Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Я хочу счастливый брак! А Вы?

immigrant

Рекомендовані повідомлення

...командували в 19 років?

 

Так склалась доля, що в 19 довелось командувати відділенням хіміків-розвідників. Але річ зовсім не про те.

Чомусь зараз вважається, що хлопець в 19 років - ще дитина і потребує маминої і таткової ласки і допомоги.

А потім жінки заламують рученята і плачуть:

-Немає зараз справжніх чоловіків...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не смішно.

 

Не смешно конечно....

В 19 лет, самое время приходить домой как в гости. Чисто пообщаться. Ничего страшного тут нет. Конечно выглядит как кинули. Но это ему на пользу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А потім жінки заламують рученята і плачуть:

-Немає зараз справжніх чоловіків...

 

Вот если парень опровергнет впоследствии эти опасения, то мужик. А если нет, то эти женщины таки правы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот если парень опровергнет впоследствии эти опасения, то мужик. А если нет, то эти женщины таки правы.

 

Дорогая.... Держи кредитку. Пин-код на холодильнике!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:D:D:D

 

Гайдар.. Македонський..

Мамина і татова ласка.. допомога.. В 19 років додому в гості..

 

Взагалі не розумію, навіщо тягнути до 19 років. Молоко у мами закінчилось, на каші перевела - все, вільний!

Вперед пізнавати життя і ставати справжнім чоловіком!

 

За шкірки і з гнізда - або полетить, або долетить.

 

Це Спарта, синку!

 

А те, що він живе своїм життям, працює(контрактник), не сидить на шиї в батьків - це дрібниці.

 

Хоча чому тут дивуватись, десь же вище писали: В такі моменти варто думати лише про себе.

Писали..

Кого тут батьки в 19 додому, навіть як гостя не пускали?

Хто за своїми дітьми, як їм виповнилось 19, закрив двері і змінив замок?

 

Шановні, ви або тролі, або лицеміри.

Краще, перше...

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:D:D:D

 

Гайдар.. Македонський..

Мамина і татова ласка.. допомога.. В 19 років додому в гості..

 

Взагалі не розумію, навіщо тягнути до 19 років. Молоко у мами закінчилось, на каші перевела - все, вільний!

Вперед пізнавати життя і ставати справжнім чоловіком!

 

За шкірки і з гнізда - або полетить, або долетить.

 

Це Спарта, синку!

 

А те, що він живе своїм життям, працює(контрактник), не сидить на шиї в батьків - це дрібниці.

 

Хоча чому тут дивуватись, десь же вище писали: В такі моменти варто думати лише про себе.

Писали..

Кого тут батьки в 19 додому, навіть як гостя не пускали?

Хто за своїми дітьми, як їм виповнилось 19, закрив двері і змінив замок?

 

Шановні, ви або тролі, або лицеміри.

Краще, перше...

Вы хотите этого парня забрать к себе домой?

Реально мы не знаем почему родители заняли такую позицию . Может быть это какой то воспитательный момент . Может этот парень как то накосячил - если близкие так с ним поступили . Потому судить о отношениях в чужой семье очень сложно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

думаю все ж в курсе ))))

Здесь же он лайн рассказывают кто, где с кем и зачем и в какое время квасил. Плюс для наглядности фото выкладывают .:grin:

Надеюсь я никаким образом не оскорбила ваше достоинство ?

 

Аня, Вы уже тут как родная, только никто пока с Вами не квасил.

Может пришла пора это воплотить в жизнь? Как Вы на это смотрите?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Молоко у мами закінчилось, на каші перевела - все, вільний!

 

Ну школьное образование получить обязательно надо! Тут как ни крути.... А потом можно....

 

Добавлено через 30 секунд

Аня, Вы уже тут как родная, только никто пока с Вами не квасил.

Может пришла пора это воплотить в жизнь? Как Вы на это смотрите?

 

Звучит как приглашение в Днепр.... :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так склалась доля, що в 19 довелось командувати відділенням хіміків-розвідників.

