Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Я хочу счастливый брак! А Вы?

immigrant

Рекомендовані повідомлення

чесно кажучи вже давно "переріс" той вік, коли міг без "задніх" думок добиватися дівчину, яка сподобалася...тепере все обдумую 100 раз...а коли все обдумав - то вже і настрій пропав щось комусь доводити/годити/добиватися і т.д.

 

о, жах!)) одне діло не заводити ПОКИ ЩО родину, а інше "перерости" добиватися дівчину, яка сподобалась! Навіщо ж тоді жити? Брати, що не пручається?))

Якщо там, звичайно, принцеса незвичайна у пошуках мега-принца - нафік!

А якщо адекватна красуня - як не хотіти заволодіти? я нінаю... ))...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

от тільки питання дітей в такій ситуації не зрозуміле...

 

всиновлювати???... так напевне не дадуть дозвіл чоловікові без сімї...(це так ....на перспективу)

 

стосовно "добиватися"..."ага...добєшся", а потім буде як моя колишня "ти чого не побрився???...ти чого сьогодні машину не помив, нам до батьків їхати....ти чого то і то не купив..." і пішло поїхало :O:

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

потім буде як моя колишня "ти чого не побрився???...ти чого сьогодні машину не помив, нам до батьків їхати....ти чого то і то не купив..." і пішло поїхало :O:

Милый, милый Nobel:), открою вам страшную тайну;) не все девушки такие..значит Ваша бывшая была совсем не Ваша ...

не хочу говорить банальности, ну куда же без них...все еще прийдет, главное не зацикливаться и не опускать руки, что вам. я надеюсь, не грозит:beer:

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та я навіть не знаю...мене шось ці тижні депресія прибила...

 

і вроді все нормально...все....часто веселі компанії/поїздки...робота-дім робота і т.д....але щось настрій зовсім паршивий :sorry:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та я навіть не знаю...мене шось ці тижні депресія прибила...

 

і вроді все нормально...все....часто веселі компанії/поїздки...робота-дім робота і т.д....але щось настрій зовсім паршивий :sorry:

так отож:( это даже по постам ощущаеся.. и это пройдет:rolleyes:

читаю вашу ветку, просто идеальный зять..повезет же кому-то:good:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...але щось настрій зовсім паршивий

бо не вистачає емоцій в особистому житті - треба трішечки хоча б закохатись та віддатися пристрасті ))) тоді буде гармонія))

якщо пройде - шукайте нове захоплення, нові емоції, поки не знайдете СВОЮ рідну душу)))

 

 

я, взагалі, за те, щоб кожна людина жила щасливо та комфортно - якщо немає поруч "тієї" дівчини, звичайно, не треба зв"язувати своє життя із ким попало, бо так потрібно чи час мати діток. Треба шукати й не боятися щось змінювати та когось залишати в пошуку тієї, яка зробить життя гармонійним, яка буде найкращою та єдиною)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та просто я "по даній " темі став лінивим...:o

 

+ характер "вибуховий"...Нобель то не просто нік...а як я вже колись писав - ще з інститутських років

+ я завжди всі кроки/дії і речі оцінюю з економічної точки зору....і вигідності та обгрунтованості цих дій....

 

алгоритм на прикладі: за вечір я просиджу 500грн....але якщо куплю 10м цементу - то виготовлю приміром 40 кв.м. плитки....а якщо потім цю плитку ще і змонтую - то зароблю ннн коштів.....відповідно вигідніше 500 грн "не протусуватись" в розважальному закладі, а вкласти в справу....

 

 

ну і так далі ...

 

 

 

ну і те, що я ніколи не був романтиком....+ "вибити" з мене зайвий раз комплімент не так то і просто....а жінки то як усім відомо "люблять вухами на 80%"

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

 

ну і те, що я ніколи не був романтиком....+ "вибити" з мене зайвий раз комплімент не так то і просто....а жінки то як усім відомо "люблять вухами на 80%"

не обобщайте...я например за почти 20 лет брака, комплиментов наслушалась немало, но от любимого, как бы так помягче:D:D немного...но поступки сильнее ;), слов и мы счастливы(с)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а жінки то як усім відомо "люблять вухами на 80%"

фігня! жінки люблять, коли бачать, що вони жадані та чоловік не відстане, поки не заволодіє нею (душею)))) й балаболи із кучею всіляких банальних фраз та комплиментів тут ні до чого) Іноді від чоловіка жодного слова не почуєш про свою красу чи винятковість :D, але бачиш по очам, що він від тебе шаленіє та тебе цінує Ж-)

 

Добавлено через 48 секунд

irina1969, о! ось я про що)) слова - то не головне)))

 

коротше, люблять не романтиків, а тих чоловіків хто знає, чого хоче (нехай 500 грн вкласти в справу :D), знає, як то отримати, й цінує свою обрану жінку поруч ))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

....а тих чоловіків хто знає, чого хоче (нехай 500 грн вкласти в справу :D), знає, як то отримати, й цінує свою обрану жінку поруч ))

 

ууууууу....скільки жінок мучаються від того, що чоловік не знає як (не має сили волі і т.д. ) вкласти правильно гроші, а натомість просиджують в розважальних закладах...

 

депресія лікується активними діями... шерше ля фам :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

от тільки питання дітей в такій ситуації не зрозуміле...

