Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Дом в 2 этажа с красивым фасадом

Upletai

Рекомендовані повідомлення

Добрый вечер, форумчане.

Давно уже с женой почитываем данный форум - это просто кладезь недостающих нам знаний по строительной тематике.

Сегодня решил зарегистрироваться, для того, что бы вынести на обсуждение форумчан проект:

www.abrisburo.ru/cottage.k63-230.html

 

Нам кажется данный проект достаточно удачным, разве что смущает "мастер спальня" на самом севере.

 

по поводу участка - 15 соток, левый верхний угол дома - на юг.

Как видно из последнего вложения, у нас уже проведена геология и определено пятно застройки.

 

У меня к Вам следующие вопросы:

1. Ваше ИМХО по поводу планировок, фасадов, решений?

2. Пользовался ли кто-то услугами данной московской фирмы? Можно ли им вообще доверять? Есть ли ошибки в проектах?

3. Кто может качественно пересчитать фундамент согласно геологии? (достаточно высокий УГВ).

k63-230_3d.fasad.800x600.jpg.64284c4c2e6dc6839c6de07184c35b95.jpg

k63-230_1et.jpg.3dec23cb5a016db679ed154ee5a820d2.jpg

k63-230_2et.jpg.c07eabf31a65810d5d19823e04c0d689.jpg

k63-230_krov.jpg.63028d1390a63cbdd37fe24c724e1f68.jpg

1287067746_5001.thumb.jpg.e5cf74a865b9bee1b1ad38154c8ca314.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

У меня к Вам следующие вопросы:

1. Ваше ИМХО по поводу планировок, фасадов, решений?

2. Пользовался ли кто-то услугами данной московской фирмы? Можно ли им вообще доверять? Есть ли ошибки в проектах?

3. Кто может качественно пересчитать фундамент согласно геологии? (достаточно высокий УГВ).

 

1.Фасади мені подобаються, а от планування :(... Не подобається сходова клітка (думаю що мала і незручна), не подобається що обслуговуюча зона розташована в глибині будинку а житлова при вході, не подобається тамбур, ДУУУЖЕ НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ вхід в сан вузод на другому поверсі через спальню і гардероб (це взагалі жесть!). Я б шукав ще або переплановував це.

2. Фірма московська - можуть бути проблеми з документами ( навряд їх ліцензія дійсна у нас - прийдеться перепогоджувати проект через когось)

3. Фундаменти може перерахувати любий проектант - а от чи стане... Розрахунок фундаментів - це підсумок конструктивів проекту, треба розбиратись в них як у себе в кишені - а робити це по чужих технічних рішеннях (з якими зачасту ти особисто можеш бути і не згоден) не кожен захоче ( я б наприклад як проектант за таке братись не став би, х зна що вони там напроектували, я відповідаю і ручаюсь лише за свою роботу).

Резюме (порада) - свисність у них саму ідею будинку - і віддайте в розробку любому з вічизняних архітекторів (благо на форумі достатньо нормальних спеціалістів які візьмуться за ваш будинок) - тоді і зміни в планування можна буде внести, і фундаменти з коструктивами узгодити, і бумагі ви отримаєте офіційно і без геморою з погодженнями. ИМХО :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

гардеробные и кладовка - очень узкие. мне кажется, что помещения для хранения множества вещей нерационально делать такими. много площади уйдет на проходы, которые все-равно окажутся узкими.

санузел на втором этаже - над кухней. и маловат для общего санузла

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ДУУУЖЕ НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ вхід в сан вузод на другому поверсі через спальню і гардероб ...

 

А мы с мужем тоже такую спальню хотим, со входом в приватный санузел через гардеробную. Это ведь супер удобно. Почему не нравится?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

как по мне то вроде вполне функционально, но общий санузел на 2 эт. маловат.

и где планируется постирочый уголок, бе него никак?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне проект нравится - даже добавлю себе в закладки :)

 

По-моему, тоже - очень симпатичный. А камин?..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

по поводу с/у на первом этаже - думаем расширить на всю топочную, что бы дверь была в туалете, либо вообще эту дверь убрать. Там будет и стиральная машина. Вещи планируем сушить на террасе+1-й этаж с\у(он уже 6 м2).

 

По поводу с/у через гардеробную. Так и хотели. Есть еще мысль ту же площадь разделить вертикальной перегородкой на две, но так как там будет г/картон с зашивкой труб, то особо без разницы.