:D :D Ну тоді і я був заступник командира окремого розвідвзводу мотострілкового батальйона (а як звучить, майже як Гайдар - командир полка).:D Поки, під час чергування на Новий рік, не набив морду днювальному, за що був розжалуваний в командири відділення того ж окремого розвідзводу :D :D Але ще раз кажу, мова то не про наше "геройське" минуле, а про відношення батьків до хлопця.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

думаю все ж в курсе ))))

Здесь же он лайн рассказывают кто, где с кем и зачем и в какое время квасил. Плюс для наглядности фото выкладывают .:grin:

Надеюсь я никаким образом не оскорбила ваше достоинство ?

Не стоит переживать за мое достоинство. А вот по поводу "квасить" и "баб" - так каждый судит исключительно исходя из своего уровня развития и воспитания.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кого тут батьки в 19 додому, навіть як гостя не пускали?

Хто за своїми дітьми, як їм виповнилось 19, закрив двері і змінив замок?.

 

Леоне, маю надію, що ви живете в тій же країні і в той же час, що і я.

Ви також вважаєте, що хлопець в 19 - "єщо мальчік" і його треба жаліти?

Мені здається, що своєю жалістю можна тільки образити такого парубка, про якого написав Баролекс.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Реально мы не знаем почему родители заняли такую позицию .

Такую позицию заняли не родители, а новые муж/жена родителей. Все уверены, что парень был с ними вежлив и уважителен? А это чужие для него люди, не готовые прощать взрослому человеку выбрыки.Ж-)

Потому судить о отношениях в чужой семье очень сложно.

В том-то и дело.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Леоне, маю надію, що ви живете в тій же країні і в той же час, що і я.

Ви також вважаєте, що хлопець в 19 - "єщо мальчік" і його треба жаліти?

Мені здається, що своєю жалістю можна тільки образити такого парубка, про якого написав Баролекс.

Мальчиком можно быть и в 40. Наблюдала не так давно ситуацию. На почте женщина-кассир, явно нервничая и покрывшись испариной, предупреждает, чтобы очередь больше не занимали. Выходя, увидела её стоящей возле двери с сыном. Сын, лет 40-ка, громко требовал у нее денег ("У меня дети и дома холодильник пустой"). Она оправдывалась, что у неё денег нет и в кассе тоже нет. Вот так сыночка толкает маму на преступление. Какие уж тут 19 лет....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Леоне, маю надію, що ви живете в тій же країні і в той же час, що і я.

Схоже на те, що навіть в тому ж місті.

 

Питання не в тому, хлопчик він, юнак, чи вже сформований чоловік.

Він служить. Його квартиру здають. Нічого в цьому страшного не бачу.

Еле, при таких початкових даних, не пустити переночувати й не нагодувати?

 

Хтось там казав про "воспитательный момент".. Батьків треба виховувати, не дитину. А для них це дитина, що в 9, що в 19, що в 49 років.

Вирішили, що пожили "для дітей", час пожити й "для себе"? Тоді мабуть не варто здавати його квартиру..

 

Але ж повернімось до нашого тихого відділення вербальної терапії..

Як сказати, що дорослий, то всі руку потягнули вгору, а як baroleks спробував вступитись за хлопця, так відразу "А може він там сам щось таке зробив, що його варто наказати".. "не можна судити не знаючи ситуацію в сім"ї..

 

Лицемірство?

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені здається, що своєю жалістю можна тільки образити такого парубка, про якого написав Баролекс.
До чого тут жалість. Тут швидше батьків треба жаліти. Хлопець нормальний, виріс з моїм сином в одному дворі, ходили в один клас, і оскільки вони товариші, то він часто був у нас гостем. Тому я його добре знаю. Да забіяка був, викидав "коники" різні ( не критично). Але сімейні проблеми вплинули на нього: рано подорослішав і посерйознішав і взагалі - добрий хлопець. Сам пішов в армію ( чи багато ваших дітей самостійно пішли в армію, а не за ваші гроші навчаються в пристижних ВУЗах). Тому про самостійність в 19 років ми чомусь говоримо по відношеню до чужих дітей.
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви також вважаєте, що хлопець в 19 - "єщо мальчік" і його треба жаліти?

Мені здається, що своєю жалістю можна тільки образити такого парубка, про якого написав Баролекс.

 

Старперушка, я полностью с тобой согласен. Этому парню, действительно, пришла пора доказать, что он не маменькин сынок, а настоящий мужик.

