Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Я хочу счастливый брак! А Вы?

immigrant

Рекомендовані повідомлення

Патаму.. перед тем как жениться на большом кол-ве женщин одновременно - хорошо взвесьте все за и против:D

 

наданный момент рассматривается только вопрос - стоит ли вообще? :unknown:

а не то чтобы массовость )))))))

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

наданный момент рассматривается только вопрос - стоит ли вообще? :unknown:
Однозначно стоит.. правда с небольшим условием - к человеку должна душа лежать ;)
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

наданный момент рассматривается только вопрос - стоит ли вообще?

 

Озадачили...

Будет проще, если уточните, где ставится ударение в ключевом слове.. От этого походу очень много будет зависеть.

Не торопитесь с ответом.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Озадачили...

Будет проще, если уточните, где ставится ударение в ключевом слове.. От этого походу очень много будет зависеть.

Не торопитесь с ответом.

Да какая разница.. стоит или не стоит.. если душа лежит)) Вот если душа не лежит, то тут даже если стоит - не стоит:D
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да какая разница.. стоит или не стоит.. если душа лежит)) Вот если душа не лежит, то тут даже если стоит - не стоит:D

 

Сугубо своё имхо выскажу.

Душа не должна лежать. Душа должна петь. А лёжа, это не пение, а салообразование получается..

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сугубо своё имхо выскажу.

Душа не должна лежать. Душа должна петь. А лёжа, это не пение, а салообразование получается..

Если душа из года в год будет увеличиваться в размерах - эт очень даже не плохо.. А вот петь постоянно - может и выдохнуться раньше срока))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если душа из года в год будет увеличиваться в размерах - эт очень даже не плохо.. А вот петь постоянно - может и выдохнуться раньше срока))

Душа обязана трудиться

и день и ночь

и день и ночь

(с)(классики) :))

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если душа из года в год будет увеличиваться в размерах - эт очень даже не плохо.. А вот петь постоянно - может и выдохнуться раньше срока))

 

Это неплохо, если у Вас есть место на базаре, где салом торгуют...

Душа должна быть в тонусе.

Как и телесная оболочка.

Потому мудрая мать-природа сделала так, что нет ничего в мире постоянного. Оно либо импульсное, либо волнообразное..

ДушЕ, чтоб петь всю жизнь, нужны передышки. Футбол, например. Либо же рыбалка..

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это неплохо, если у Вас есть место на базаре, где салом торгуют...

Ну.. у каждой души свой опыт:D Просто Наша душа, не Ваша.. на ней сало не нарастает:unknown: потому таких сложностей и необходимостей не возникает))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Озадачили...

Будет проще, если уточните, где ставится ударение в ключевом слове.. От этого походу очень много будет зависеть.

Не торопитесь с ответом.

 

Если бы только ударение в том слове было самой большой дилемой в жизни каждого человека. Здесь в другом вопрос - смогут ли два человека быть вместе и терпеть друг друга до конца жизни не смотря ни на что ? :pardon:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если бы только ударение в том слове было самой большой дилемой в жизни каждого человека. Здесь в другом вопрос - смогут ли два человека быть вместе и терпеть друг друга до конца жизни не смотря ни на что ? :pardon:

 

Эт только на первый взгляд сложный вопрос. А на самом деле все очень просто. Либо смогут, либо нет... Ничо сложного.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в кожного все індивідуально...одні позустрічались пару місяців..потім почали жити разом..потім весілля (чи на 150чол чи просто розпись і вечоринка..вже інше питання)..і живуть собі ок...

 

а інші (такі як я) будуть обдумувати 100500 варіантів , які можуть статися під час сімейного життя...те саме і з жінками.

 

Хто б там що не говорив, але відносини легше будують до 25-27....потім що чоловіки, що жінки стають перебірливішими..все 100 раз обдумують. І якщо пряма ціль вийти заміж чи одружитися не стоїть....то більшість відносин і залишається на рівні "раз в тиждень зустрітися..десь піти..десь колись кудись поїхати разом..десь колись переспати"..і обом так типу добре.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а інші (такі як я) будуть обдумувати 100500 варіантів , які можуть статися під час сімейного життя...те саме і з жінками.

а шо може статися? вона забеременніє - це точно, якшо ні - ше краще, по началу. Потім; а смисл життя? переводи продукти на вредні добрива?? Якшо по справжньому не вірим в Рай і Ад, тоді в чому смисл?? (крім приласкати якусь жінку). Виходить шо -діти, хоть якиїсь смисл..Хотя многі живуть скопцем, ти добровольно чи насильно.Смислу нема шось накопичувати якшо нема продовження роду, кому цен передати?? тут діти почті ніколи за це неблагодарні, но хоть не жалко бо своя плоть, А чужим вот так просто оставити стілки часів в труді, в цьому смисл??..казав уже, любу бери Нобель, на яку встало -бери, всерівно який характер, вообще всерівно. Жити можна хоть з ким..Пофіг, ну останеся їй ( якшо шось) а інакше вообще чужим, а цю хоть пошпілив та і діти твої в неї, тому барахлов виді дом, поля, мебель ітд - це і є барахло..Женися хоть на кому, хто більш менш нравиться.. Порнухи поменьше дивитися.))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Эт только на первый взгляд сложный вопрос. А на самом деле все очень просто. Либо смогут, либо нет... Ничо сложного.

 

Вы наверное очень азартный человек :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

fasad2

 

вото то вроді так...але є дуже багато "але"...

 

з попередніх відносин, які мав...

