Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Детская площадка

Алекс 80

Рекомендовані повідомлення

В этом году думаю начать строить вторую часть дома, а детская площадка попадает как раз в пятно застройки, да и детки мои уже немного подросли, в общем думаю продать детскую площадку ( делал сам ) Площадка собрана частично из фруктовых деревьев частично из хвойных при помощи гвоздей и шурупов.Размеры примерно 1,7на1,7 метра высота около 2м . если кого то заинтересует пишите. Да у меня в планах еще было сделать крышу к ней но так руки и не дошли. Ну и цена даже не знаю предлагайте если кого заинтересует думаю договоримся.

572473798_0173.thumb.jpg.119381b4b302c9e2e782026aea85e6d2.jpg

1058363733_0174.thumb.jpg.07c59bf2428db967fbb326408c2243c5.jpg

2120950947_0175.thumb.jpg.f8f3292979429836d7fa83094c226a2f.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А сама гірка у вас з нержавійки? Хоча б приблизно щось прицінились? Можна у ПМ

 

Горка сделана из доски 30 мм с низу на нее положен оцинкованный лист и с верху по бокам прикручен брус 100 на 50 по бокам .

 

Добавлено через 1 минуту

Горка сделана из доски 30 мм с низу на нее положен оцинкованный лист и с верху по бокам прикручен брус 100 на 50 по бокам .

 

ДА высота верхних перил где то 2 м 60 см .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Горка сделана из доски 30 мм с низу на нее положен оцинкованный лист и с верху по бокам прикручен брус 100 на 50 по бокам

зрозуміло. бачу, що впринципі протрималась не погано. Шукав із нержавійки лист для такої гірки - 800 грн 2мх1мх1 мм.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зрозуміло. бачу, що впринципі протрималась не погано. Шукав із нержавійки лист для такої гірки - 800 грн 2мх1мх1 мм.

 

Да ржавчины на горке нет хоть и стояла несколько лет на улице .

Площадка стоит в Осокорках 4 км от м.Славутич.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да ржавчины на горке нет хоть и стояла несколько лет на улице .

Площадка стоит в Осокорках 4 км от м.Славутич.

 

Вроде смотрел есть что то типа такого прошу за все то что на фото (кроме качели) 1000 грн . Со своей стороны помогу разобрать ( открутить горку и лесницу) а все остальное думаю свободно ляжет на газель и поедит к новому хозяину если он найдеться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вроде смотрел есть что то типа такого прошу за все то что на фото (кроме качели) 1000 грн . Со своей стороны помогу разобрать ( открутить горку и лесницу) а все остальное думаю свободно ляжет на газель и поедит к новому хозяину если он найдеться.

 

Добрый день, хотели бы завтра приехать посмотреть площадку. Как с Вами связаться? Спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день, хотели бы завтра приехать посмотреть площадку. Как с Вами связаться? Спасибо[/QUO
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Очень интересно!

Жду контакт и цену в личку, или по тел. (050-318-74-30).

Лариса.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день. Если немного доделать, то вот что может получится. Могу доделать, если кому нужно.

1788578107_2.thumb.jpg.69a0575251122971adb2cea198d261da.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что-то наш автор пропал.

Деревянщик!

А если такую же заказать вам, что по деньгам получится? Точно такую же мне не обязательно, просто чтоб, сориентироваться в ценах. Возможно вы уже делали какие-то - покажите их (с ценами). Можно в личку.

Змінено користувачем Larisa
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подобная конструкция с металической горкой, как на продажу у форумчанина (мой почет ему и уважение) будет стоить около 3,5 -5000 гр. в зависимости от размеров, комплектации и отделки.

Для понимания цен на подобные изделия предлагаю ознакомится с сайтом maximum-m.com.ua/product_list/group_179793#13375948037181&{"_status":"wormhole_server_ready","_user":{"anonymous":true}}

И главное, чтобы не получилось вот так www.google.com/imgres?imgurl=http://img0.liveinternet.ru/images/attach/c/0//45/887/45887004_zhut_8.jpg&imgrefurl=http://www.liveinternet.ru/community/smile_su/post105880621/&usg=__G9rKzLl6ZIvbM8beyM1g85mSMDw=&h=480&w=640&sz=40&hl=ru&start=11&zoom=1&tbnid=2AnLZcq51wYP0M:&tbnh=103&tbnw=137&ei=RBO6T_zVNIOCOq60wJ4K&prev=/images%3Fq%3D%25D0%25B4%25D0%25B5%25D1%2582%25D1%2581%25D0%25BA%25D0%25B8%25D0%25B5%2B%25D0%25BF%25D0%25BB%25D0%25BE%25D1%2589%25D0%25B0%25D0%25B4%25D0%25BA%25D0%25B8%26hl%3Dru%26sa%3DX%26rls%3Dcom.microsoft:ru:IE-SearchBox%26rlz%3D1I7GGIE_ruUA453%26tbm%3Disch&itbs=1