 

По поводу общего с/у на втором - он же будет использоваться в основном детём утром и ночью, считаю что 5.6 метров там с головой для душ.кабины и клозета. Большая ванная у родителей и "средняя" на первом этаже.

 

Как вы считаете, будет ли холодно в спальне? лично мне комфортная температура +19-+20, и относительной "морозности" я не боюсь, но вот вопрос с мощностью котла зимой да и с сухостью воздуха от радиаторов.

 

Добавлено через 3 минуты

По-моему, тоже - очень симпатичный. А камин?..

пока тоже ломаем голову - нужен или нет. С одной стороны - можно сделать мангал на террасе, и чистить трубы легче, и запах в дом практически не идет.

 

С другой же стороны - приятно слушать потрескивание дров зимой.

 

Добавлено через 6 минут

гардеробные и кладовка - очень узкие. мне кажется, что помещения для хранения множества вещей нерационально делать такими. много площади уйдет на проходы, которые все-равно окажутся узкими.

санузел на втором этаже - над кухней. и маловат для общего санузла

 

ну кладовка не может быть шире - ведь стандартная ширина марша 1.1-1.3. Была конечно идея расширить до 1.5, но это существенно увеличивает неполезную площадь холла.

 

Гардеробная - как вариант сделать дверь из гостевой, тогда по бокам станут два шкафа, а спереди рилинги и вешалки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а если соединить помещение 4 и 3 = с/у, т.к кладовка 4 при ее ширине не очень функциональна и тогда здесь же разместить стиралку, а топочную использовать как и кладовую.

в хозяйской спальне проход в с\у через гардероб одобрям, сама так хочу себе. но сначала прорисовать гардероб со всеми полочками, реллингами и в с\у расставить все по местам ну и в спальне кровать - тогда определиться где ставить двери.

вход в гардероб через гостевую наверное не стоит, можно сделать вход со стороны с/у. надо знать точные размеры стени тогда будет легче думать.

с/у на 2 этаже выможете увеличить за счет комнаты 7, там как раз стена не несущая.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А мы с мужем тоже такую спальню хотим, со входом в приватный санузел через гардеробную. Это ведь супер удобно. Почему не нравится?

 

Я б тільки підтримав приватний сан.вузол якби там був ще і "громадський" - а так - припре дитині серед ночі - і піде вона через коридор-вашу спальню-гардероб-санвузол, це пів будинку засвітиться.... Та і ваша приватність буде порушена коли народ буде шмигати туди сюди. Уявіть собі ранок - вам хочеться поніжитись у ліжку - а тут через вашу спальню бігають туди-сюди (на перший поверх не підуть - туди далеко, а людина - тваринка ледача). Тому і кажу що не подобається. :pardon: Скажу більше - у мене самого схожа ситуація на другому (приватний санвузол без "громадського") - зараз щиро шкодую що не зробив ще один...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По поводу общего с/у на втором - он же будет использоваться в основном детём утром и ночью, считаю что 5.6 метров там с головой для душ.кабины и клозета. Большая ванная у родителей и "средняя" на первом этаже.

 

рекомендую пересмотреть такое решение.

 

на втором этаже - семейные санузлы

на первом - гостевые.

ребятенку нужна ванная на втором. имхо.

 

Я б тільки підтримав приватний сан.вузол якби там був ще і "громадський" - а так - припре дитині серед ночі - і піде вона через коридор-вашу спальню-гардероб-санвузол

 

есть на втором этаже еще санузел. под номером 6

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пардон, не додивився значить. Але він знаходиться над кухнею - що є не дуже добре і більше того - заборонено будівельними нормами (незважаючи на жваву дискусію в одній з нещодавних тем - я стою на тому що житловий будинок не являється квартирою -а значить ця норма на нього поширюється.).
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пардон, не додивився значить. Але він знаходиться над кухнею - що є не дуже добре і більше того - заборонено будівельними нормами (незважаючи на жваву дискусію в одній з нещодавних тем - я стою на тому що житловий будинок не являється квартирою -а значить ця норма на нього поширюється.).

 

я внимательно прочитал ДБН, но скажу Вам следующее:

Стена, в которой будут проходить коммуникации - возле лестницы, значит с ревизией и обслуживанием чуть легче, по поводу звуков - никуда не деться от звукоизоляции труб. по поводу "мокроты" помещения - не переживаю вообще. Кухня все равно частообновляемое помещение.

 

Добавлено через 6 минут

Форумчане, подскажите проектанта, у которого есть реальная положительная репутация на форуме, кто живет в доме и понимает особенности его эксплуатации, кто допускает минимум ошибок в проектировании.

