Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Я хочу счастливый брак! А Вы?

immigrant

Рекомендовані повідомлення

Просто скромный и экономный. Ничего личного!

Жадный как минимум держал бы все состояние в матрасе

Домовитый:D:D:D.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мож и предлагал им брачный контракт, ну девчата нынче ушлые, отказались?:D

Думаете каждый первый мужчина согласится? Попробуйте, результаты вас удивят:D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Человек, построивший дом, имеющий два авто "для роботи", продающий излишки яблок, слив и прочего - не может мало зарабатывать, по крайней мере, на какую-то Болгарию точно хватило бы . Но, сдается мне, вопрос был не в "мало", а в "не щедрый" ...

 

не факт. квартирный магнат на авео - webworker - вообще безработным был

но также "не щедрый" :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

жизнь то и проходит мимо

Для одного жизнь - в обнимающихся рученках малыша, для другого - в странствиях по миру, а для третьего - в гектарах земли и т.д.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для одного жизнь - в обнимающихся рученках малыша, для другого - в странствиях по миру, а для третьего - в гектарах земли и т.д.

 

такое только ВКонтакте постить :-)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну так поїхав в Болгарію...і пів подвіря бруківкою залишилось би не закладеним :unknown:

 

Якби зароблялось так, що і в Богларію можна...але без "шкоди" для інших потреб..то так...

 

НУ а зараз про поїздки за кордон можна забути..хіба на заробітки:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну так поїхав в Болгарію...і пів подвіря бруківкою залишилось би не закладеним :unknown:

 

Якби зароблялось так, що і в Богларію можна...але без "шкоди" для інших потреб..то так...

 

НУ а зараз про поїздки за кордон можна забути..хіба на заробітки:(

 

Не удивили :-). То есть, и остальные причины расставаний с девушками вряд ли такие как написано. Нобель, Вам хорошо самому с собою :-), что тоже не плохо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ні-ні..інші причини, які були описані..були...тоді питання поїздки за кордон не ставилось:unknown:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ні-ні..інші причини, які були описані..були...тоді питання поїздки за кордон не ставилось:unknown:

 

Нобель, не тупи.

Ты и так уже лучший.

Татьяна не о загранице писАла.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну так поїхав в Болгарію...і пів подвіря бруківкою залишилось би не закладеним :unknown:
Нужно было и брукивку ложить и на Болгарию соглашаться. Брукивка за ваш кошт, Болгария за кошт дамы.. потом отдали-бы ей свою часть расходов (возможно даже при условии что вам отдых понравился:D)

А вообще, как мне кажется, ваша проблема в том, что дамы выбирают вас, а не наоборот.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну так поїхав в Болгарію...і пів подвіря бруківкою залишилось би не закладеним

все правильно поступив, бруківка вс баба ? - однозначно бруківка, я без підкола. Ато шо так із разнима там получалось -ну це нормально, як по мені то стандартно.вовремя замітив глюки бабські. Якшо для самки важливішше болгарія або італія - навіть ногу свою жалко , шоб пинка їй дати..Це хорошо все.. просто були і нормальні, а не рішився..Я просто хотів сказати, шо головне шоб на неї була фізична тяга, і якшо вона як правило потупивши пару місяців (вони всі такі) і не проти заміж, то женитися..А жмотом бути - це правильно, розумним жмотом, це нормально. а, нє? а шо може розбазарюватись на всіх чи шо?? нє, ннє..А то шо полу росіянин - це тільки плюс. Бо росяіни достатньо пробивні люди.. Ну у вас да, там реально бандерівський регіон...Хотя може і реально шось приволокти з киева в тернопіль?? но блін, з киева " скільки вовка не корми він опять в ліс". вона з часом буде опять тянути в київ, коли вже привикне і оборзіє..Не бажанно женитись на коренних киянках, львовянках або одеситках - пробли забезпечені, нехай там свої їх самі.....)))КРугом є достатньо сносних на фізіономію і ниже -дівчат)), не ввсі ведуться тільки на барахло, це точно, но барахло не лишнє, а воно є, це тільки плюс.. .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якшо для самки важливішше

Для самки важен самец не жлоб, въезжаете в текст? А то потом будет выдавать по 223 грн на сапоги :-) (был у подруги такой экземпляр, бюджетировал покупки, при том, что она больше зарабатывала, а сапоги средненькие стоили 600 грн). А проверить парня на "слабо" - вообще самое наше оно :-), причем Нобелевского формата - чем моложе, тем больше такие глупости любят делать. Вот тут-то и начинаешь понимать, что брукивка у твоего мужчины всегда будет на первом месте, ну, закономерно, становится страшно и сбегает

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

може і реально шось приволокти з киева в тернопіль??

Любий Фасад, а може приволокти Нобеля в Київ?:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

как там у него дела, а? кстати))

понятия не имею...надо бы провести расследование на досуге...

 

я когда-то тоже укатила с мужчиной в Краков, зная только его имя...) До того виделись раз или два - уже не помню)

блин...чувак наверное брукивку недоложил... :o

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нобель, Вам хорошо самому с собою , что тоже не плохо.

И чем старше становишься, тем меньше хочется жениться, правда, Нобель?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сімя повинна бути..діти повинні бути...

 

ну от не складається...якось так

Розкажіть, на яких ви дівчат / жінок дивитесь:).

Мож не на тих?:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тут важливо не те, на кого я дивлюсь..головне, щоб вони дивилися на мене не як на вовка...:unknown:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зачем?

 

ну..не був би я один в сімї..можливо це питання і можна б було обговорювати...а так, думаю, відповідь очевидна і стандартна..для таких питань

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

відповідь очевидна і стандартна..для таких питань

зачем это лично Вам? причем тут стандарты

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...