А именно: с помощью толкового юриста и парочки нелитературных приемчиков взъебать маму с ее бизнесменом так, чтоб искали пятый угол. И угол не в сыновьей квартире, а в своей.Ж-)

Вот и будет тест на Македонского.;)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Аня, Вы уже тут как родная, только никто пока с Вами не квасил.

Может пришла пора это воплотить в жизнь? Как Вы на это смотрите?

5 баллов :grin:

 

А вот по поводу "квасить" и "баб" - так каждый судит исключительно исходя из своего уровня развития и воспитания.

ну еще и цитатки имеются на всякий случай...

Люш, я сейчас много не пью. А пару-тройку лет назад, до появления малого, выпить могла ведро. Причем 40*. Это не оправдание. Ты вон в ресторан пришла в красном платье и в чулках - мне понравилось, я тобой любовалась и признавала твою сексуальность, но ведь после чекушки водки целоваться не лезла, не?

я литр не осилю, максимум половину. Ну 0,7 - если долго, с расстановкой и под хорошую жирную закуску.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот так сыночка толкает маму на преступление. Какие уж тут 19 лет....

 

Так это и есть результат передержания "под юбкой"! Таких дофигища.... Один ребёнок в семье, отсутствие отца, чрезмерная любовь...... Причин много!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Питання не в тому, хлопчик він, юнак, чи вже сформований чоловік. Він служить. Його квартиру здають. Нічого в цьому страшного не бачу.

Сдавать квартиру может только он сам, если собственник. И решать это за него никто не может.Ж-)

Еле' date=' при таких початкових даних, не пустити переночувати й не нагодувати?[/quote']

Каких данных? Взрослый человек, на своих хлебах, со своей (купленной новым мужем мамы) квартирой. Его не хотят видеть ни родители (про них ни слова), а их новые партнеры. Чему Вы удивляетесь? Это родители любят безусловно. А любовь чужих людей надо заслужить.

Але ж повернімось до нашого тихого відділення вербальної терапії..Як сказати' date=' що дорослий, то всі руку потягнули вгору,[/quote']

Так безусловно - взрослый Ж-)

а як baroleks спробував вступитись за хлопця' date=' так відразу "А може він там сам щось таке зробив, що його варто наказати".. "не можна судити не знаючи ситуацію в сім"ї..[/quote']

А вот почему взрослого парня не хотят видеть в своих домах новые муж/жена родителей - вопрос.Ж-)

Лицемірство?

Не-а.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Старперушка, я полностью с тобой согласен. Этому парню, действительно, пришла пора доказать, что он не маменькин сынок, а настоящий мужик.

А именно: с помощью толкового юриста и парочки нелитературных приемчиков взъебать маму с ее бизнесменом так, чтоб искали пятый угол. И угол не в сыновьей квартире, а в своей.Ж-)

Вот и будет тест на Македонского.;)

Ну тут ще може бути такий момент, що він не хоче вже зовсім портити відносини з матірю, це перше. А друге, те що квартиру матері купив бізнесмен, а вже потім вона переписала її сину. І хоча квартира юридично належить йому, "но осадочек то остался".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Аня, Вы уже тут как родная, только никто пока с Вами не квасил.

Может пришла пора это воплотить в жизнь? Как Вы на это смотрите?

 

 

это для поддержания беседы?

спасибо за предложение , но я не пью))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вот почему взрослого парня не хотят видеть в своих домах новые муж/жена родителей - вопрос.

А Ви раніше не знали таких випадків? Мій товариш, років з 5 тому, дуже вже "озаботился" питанням "Чому тобі має бути краще ніж мені?" і давай мене "женити". Знайшов мені бізнесвумен. Все було добре, поки вона не дізналася, що зі мною живе син. Тоді вона заявила, що сина треба віддати в богунське училище (чи що там зараз). Відразу була "послана в сад".

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

спасибо за предложение , но я не пью))

 

Это ужасно, как Вы снимаете стресс? Как Вы релаксируете?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І хоча квартира юридично належить йому, "но осадочек то остался".

 

Из принципа нужно было-бы вздрючить.Ж-) Мужик же ж уже.

Удаляюсь весело насвистывая "Гайдар шагает впереди... Гайдар шагает впереди...":D

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...