Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Известковая шпаклёвка финиш кто-то делал?

egostyle

Рекомендовані повідомлення

Підніму таку стару тему про вапняту шпаклівку...

Скажіть, а якщо в мене стеля з гіпсокартону, а стіни поштукатурені вапняним розчином, то який краще варіант для екологічно чистого шпаклювання+фарбування вибрати?

Ніде не бачив щоб хтось писав про шпаклювання стелі штуком...

 

P.S. Можливо є в когось контакти спеціалістів по штуку в м. Рівне?

Доброго дня . Сусід по будівництву в себе стіни шпаклював штуком. Стелю звичайною шпакльовкою. Буду на будові запитаю в нього контакти. Будуємось за зоопарком. (Рівне)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підніму таку стару тему про вапняту шпаклівку...

Скажіть, а якщо в мене стеля з гіпсокартону, а стіни поштукатурені вапняним розчином, то який краще варіант для екологічно чистого шпаклювання+фарбування вибрати?

Ніде не бачив щоб хтось писав про шпаклювання стелі штуком...

 

P.S. Можливо є в когось контакти спеціалістів по штуку в м. Рівне?

 

Гіпсокартонна стеля + гіпсова шпаклівка+ акрилова шпаклівка+ силікатна грунтівка +вапняна фарба.

Стіни: вапняна шпаклівка штук + вапняна фарба.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Добрый день, всем участникам форума! Занимаемся известковой шпаклевкой ШТУК в ровенской области и на волыни. По поводу неоднородности поверхности есть свои личные профессиональные секреты, работаем как с украинским материалом, так и с чешским. Попутно делаем декоры. Что могу сказать по поводу однородности роверхности перед покраской (области песка и гладь) - это зависит от желания заказчика работать по "правильной" технологии, и здесь вопрос стоит цены материалов и работы на 1м стены, в основном заказчик почему-то хочет на этом сэкономить :(. После правильной, по технологии, покраски все вопросы по товарному виду поверхности стены отпадают, качество покрытия нравиться всем без исключения. Отпавшие уголки на откосах вышеприведенных фото - также несоответствие технологии. Я всегда стараюсь приглашать клиентов посмотреть мой предыдущий объект, чтобы все вопросы об этом прекрасном на мой взгляд материале заранее были решены. Спасибо всем!

:)

 

Добавлено через 7 минут

Ніде не бачив щоб хтось писав про шпаклювання стелі штуком...

 

Роблять в Чехії, але це буде трохи накладно для замовника. Я не рекомендую, бо це не практично, поверхня не терпить вологе прибирання. Один клієнт з Рівного розказував, що у знайомого одні горе-майстри зробили штук на стелі, через деякий час він пооблущився і став відпадати. Всім раджу або дорогі та якісні натяжні стелі, або гіпсокартон+акрилова шпаклівка+екологічна ELF акрилова фарба(латексна)

 

Добавлено через 6 минут

Доброго дня . Сусід по будівництву в себе стіни шпаклював штуком. Стелю звичайною шпакльовкою. Буду на будові запитаю в нього контакти. Будуємось за зоопарком. (Рівне)

 

Якщо є бажання , можемо показати вже пофарбовану поверхню штуку вапняною фарбою в районі обаровського авторинку і разом розпитаєте цього кліента про свіжість повітря в оселі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Після фарбування вапняною фарбою ВФ-1 по поверхні шпакльованій штуком-2 стали з"являтися брудні плямки діаметром 2-4 мм в деяких місцях через годину-другу...

Чим може бути викликана їх поява? Таких плям не спостерігалося після штукування...

Стіна цегляна

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Після фарбування вапняною фарбою ВФ-1 по поверхні шпакльованій штуком-2 стали з"являтися брудні плямки діаметром 2-4 мм в деяких місцях через годину-другу...

Чим може бути викликана їх поява? Таких плям не спостерігалося після штукування...

Стіна цегляна

 

Ось такі точки з"явилися в деяких місцях:

IMG_20170406_02627.jpg

 

ibb.co/hjivrQ

 

IMG_20170406_02630.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...
Здравствуйте! Вы еще работаете с штуком? Находитесь в Киеве? Ищу мастера по работе с этим материалом.Олеся тел.098-437-78-49
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...