 

Нарисовать проект в архикаде, сформировать смету в АВК я и сам могу, образование позволяет. Но ведь просчет должен быть сделан качественно, с опытом и знанием предметной области. Сейчас я сэкономлю 5-10 тысяч, а потом потрачу 100 на переделку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

посмотрите еще проекты. honeyhills.com.ua/doma/

 

ни одного проекта без гаража. оно и понятно, участки по 6 или 8.5 соток.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я внимательно прочитал ДБН, но скажу Вам следующее:

Стена, в которой будут проходить коммуникации - возле лестницы, значит с ревизией и обслуживанием чуть легче, по поводу звуков - никуда не деться от звукоизоляции труб. по поводу "мокроты" помещения - не переживаю вообще. Кухня все равно частообновляемое помещение.

 

Мова не про те (не про технічну сторону птання), дурному ясно що нормальний хазяїн зробить нормальну шумо і гідроізоляцію, вентиляцію і т.д. Мова про те чи не причепиться потім якийсь "голодний" чиновник до вашого порушення. У моїй практиці були випадки коли чіплялися до того що по проекту (який я робив) вікно було двополе - а замовник поставив трьохполе - і придерлись - і вимагали "штраф" за "невідповідність проекту" (правда замовник зробив хитріше - прийшов до мене - і я переробив на фасадах одні вікна на інші без всяких штрафів - і відстали) - а у Вас не якісь там вікна нещасні - а пряме порушення будівельних норм, маразматичних - але чинних. При бажані - доїти Вас - непередоїти.... Хоча - може і пронесе - наші чиновники норми читають тільки коли гроші сильно треба. Просто якщо не пронесе - не винуватьте потім свого архітектора що він косяк споров - я Вас попередив що це є порушення - а Ви - робіть що вважаєте за потрібне.:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мова не про те (не про технічну сторону птання), дурному ясно що нормальний хазяїн зробить нормальну шумо і гідроізоляцію, вентиляцію і т.д. Мова про те чи не причепиться потім якийсь "голодний" чиновник до вашого порушення. У моїй практиці були випадки коли чіплялися до того що по проекту (який я робив) вікно було двополе - а замовник поставив трьохполе - і придерлись - і вимагали "штраф" за "невідповідність проекту" (правда замовник зробив хитріше - прийшов до мене - і я переробив на фасадах одні вікна на інші без всяких штрафів - і відстали) - а у Вас не якісь там вікна нещасні - а пряме порушення будівельних норм, маразматичних - але чинних. При бажані - доїти Вас - непередоїти.... Хоча - може і пронесе - наші чиновники норми читають тільки коли гроші сильно треба. Просто якщо не пронесе - не винуватьте потім свого архітектора що він косяк споров - я Вас попередив що це є порушення - а Ви - робіть що вважаєте за потрібне.:beer:

 

І я Вам дуже вдячний за Вашу пораду та цікавість до моєї теми.

Вважаю, що при будівництві абсолютно любого об"єкту є можливість в тій чи іншій мірі знайти порушення. Але цікавість ситуації в нашій країні в тому, що на самперед більшу роль грає людський фактор, а не нормативна база. І ніхто мені не забороняє зробити там сауну або прачечну.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І ніхто мені не забороняє зробити там сауну

стосовно сауни )) , хто сказав, що ніхто не забороняє ? )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

стосовно сауни )) , хто сказав, що ніхто не забороняє ? )

Ну если не сауну, то фонтанчик с питьевой водой ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а карандаш зачем?)) Я сейчас тоже в процессе рисования) есть проект от архитектора, по большому счету брался только из-за разрешения на стройку, есть уже фундамент, теперь на повестке дня стены, взяла за основу дом без гаража и доработала под свой фундамент, могу сбросить чертежи, если интересно) просто проекты очень похожи с хозяином этой темы

 

Добавлено через 7 минут

мне не нравится честно говоря большой холл на первом этаже, абсолютно темный, большой, не функциональный, смысл его? шкаф не поставишь и кресло тоже.+я ушла от спальни по фасаду, шумно, пыльно, не чужие -так своя машина под окнами

 

Добавлено через 8 минут

у Вас будет много несущих стен, удорожание конструкции, причем существенное. вход в ванную через гардеробную?) какая бы вентиляция великолепная ни была, все равно влажный пар , особенно зимой, будет проникать в гардеробную. Это плохо для деликатных вещей......Особенно для дорогой женской шубки, если она там будет.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...