Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Есть фундамент поднятый на 80 см над землей, можно ли засыпать землей?

puzzlee

Рекомендовані повідомлення

Сделали фундамент для дома, осталось много земли, думаю засыпать часть земли к примеру 50 см внутрь пространства ограниченного фундаментом. Можно ли ак сделать?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Земля, будівельне сміття, пісок, відсів і добре втрамбувати (бажано з хорошим поливом водою). В мене особисто, фундамент попередній господар заповнив будівельним сміттям з сусідньої будови. Але на цьому його "бензин" скінчився і все це стояло кілька років під відкритим небом і ущільнилось під дією стихій.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

беспокоит только промерзание и связанные с этим проблемы. Или это вообще не проблема?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Земля, будівельне сміття, пісок, відсів і добре втрамбувати (бажано з хорошим поливом водою). В мене особисто, фундамент попередній господар заповнив будівельним сміттям з сусідньої будови. Але на цьому його "бензин" скінчився і все це стояло кілька років під відкритим небом і ущільнилось під дією стихій.

 

Какой пирог Вы делали пола?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какой пирог Вы делали пола?

 

По будівельному смітті насипав щебінь, підрівняв по площині, залив чорнову стяжку. Дав шар чорної плівки, пінопласт35 5см, накрив його також чорною плівкою і кінцевий шар - чистова стяжка (без армування). Заливав по трубах 40 мм. Відповідно стяжка полчилась не меньше 40мм. В середньому 50-70мм.

 

Добавлено через 6 минут

беспокоит только промерзание и связанные с этим проблемы. Или это вообще не проблема?

 

Цоколь утеплив 2 см. ЕППС(стіни були утепленні пінопластом 8см) на другий рік, стало тепліше. Але до утеплення цоколя не промерзало мені нічого, тільки холод по стіні від фундаменту відчувався.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думаю, что пол не должен віступать над фундаментом. В целях сохранения тепла. Мое мнение. Но все может біть:)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думаю, что пол не должен віступать над фундаментом. В целях сохранения тепла. Мое мнение. Но все может біть:)

 

Не зрозумів, ви маєте на увазі, що підлога має бути вище нуля нуля(стик фундаменту і цегляної стіни), чи нижче? В мене наприклад поверхня чистової стяжки вище нуля на кілька сантиметрів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не зрозумів, ви маєте на увазі, що підлога має бути вище нуля нуля(стик фундаменту і цегляної стіни), чи нижче? В мене наприклад поверхня чистової стяжки вище нуля на кілька сантиметрів.

 

нормально ...........но не на 20-50 см. Сама не разбираюсь, повторяю чужие слова:) Но себе делаю именно так.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думаю, что пол не должен віступать над фундаментом. В целях сохранения тепла. Мое мнение.

 

Сама не разбираюсь, повторяю чужие слова

 

Ну, не варто писати коли не розбираєшся. І чужі слова видавати за свої.

Між фундаментом і стіною ще цоколь є. А тепло - фігня у порівнянні з грибами та іншою фауною 8-)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, не варто писати коли не розбираєшся. І чужі слова видавати за свої.

Між фундаментом і стіною ще цоколь є. А тепло - фігня у порівнянні з грибами та іншою фауною 8-)

Не факт, те що, в будинку повинен бути цоколь. А топікстартер радиться як раз про будинок без цоколя;).

А тепло... не фігня :-x....:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Факт. Без цоколя будинок, ну... це як без дверей, через вікна також можна лазить
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Факт. Без цоколя будинок, ну... це як без дверей, через вікна також можна лазить

 

Ну добре, якщо ми говоримо про одні і ті самі речі, то в чому така "обов"язковість" цоколя, що в ньому такого життєвого незамінного є? Без дверей, скажімо дуже "альтернативно":D, а без цоколя :Yahoo!:.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У тому що без цоколя підлога і стіни будуть на рівні ґрунту, а це додаткові витрати на усі види ізоляції + вона не вічна, що у подальшому проявиться у вигляді опеньків у нижній частині стіни над плінтусами і блідими поганками під шафами
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У тому що без цоколя підлога і стіни будуть на рівні ґрунту, а це додаткові витрати на усі види ізоляції + вона не вічна, що у подальшому проявиться у вигляді опеньків у нижній частині стіни над плінтусами і блідими поганками під шафами

 

Ну скажем не на рівні грунту, а на висоті +0,8м. Мені здається дешевше зробити відсічну гідроізоляцію ніж робити повноцінний цоколь.До речі, для цоколя гідроізоляція також потрібна, та ще не яка небуть, щоб рибу не розводити. А гриби якщо повинні появитись, то виростуть на першому році.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О, то ви не знаєте що таке цоколь? :(

Ну скажем не на рівні грунту, а на висоті +0,8м.

Наземна частина фундаменту є нічим іншим як цоколем. Фундамент закінчується на рівні ґрунту, все що вище, до рівня першого поверху, є цоколем, навіть якщо це моноліт і візуально одне ціле. Призначення цоколю вказано вище

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О, то ви не знаєте що таке цоколь? :(

 

Наземна частина фундаменту є нічим іншим як цоколем. Фундамент закінчується на рівні ґрунту, все що вище, до рівня першого поверху, є цоколем, навіть якщо це моноліт і візуально одне ціле. Призначення цоколю вказано вище

 

Якщо так, то повністю згоден, я мав наувазі "екслуатаційний цоколь", а глянувши на визначення термінів, то найшов : "Конструкція цоколя залежить від типу обраного фундаменту. При використанні стрічкового фундаменту цоколем часто служить його верхня, яка виступає над рівнем грунту, частина".

Так що вибачаюсь, моя неточність :beer:.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...