Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Треба ідентифікувати столярні станки

slavikdr

Рекомендовані повідомлення

Залишились після смерті батька, стоять, займають місце.

Перший, мабуть токарний

P4220826.JPG

P4220825.JPG

 

 

 

Другий як називається не знаю

P4220827.JPG[

P4220830.JPG[

P4220833.JPG[

 

Заодно є бажання продати їх за розумні гроші.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перший, мабуть токарний

угадали

Другий як називається не знаю

фрезерный.

Заодно є бажання продати їх за розумні гроші.

это врядли, перевозка будет стоить дороже. подарите тому кому они нужны и есть куда поставить. ну ящик пива можно за них получить

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можно фото фрезерного как говорится "во весь рост" и озвучте его цену?

Так перше фото максимально його показує. Можна з інших ракурсів, але пізніше хіба що. Вони в селі 20 км від Львова знаходяться.

Ціна думаю по $300 кожен, $500 за два.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За 500 енотов можно купить современный мультифункциональный станок с кучей доп функций, гарантией и режущим инструментом. Пляшка пива это конечно маловато, но ящик уже много, т.к. нужно еще найти любителя который захочет на этом старье работать. Собственно там по весу металлолома гривен 100 получается, думаю +/- его цена.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За 500 енотов можно купить современный мультифункциональный станок с кучей доп функций, гарантией и режущим инструментом. Пляшка пива это конечно маловато, но ящик уже много, т.к. нужно еще найти любителя который захочет на этом старье работать. Собственно там по весу металлолома гривен 100 получается, думаю +/- его цена.

А можна пруфлінк на сучасний станок за 500 єнотів?

Може тоді мотори окремо продам просто.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ціна думаю по $300 кожен, $500 за два.

 

Токарный можно попробовать продать целиком.Думаю долларов 200(киньте обьяву на торг.юа, емаркет).Можно купить баночку краски за 20 грн(зелен,син,серую) и придать товарный вид.Фрезерный смело разбирайте : вал и двигатель на продажу,станину в металлолом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.techno-buy.com.ua/content/derevoobrabatyvayushchii-stanok-ubdn-6m

Меньше 300 баксов

Кстати классный подарок мужику на день варенья :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Токарный можно попробовать продать целиком.Думаю долларов 200(киньте обьяву на торг.юа, емаркет).Можно купить баночку краски за 20 грн(зелен,син,серую) и придать товарный вид.

В начале 90х - может так бы и было. Вот только сегодня - тот, кто действительно что-то будет точить, увы но смотрит на полноценный вариант токарного станка (пусть и подороже).

 

Фрезерный смело разбирайте : вал и двигатель на продажу,станину в металлолом.

Думаю, что самое "применительное" - это двигатели, да и то, смотреть ещё нужно на их характеристики.

 

Автору теми:

Маю схожу ситуацію, бо колись у 70-х/80-х/90-х роках мій батько теж собі змайстрував і зварювальні трансформатори, і станок для "столярки". Колись він був "майстер з золотими руками".

Але з огляду на сьогоднішній день все те обладнання стало застарілим. Сьогодні є більш уніфіковані станки та верстати з більш якісною обробкою за менш тривалий термін. Батько вже вийшов на пенсію, "заробітки" йому ні до чого.

Я працюю зовсім в іншій сфері і деколи використовую лише зварювальний апарат по господарству. Деревообробний верстат використовую частіше всього для розпилювання різного непотрібу на дрова. Інколи - щось зроблю корисне для господарства (ящик якийсь наприклад чи дошку на стелаж). Але в цілому - просто стоїть ("аби було", бо є у наявності).

 

Тому, дійсно, якщо автору станки не потрібні, то розібрати на складові, спробувати продати двигуни. А метал я би не поспішав здавати в металобрухт, бо можливо "у господарстві згодиться" і куток, і швелер. Звісно, якщо є "господарство", де це залізяччя може бути використане.

 

Якщо будуть відомі характеристики двигунів - можливо якийсь з них куплю собі для подальшого використання (правда не у "столярці")....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 7 місяців потому...
напиши ціну станка і його знаходження. дякую!

500 грн.

Знаходиться в смт. Новий Яричів Львівська обл.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...