Змінено користувачем Деревянщик
решил добавить полезную информацию
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Глупый сайт и глупые цены (сайт Максимум). Например, их качеля Акробат - деревянные стойки с тремя веревочными качелями за 1860 $ :-o.

 

Например у этих производителей почти аналогичный объект будет в 4 раза дешевле, а за 1860 $ можно приобрести небольшой комплекс

dolphin.biz.ua/shop/index.php?productID=379

(ссылка устарела)

 

В ценах детских площадок, производителей, которые на этом специализируются, я ориентируюсь. Мне интересно, сколько это будет стоить у частника, потому как мне, естественно, хочеться сделать подешевле без потери качества.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

смішні ціни на сайті максиму і завищена ціна у Деревянщика. Думаю зокрема не всім потрібно з полодвих дерев, просто підозрюю, що Алекс 80 підчистив сад і використав дерево, а якщо виготовити з соснових брусків чи вільхи, то ціна не вдаючись в деталі 1000 грн з головою за таку конструкцію.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

смішні ціни на сайті максиму і завищена ціна у Деревянщика. Думаю зокрема не всім потрібно з полодвих дерев, просто підозрюю, що Алекс 80 підчистив сад і використав дерево, а якщо виготовити з соснових брусків чи вільхи, то ціна не вдаючись в деталі 1000 грн з головою за таку конструкцію.

Если бы это написал мастер по манекюру, то я бы промолчал.

А так ты пишеш, что ты "кошорисник". Но считать при этом не умеешь.

Как конструкция может стоить 1000 гр, если сам ранее писал, что лист метала -800 гр. Ты хоть помнишь, что пишешь?

А доски, шпильки, транспорт, установка, работа наконец,по твоему стоят 200 гр?

Короче, когда пишешь голову включай, это по идее твое основное, как для сметчика, средство производства.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если бы это написал мастер по манекюру, то я бы промолчал.

А так ты пишеш, что ты "кошорисник". Но считать при этом не умеешь.

Как конструкция может стоить 1000 гр, если сам ранее писал, что лист метала -800 гр. Ты хоть помнишь, что пишешь?

А доски, шпильки, транспорт, установка, работа наконец,по твоему стоят 200 гр?

Короче, когда пишешь голову включай, это по идее твое основное, как для сметчика, средство производства.

я уточнив у шановного, він використав нержавіючий лист ціна якому 140 грн. Одного листа на дві гірки вистачить. + 20 мп 100 бруска =0,2 м2 х нехай навіть 1400 грн = 280 грн, дошки 3м2 3х0,025х1400= 105 грн, 3мп бруска 0,05х0,1х1400= 7 грн

шурупи, морілка = 100 грн

Разом 600 грн.

Решта робота, від сили пів дня не поспішаючи з пилкою. Тут вже як хто себе цінить, навіть якщо ви супер спец нехай 1500 грн. навіть 2000, але 3500 якось ціна не зовсім адекватна? я помиляюсь?

 

п.с підшукаю і покажу фото конструкції, яку мені зробив столяр для дитини, буквально пару днів назад цікаво ваша ціна для порівняння, якщо вам цікаво?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я уточнив у шановного, він використав нержавіючий лист ціна якому 140 грн. Одного листа на дві гірки вистачить. + 20 мп 100 бруска =0,2 м2 х нехай навіть 1400 грн = 280 грн, дошки 3м2 3х0,025х1400= 105 грн, 3мп бруска 0,05х0,1х1400= 7 грн

шурупи, морілка = 100 грн

Разом 600 грн.

Решта робота, від сили пів дня не поспішаючи з пилкою. Тут вже як хто себе цінить, навіть якщо ви супер спец нехай 1500 грн. навіть 2000, але 3500 якось ціна не зовсім адекватна? я помиляюсь?

