Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Можно ли дымоход из нержавейки для котла спрятать в гк короб?

madfatcat

Рекомендовані повідомлення

Уважаемые специалисты, нужен совет. У меня дымоход от газового котла на втором этаже проходит через санузел возле стены несущей. В санузле не так много места, и терять его, обкладывая дымоход кирпичом, не очень хочется. Допустимо ли дымоход из однослойной нержавейки просто спрятать в гипсокартонный короб, засыпав потом короб перлитом? Либо сделать то же самое, но без перлита и используя утепленные трубы?

 

И тот же вопрос относительно ТТ котла. Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважаемые специалисты, нужен совет. У меня дымоход от газового котла на втором этаже проходит через санузел возле стены несущей. В санузле не так много места, и терять его, обкладывая дымоход кирпичом, не очень хочется. Допустимо ли дымоход из однослойной нержавейки просто спрятать в гипсокартонный короб, засыпав потом короб перлитом? Либо сделать то же самое, но без перлита и используя утепленные трубы?

 

И тот же вопрос относительно ТТ котла. Спасибо.

 

Уже писал, у моего хорошего знакомого к газовому котлу для отвода продуктов сгорания подключен гофрированный рукав, так он во время работы котла имеет температуру, 'можно держаться рукой'. С тт котлом не скажу, там немного другие температуры.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

И тот же вопрос относительно ТТ котла.

Для газа уже сказали, для ТТ - однозначно нет, плюс нормы (пожарные) по проходу перекрытия и кровли. Сэндвич кое-как может прокатить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не знаю як в нормах прописано. Но скажу що з моїм коменом:

котел ТТ з турбіном для вдува (Drewmet MJ-3) то при розпалі комен більше 300 градусів а так то 150 приблизно... при горіні більше 4 годин прогрівається стінка комена яка має товщину в пів цегли...

 

А саме головне: муляри толком не заповнили шви то дим непонятно якими дирками йде до приміщення особливо на холодний комен.

Ще один випадок: коли робився ремон на одному обєкті (там прожили прибл 10 років) палили ТТ котлом і проводка йшла по стіні де був комен на 2 поверсі (котел був в підвалі) то проводка в двох сторонах від комена була в сажі приблизно біля 1 метра.

Так що Комен для ТТ котла часто буває річ кошторисна краще зробити все правильно...

Я би не робив таке - нержавійка не вічна плюс шпарки на швах навіт якщо ви замастите термо уплотнітелем всеодно він не надовго а потім щоб так само закласти труби треба вану розібрати?

Вам рішати

 

P.S. Якщо палити будете вуглем то дим може бути гарячіший (То теоретично сам не пробував)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...