. А також планую фасад вирівняти.

 

А скільки потягне грошенят така коробка?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А скільки потягне грошенят така коробка?

 

Розрахунки ще не робив, з понеділку піду до свого проектанту, і він буде займатися проектом. Друга пропозиція це його. Буде інформація повідомлю Вас якщо хочете. Звичайно щось ще зміниться але не суттєво.:good:

Планую будувати з газобетону. Перекриття балки, дах бітумна черепиця. Фасад цегла лицювальна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня !!! Ось такі надав пропозиції проектант, як вам ?? Які недоліки та зауваження у вас є ?? Дуже потрібна ваша критика !!!

1894538111_Plan1variant.thumb.jpg.88cf67eb7e2a3b0bbac12110255b4cf5.jpg

1647146570_.jpg.d052334cd673f8d2a4c391eed722d00d.jpg

1682852519__2.jpg.978894499983782b4457f7339905b419.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня !!! Ось такі надав пропозиції проектант, як вам ?? Які недоліки та зауваження у вас є ?? Дуже потрібна ваша критика !!!

 

Не люблю критикувати чужу роботу (може тому що не люблю коли критикують мої :D) але ваш проектант - студент 1-2 курсу. Перш ніж вписувати санвузол під сходи - треба РАХУВАТИ ВИСОТИ ЧИ ВІН ТУДИ ВЛІЗЕ!!! Я порахував - над унітазом знаходиться 11-та сходинка - це висота на сходинці 1,7-1,8м - забрати тощини струни і підшивки стелі - і отримаєте десь 1,4м висоти в тому місці де стоїть унітаз і умивальник. Це зручно? Комини - жесть! Фасади - жесть в квадраті, я не гуру архітектури - але червоні пінопластові русти по цегляним стінам :o. Хоча можливо це просто ваш проектант на вас вивчає Архікад?...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це зручно? Комини - жесть! Фасади - жесть в квадраті, я не гуру архітектури - але червоні пінопластові русти по цегляним стінам . Хоча можливо це просто ваш проектант на вас вивчає Архікад?...

підтримаю колегу )) загальне зонування - нормальне, але фасади - вони просто ніякущі, вся внутрішня стіна всіяна вентканалами и нішами )) То ж тепер я розумію, чому ви зайшли на цю гілку і не є впевеним у архітекторі, котрий вам "ваяє" , бо він дійсно вам "ваяє".

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не люблю критикувати чужу роботу (може тому що не люблю коли критикують мої :D) але ваш проектант - студент 1-2 курсу. Перш ніж вписувати санвузол під сходи - треба РАХУВАТИ ВИСОТИ ЧИ ВІН ТУДИ ВЛІЗЕ!!! Я порахував - над унітазом знаходиться 11-та сходинка - це висота на сходинці 1,7-1,8м - забрати тощини струни і підшивки стелі - і отримаєте десь 1,4м висоти в тому місці де стоїть унітаз і умивальник. Це зручно? Комини - жесть! Фасади - жесть в квадраті, я не гуру архітектури - але червоні пінопластові русти по цегляним стінам :o. Хоча можливо це просто ваш проектант на вас вивчає Архікад?...

 

 

Комини - жесть! Фасади - жесть в квадраті, я не гуру архітектури - але червоні пінопластові русти по цегляним стінам :o ????? Вибачте мене за необізнаність, но що Ви мали на увазі ???

Будинок планується із ГБ, зовнішне оздоблення лицювальна цегла. А стосовно санвузла даю план :

rozriz.thumb.jpg.bacdbd32010e0d94a799de70e59833fd.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вибачте мене за необізнаність, но що Ви мали на увазі ???

 

имелось в виду, что внутренняя стена вся насыщена вентканалами

это реально жесть. там одни дырки, а не стена

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

червоні пінопластові русти по цегляним стінам :-o ?????

 

А це що малось на увазі ???? Можливо санвузел з першого поверху перенести в інше приміщення ? Наприклад топочну зменшити ??? Дайте хорошу пораду ???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...