 

п.с підшукаю і покажу фото конструкції, яку мені зробив столяр для дитини, буквально пару днів назад цікаво ваша ціна для порівняння, якщо вам цікаво?

 

Вмешаюсь в ваш разговор;одного листа на две горки не хватит( в моем варианте). да и скажу вам по секрету что после пилки как вы пишите рубанка и шлифовки необходимо каждую деталь перешлифовывать в ручную так как если этого не сделать то будете очень долго вытаскивать скабки у ваших детей .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

п.с підшукаю і покажу фото конструкції, яку мені зробив столяр для дитини, буквально пару днів назад цікаво ваша ціна для порівняння, якщо вам цікаво?

 

А пошукайте, будь ласка, для мене :). За контакти вашого столяра буду вдячна!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"я уточнив у шановного, він використав нержавіючий лист ціна якому 140 грн. Одного листа на дві гірки вистачить. + 20 мп 100 бруска =0,2 м2 х нехай навіть 1400 грн = 280 грн, дошки 3м2 3х0,025х1400= 105 грн, 3мп бруска 0,05х0,1х1400= 7 грн шурупи, морілка = 100 грнРазом 600 грн.Решта робота, від сили пів дня не поспішаючи з пилкою. Тут вже як хто себе цінить, навіть якщо ви супер спец нехай 1500 грн. навіть 2000, але 3500 якось ціна не зовсім адекватна? я помиляюсь?п.с підшукаю і покажу фото конструкції, яку мені зробив столяр для дитини, буквально пару днів назад цікаво ваша ціна для порівняння, якщо вам цікаво?"Мєні цікаво:1. Чому ж Ви півдня не знайшли для рідної дитини , а запросили чужого дядька? Чи у Вас щось з руками?2. Де ви бачили ціну на сухий ліс 1400 гр? Ціна свіжепилиної деревини на сайті 1550 гр.3. Для якісної обробки деревини використовують ще й грунтівку, шпаклівку та наждак (я так розімію ви про це не здогадуєтесь)4. В якому магазині та за яку ціну продають оброблене гілля?5. Як ви вважаєте можуть потрапляти будівельні матеріали на виробництво? На автоотранспорті чи за рахунок вітру?6. Яка вартість фундаментного кріплення?Коли знайдете відповідь на ці запитання, то спробуйте зробити щось особисто, бо язиком плескати , це не мішки носити.Успіхів.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

шановний, наша суперечка безглузда і кожен з нас залишиться при своїй думці.

сухий ліс там нікому не потрібен, а свіжопил у мене під боком продають по 1200 грн/м3, 1400 середня ціна для мін. об'єму.

те що зробив столяр я вам покажу, тільки ось зберу до купи, думаю щоб не бути багатослівним десь за тиждень обіцяю вам фото, ще й постараюсь фото фарбованої камінної дошки за 650 грн із дубу виставити. я не рахую чужі гроші, можливо щось опустив, але загалом думаю не далеко від правди

 

не сприйміть як особисту образу

на кожен товар є свій покупець

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сухий ліс там нікому не потрібен, а свіжопил у мене під боком продають по 1200 грн/м3, 1400 середня ціна для мін. об'єму.

те що зробив столяр я вам покажу, тільки ось зберу до купи, думаю щоб не бути багатослівним десь за тиждень обіцяю вам фото, ще й постараюсь фото фарбованої камінної дошки за 650 грн із дубу виставити. я не рахую чужі гроші, можливо щось опустив, але загалом думаю не далеко від правди

 

не сприйміть як особисту образу

на кожен товар є свій покупець

1. Для виробництва якісного столярного виробу використовують суху, або хоча б "вялену" дошку.

2. Дуже цікаво, ви оцінюєте роботу у півдня завершеною від вашого славетного столяра , але при цьому щоб вам її завершити треба те що зробив столяр я вам покажу, тільки ось зберу до купи, думаю щоб не бути багатослівним десь за тиждень обіцяю вам фото. Тобто ви обманюєте форумчам, кажучи що роботи там на копійки, а потім ще тиждень щось будете дороблювати?

3. А чи не є той легендарний столяр та ви одна особа. Тількі показувати Вам поки нема що, ось і хочете щось за тиждень зробити та таким чином зробити собі паралельний бізнес. Доречі іншормація про дубову дошку яка сюди зовсім "не втему" це підтверджує.

Моя Вам порада, перед тим як за щось братись, серйозно прора***те все, знайдіть всю інформацію та прора***те наслідки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...