 

всиновлювати???... так напевне не дадуть дозвіл чоловікові без сімї...(це так ....на перспективу)

Услуги суррогатной мамы "всё включено" стоят 15 000 долларов - можно выбраить пол ребёнка , и никаких алиментов , никаких истерик , никаких предъяв про небритый фейс , немытую машину , маленькую зарплату и разбросаные по кваритире носки ..Никакого раздела имущества ...

 

По поводу пручающихся прынцес - пусть пручающиеся через ЭКО беременеют/рожают

 

Добавлено через 6 минут

Милый, милый Nobel:), открою вам страшную тайну;) не все девушки такие..

 

та почти все - редкие исключения лишь подтверждают правило - вы Дом 2 гляньте - ужос:bad:

 

значит Ваша бывшая была совсем не Ваша ...

 

Вы статистику разводов посмотрите - они почитай поголовно "Чужие"

 

 

не хочу говорить банальности, ну куда же без них...

 

 

 

Легко - услуги суррогатной мамы "всё включено" стоят каких

то 15 000 долл. - можно выбраить пол ребёнка , и никаких алиментов , никаких истерик , никаких предъяв про небритый фейс , немытую машину , маленькую зарплату и разбросаные по кваритире носки ..

 

все еще прийдет, главное не зацикливаться и не опускать руки, что вам. я надеюсь, не грозит:beer:

 

не надо гоняться за трамваями и за женщинами - много есть ещё Катерин , Наташ , Марин - главное не попадать от них в зависимое положение , а заведя с ней ребёнка - попадаешь в зависимое от неё положение .

 

Багатым мужчинам выгодней детей не в браке заводить , а от суррогатной мамы

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вы Дом 2 гляньте

это крутой аргумент- "реалити-шоу" с прописанными в сценарии скандалами )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

это крутой аргумент- "реалити-шоу" с прописанными в сценарии скандалами )

 

Я предлагаю посмотреть не на сюжеты ( сюжеты - отдельное :bad:) Я предлагаю оценить типажи .

Высокий рейтинг этого мыла у целевой фокус-группы - говорит о том , что типажи таки в точку .

 

С такими типажами не то шо в одну постель ложиться - на одном квадратном километре покакать страшно .

Героини нашего времени:bad:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

да просто не всем нужно детей заводить, а то слошная зависимость..от женщины, а затем от ребенка...

махровое ИМХО

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

судячи по "досвіду" друзів/родичів - то "там" явно не весело....

 

Какое-то жуткое невезение с друзьями и родственниками!

"Там" весело до уссачки!

не, если у человека нет правильного примера перед глазами, то лучше не спешить. сначала лучше найти норм семью, с кем можно было бы время от времени общаться, и перенимать полезные момены, так сказать. потому что если действовать в заведомо неудачном ключе, то лучше пока взять паузу

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

да просто не всем нужно детей заводить, а то слошная зависимость..от женщины, а затем от ребенка...

махровое ИМХО

 

Та нифига себе - дети - это наше всё ...

Если б в моё время можно было так легко и дёшево завести детей - я б , может , и не женился б.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"чи існує життя після весілля ?!!!"

жизнь токо начинается. не в том плане, что жизнь типа отдых и развлечения, но в другом плане

 

Добавлено через 1 минуту

"ти чого не побрився???...ти чого сьогодні машину не помив, нам до батьків їхати....ти чого то і то не купив..." і пішло поїхало

надо терпеть, а как иначе?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та я навіть не знаю...мене шось ці тижні депресія прибила...

 

і вроді все нормально...все....часто веселі компанії/поїздки...робота-дім робота і т.д....але щось настрій зовсім паршивий

возможно, это потому что вы понимаете, что веселые компании - это пустая трата времени. думаю, что в случае, пусть даже не легкой, но осмысленной семейной жизни, такого депресняка не будет

 

Добавлено через 1 минуту

+ характер "вибуховий"...Нобель то не просто нік...а як я вже колись писав - ще з інститутських років

+ я завжди всі кроки/дії і речі оцінюю з економічної точки зору....і вигідності та обгрунтованості цих дій....

с годами меняться будет становиться все сложнее. поэтому ориентируйтесь сразу на семейную жизнь, и на компромиссы, а выбоховость лучше заменить на шото другое

 

Добавлено через 46 секунд

это нафига ж такое терпеть ?

ну а шо делать в семье без терпения?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

бо не вистачає емоцій в особистому житті - треба трішечки хоча б закохатись та віддатися пристрасті ))) тоді буде гармонія))

якщо пройде - шукайте нове захоплення, нові емоції, поки не знайдете СВОЮ рідну душу)))

говорят, что в каждом следующем случае ценного в отношениях будет все меньше. это не совсем правильный путь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

с годами меняться будет становиться все сложнее.

 

женщины намного лучше приспосабливаются , да и , если ей с годами меняться станет сложно , всегда можно будет взять ту , шо помоложе , и - согласную поменяться

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

......всегда можно будет взять ту

Все путем у нечисти.

Даже совесть чистая.(с)

В.С.Высоцкий

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

говорят, что в каждом следующем случае ценного в отношениях будет все меньше.

 

это не так - всё зависит от того , какая свечаженщина вам попадётся на этот раз - из тех , что горят , или из тех , которые в жопу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

это не совсем правильный путь

 

ПРАВИЛЬНОГО пути не существует.

Пребывая 25 лет в своем пути, могу утверждать, что мой - только для меня. Никому его не посоветую. Не потому, что плохо. А потому что все мы разные. Одно знаю точно. Пока не полюбил, сколько угодно можешь заниматься самоанализом или спрашивать советов, но результат будет нулевой. А когда полюбишь, пофигу будут любые советы.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...