 

статистика розірвань

1. виїхала в Італію до батьків..після 8міс зустрічань за 2 неділі до виїзду мене просто поставила перед фактом...а потім дивувалася, що я не котив істерик стосовно її відїзду...а сенс?? і так все з її сторони було вирішено...ніхто візу за 1 тиждень не оформляє і такі рішення не приймає

2. після 6 міс зустрічань її дістало, що я мало заробляю..і не можемо поїхати у відпустку в Болгарію..розійшлися

3. зустрічались 7міс...все вроді було ок..спочатку познайомився з її батьками..через 3 неділі пішли знайомитись з моїми...потім різке похолодання відносин і коронна фраза "син москаля в нашій родині не буде" ..в мене тато на рос. розмовляє..хоча чудово знає і українську і англійську...на роботі всю документацію всі наради на укр..але в побуті розмовляє на рос. В нас..на заході..а конкретно Тернопіль..для багатьох це проблема...російськомовність це "пунктик" який стає на заваді в багатьох сферах

4. зустрічались пів року...все вроді було ок..потім почались підозри..."ти мене зраджуєш" і т.д. і т.д...хоча міг поклястися хоч на біблії..що таких гріхів за собою не було. Розбіглися..потім вона через 3міс вийшла заміж.

5. ще пару відносин закінчувались відносно швикдо по різних причинах..від зовнішності і до не престижності роботи і професії...

 

от так то:unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а шо може статися? вона забеременніє - це точно, якшо ні - ше краще, по началу. Потім; а смисл життя? переводи продукти на вредні добрива?? Якшо по справжньому не вірим в Рай і Ад, тоді в чому смисл?? (крім приласкати якусь жінку). Виходить шо -діти, хоть якиїсь смисл..Хотя многі живуть скопцем, ти добровольно чи насильно.Смислу нема шось накопичувати якшо нема продовження роду, кому цен передати?? тут діти почті ніколи за це неблагодарні, но хоть не жалко бо своя плоть, А чужим вот так просто оставити стілки часів в труді, в цьому смисл??..казав уже, любу бери Нобель, на яку встало -бери, всерівно який характер, вообще всерівно. Жити можна хоть з ким..Пофіг, ну останеся їй ( якшо шось) а інакше вообще чужим, а цю хоть пошпілив та і діти твої в неї, тому барахлов виді дом, поля, мебель ітд - це і є барахло..Женися хоть на кому, хто більш менш нравиться.. Порнухи поменьше дивитися.))

 

Напоминает быт дворовых котов:lol::lol::lol:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы наверное очень азартный человек :)

 

Не то слово.

Почти 30 лет назад первый и единственный раз сделал ставку и сорвал джек-пот... Больше и не играю..

Не дай Бог, еще один джек-пот выпадет.. Куда я их всех тогда ?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2. після 6 міс зустрічань її дістало, що я мало заробляю..і не можемо поїхати у відпустку в Болгарію..розійшлися

Человек, построивший дом, имеющий два авто "для роботи", продающий излишки яблок, слив и прочего - не может мало зарабатывать, по крайней мере, на какую-то Болгарию точно хватило бы :-). Но, сдается мне, вопрос был не в "мало", а в "не щедрый" :-)...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Человек, построивший дом, имеющий два авто "для роботи", продающий излишки яблок, слив и прочего - не может мало зарабатывать, по крайней мере, на какую-то Болгарию точно хватило бы :-). Но, сдается мне, вопрос был не в "мало", а в "не щедрый" :-)...

 

Та не.

То просто темпераменты сильно разные.

Нобель же быстрый, как моя Тавруха, когда у неё два цилиндра отрубились..

Он-то постепенно готовил барышню к Мальдивам. А тут у неё приключается истерика за Болгарию. Нобель и мог бы успокоить. Но повторюсь, он не быстрый. Пока смекнул, как её успокоить, она и дверью хлопнула и замуж за другого выскочила.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Человек, построивший дом, ...
О... я такое в адрес Белоснежки слыхала, в немного другой теме, когда она наотрез отказывалась от настоятельных рекомендаций ехать в Болгарии с Турциями.. ибо предпочитает на данном этапе тратить деньги немного по другому.

Нобель.. возможно ваша судьбинушка живет не в ваших окрестностях и чтоб до нее добраться и быть безмерно счастливым необходимо всего навсего поднять опу и через 5 ч. трымать ее за белу руку;)

 

Добавлено через 2 минуты

а інші (такі як я) будуть обдумувати 100500 варіантів , які можуть статися під час сімейного життя...те саме і з жінками.

достаточно 1 раз хорошенько обдумать условия брачного контракта..
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хотели сказать жадный, да пожалели душу Нобеля?

 

О ! Нобеля жлобом назвали !

Нобель, твой ход !

Защищайтесь, сударь !

Или нападайте.

Но тока не раздумывай мучительно..

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

достаточно 1 раз хорошенько обдумать условия брачного контракта.

И сдается мне, что тут свинка и зарыта. Боится Нобель, что женится, родит ему госпожа Х детенка, а потом оттяпает пол его Царства:D.

Мож и предлагал им брачный контракт, ну девчата нынче ушлые, отказались?:D

 

Добавлено через 2 минуты

я такое в адрес Белоснежки слыхала, в немного другой теме, когда она наотрез отказывалась от настоятельных рекомендаций ехать в Болгарии с Турциями.. ибо предпочитает на данном этапе тратить деньги немного по другому.

Меня и Нобеля нельзя сравнивать:). у нас Капитал разный:D. у него Маркса, а у меня Энгельса:D:D:D.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хотели сказать жадный, да пожалели душу Нобеля?:D

 

Просто скромный и экономный. Ничего личного! :good:

Жадный как минимум держал бы все состояние в матрасе

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...